reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hello Dziewczyny!

Wczoraj już nie wpadłam, bo byłam wymordowana całkowicie. Zrobiliśmy tyle kilometrów, że nogi to mi już do 4 liter zaczęły wchodzić ;-)

Miska tutaj też nie ma takich kebabów jak w Polsce,ale te wcale nie są złe :p Robione oczywiście przez Turków "prawdziwych" :) Tylko, że wielkie. Ja takiego kebaba mam na 2 razy, więc miałam obiado-kolacje i śniadanie :)

Mika te fryzurki są teraz bardzo modne,więc w necie znajdziesz dużo wariantów. Zawsze możeszcoś wybrać, wydrukować i do fryzjera :)

Żywa myślę,że mimo wszystko podjęłaś dobrą decyzję! Napewno szybko znajdziesz nową pracę, a odpoczynek Ci się przyda!

Kasia ja bym chyba nie chciała znać :) Chociaż czasami lekarz się pomyli i tak, i tak jest niespodzianka :)


A ja sobie wymyśliłam dzisiaj na obiad pierogi...No i będę kleić :-) Mam nadzieję, że mi się ciasto uda, bo jak nie, to obiadu dzisiaj nie będzie :happy:
 
reklama
Hej Mamusie!:tak:

U mnie ciągle pelno objawów, ale nic konkretnego się nie dzieje... niestety:baffled:
W nocy zaś przespałam 2h i ostatnio taka kopnięta chodzę, ehhh... :zawstydzona/y:
Dziś od rana sprzątam mieszkanko... bakteria nie siądzie!!!:-D:-D:-D a może pomoże to rozkręcić sytuację... :-p Dziś 1 termin z usg, ale małą to nie rusza... . Jutro miałaby imieninki wiec moze... :-) w pon dzen ojca - mogłaby prezencik tatusiowi zrobić, a we wtorek juz ten termin z OM... ale zobaczymy czy coś ruszy:baffled: ehh...

Miłego dnia!
 
hehe skoro sprzątałas to napewno urodzisz jutro:) albo na dniach:D
sprzatanie mieszkania dla dla mnie najbardziej dziwny i fascynujacy objaw zblizajacego sie porodu:-) kobieta odczuwa nieodparta chec sprzatania:) ciekawe jak bedzie ze mną:p :) takim leniem smierdzacym:D moze zaczne sprzatac jak pojde na "swoje"dwa pokoje;/ tylko moj luby cos sie z robota nie kwapi:D pamietacie jak czekalam na pierwsze ruchy??- teraz zastanawiam sie czy nie jest ich za duzo!!!!!!!!!
to dziecko prawie wcale nie spi! caly prawie caly czas czuje ze ono cos tam w srodku kombinuje:D:) a w srode na usg:) ciekawe co pokaze----przeczuwam ptaszka:):):)
 
Majakowa ja już w poprzednim poście zrozumiałam o co ci chodzi z tą rączką... Ale szczerze powiedziawszy to patrzałam za jakims który miałby tą rączke grubszą I NIE WIDZIAŁAM TAKIEGO... Może faktycznie jesteś na tym punkcie przewrażliwiona i każdy wydaje ci sie pod tym względem nieodpowiedni... A no i nie każdy musi sie tam rozlecieć...
Polna wiem właśnie też mnie to drażni że nie można ot tak ściągnąc budy bo niby można zamontować sobie ten fotelik ale niestety ta cieżka buda zostaje :-(

Wczoraj wieczorkiem próbowałam do was coś napisać ale ciągle mi sie okno wyłączało wkurzyłam sie i poszłam spać (ok23) i nie mogłam zasnąć do 3!!! Masakra

Asiowo ty tam może zastosuj jakąś groźbe skoro prośby nie pomagają;-):laugh2:
 
Hey dziewczyny wczoraj już nie miałam siły pisać długi dzień pełen wrażeń miałam ...
Spotkałam się z ex ... więcej szczegółów na zamkniętym.
Zakończenie roku tak jakoś dziwnie ... że już się nie spotkam się w ławce szkolnej z tymi dziewczynami ... no i w ogóle że już nie będę w normalnej szkole tylko jakiejś zaocznej no ale mimo wszystko było miło poszłyśmy sobie z dziewczynami do jednej (też już młodej mamusi :-) )
i siedziałyśmy parę dobrych godzin :-)
A dzisiaj nic mi się nie chce tylko leżeć i gnić ... :/
 
