reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ale tu dzisiaj pustki....gdzie wy wszystkie jestescie?!:-) ja wlasnie wrociłam do domku, musialam zrobić morfologie...jak ja tego nie lubie...milego popoludnia życze:tak:
 
reklama
Czesc Dziewczyny co slychac ???
Ja wlasnie po sniadanku i nic mi sie nie chce:/ W nocy wogole nie spalam , nogi spuchly i myslalam ze mi wyrwie je :/ Co myslicie o goracych kapielach ?? to jednynie mi pomaga na te nogi ??? A nie wiem czy mozna ??
Wczoraj pogodzilam sie z R i juz mi troszke lzej na duszy :)

Olenka no szkoda auta ale najwazniejsze ze jemu nic sie nie stalo :) A ze te 600zl dostanie to smich na sali :/ Koszmar doslownie co oni sobie mysla :/

Asiowo dobrze ze za marzenia nie karaja :) a mnie sie marzy ze urodze poczatkiem lipca :D moze byc nawet 1 :D:D Ale pewnie oczywiscie sie nie spelni :/ a ja sobie przypomnialam ze przy Filipie pomoglo mi mycie podlogi na kolanach :d Wiec moze wyprobuj :p

Femme czasmi trzeba sie poklocic zeby pozniej bylo lepiej :) A to ze ryczysz to nic nic , kobiety w ciazy sa poprostu jesce bardziej wrazliwsze niz ogolnie :p Ja to z byle powodu potrafie sie rozplakac , smieja sie ze mnie za mam na zawolanie :p A tak naprawde to czlowiek jest bardziej wyczulony na to co slyszy :)

KasiaF87 co do kolek to sadze tak jak baska :) chociaz moj maly uwielbial jezdzic po wertepach i tylko wtedy zasypial :Dhehe wiec jak dziecko lubi :p

Netgirl to do dziela :d my jak zesmy sie starali to lekarz powiedzial ze najlepiej sie seksowac co 2 dzien i wkoncu padnie na ten dzien najbardzie plodny :p

Baska no ja tez slyszalam ze trojkolowce sa bardzo fajne i wygodne tylko sek w tym ze mi sie bardzo niepodobaja nie wiem dlaczego :/ Ale nie moglabym jezdzic takim :D:D

Majakowa udanych wakacji :) a jak juz mowa o wakacjach to moim marzeniem jest pojechac gdzies nad morze :d blisko wody itd uwielbiam sie kapac chocac plywac nie umiem :D:D Ale w tym roku to pewnie nie wypali :( ale na nastepny to sobie odbijemy :p Juz od czerwac zaczelismy zbierac na jakies wakacje :D Jak sie dowiedzielismy ze jestem w ciazy to same drobne odkladalismy do puszki takie jak w polsce grosze , 10, 20, 50-groszkowki i uzbieralismy na wozek :D Wiec moze na wakacje tez cos odlozymy :) Polecam taki sposb bo nie czuje sie tego a po jakims czasie sie uzbiera troszke :p

Zywa to gratuluje decyzji tez bym im tak zrobila :) I odpoczywaj teraz :p A jak Hania ???
 
To i ja się dołączę ;-) Ja zaszłam w ciążę mając 16 lat a urodziłam mojego Damianka jak miałam 17. Sytuacja była o tyle ciężka, że facet z którym mam dziecko po prostu zwiał ;P Byłam z nim bardzo krótko, bo tylko pół roku. Zaraz po jego odejściu, poznałam cudownego faceta. Zaakceptował mnie i moje dziecko. Wspierał mnie przez całą ciążę, chodził do