Czesc Wam Dziolchy :D Co sluychac ?? A mi sie dzisiaj nic nie chce :( jakas taka do dupy jestem :/ Jedziemy popoludniu na zakupy , musze sobie kupic koszulke jakas elegancka na niedzielne chrzciny na ktore wogole nie mma ochoty isc ! ale jak trzeba to trzeba :)

Ania no ja wlasnie napisalam ze sa bardzo fajne i wygodne ale mnie sie osobiscie niepodobaja:)

Polna no wiem wiem , bedziecie miec przynjamniej cos swojego :p bo ja to marze zeby miec swoj chociaz malutki domek , dzieci by mialy raj na ziemi , nie ma ot jak swoje podworko , a nie plac zabaw :/ No ale nie mozna miec wszystkiego :p Przez cale zycie mieszkalam w domku i chcialam mieszkac w bloku :p a teraz naodwrot :p Co do zapiekanek i lodow to sie w 100% zgadzam :) a babka oddala kase ,a nawet nie umiala powiedziec przepraszam , nie wiem co za czlowiek z niej mi by bylo wstyd , ale sa ludzie i parapety itd :p Zycze milej wyprawy :D

Nadiha nigdzie nie ma takiego jedzenia jak w Polsce kazdy to powie :p A co do kebabow to wogole tutaj takich nie ma :/ sa gyrosy rozne burita i to co lubie najbardziej knysze :D a za pierogi tez sie musze kiedys zabrac bo juz tyle za man chodza ze szok :D

Asiowo to juz niedlugo ale wyjdzie sama albo z pomoca :D Ale lepiej zeby to pierwsze :p Powodzenia :)

Kaska19 ja bardzo lubie sprzatac , ale jak to ktos docenia :p bo ja sobie pomysle ze moj przyjdzie z pracy szczeliw szystko na podloge rozbierze sie pojdzie sie wykapac i narobi w lazience balaganu nachlapie wszedzie itd itp to mnie szlag trafia :/ Doslownie chwilami mam ochote Go za to zamordowac :D Ale powoli Go szkole , albo przyzwyczajam sie do jego wad :/ Saam nie wie m :D

Femme w sumie zawsze mozna sie spotkac pozniej z kolezankami ze szkolnej lawy , ale nigdy nie bedzie tak samo jak przed ciaza ja zdazylam sie o tym przekonac bardzo dobrze :/ Wiec powodzenia :p

Dobra ja uciekam jesc sniadanie :D Bo sie zaczytalam i rozpisalam a w brzuszku burczy juz :D
 
WITAM MŁODE MAMUSIE

Serdecznie chciałabym powitać kobietki które do nas dołączaja... zapraszamy na forum młodych mamuś, wspierajmy sie,
żalmy i cieszmy ze szczęścia innych
Niektórzy uważają że nasz wiek nie jest odpowiedni na macieżyństwo... My uważamy inaczej :)

 
Ja od czasu do czasu zaglądam.. Miałam jechać na 18nastkę do koleżanki z klasy ale mój G. reperuje samochód, a poza tym powiedział że nie ma kasy na prezent.. A moja mama powiedziała że mi też nie da bo też nie ma.. No i jestem strasznie wkurzona:wściekła/y: Tym bardziej wiem że mój G. miałby te ok 30zł na skromny prezent, ale nie, bo on woli wydać na papierosy:angry::wściekła/y:
 
reklama
Cieszę się, że niektóre się odezwały i nie bały się nie przyjemnych uwag(na szczeście takich narazie nie ma oby tak dalej) Mam nadzieję, że wiecej odważnych będzie. BRAWO dziewczyny. :D
witam wszystkich ja mam termin na 17lipca :) i bardzo sie z tego ciesze a we wrzesniu mam 20-ste urodziny... jakie zasilki sie naleza jesli moja firma dziala od miesiaca nie przynosi dochodu z ojcem dziecka nie jestem wiec jako samotna (mam partnera ale to chyba malo wazne) pomozcie bo zaraz rodze i nie wiem jakie saumy pieniezne otrzymam i gdzie...
 
Do góry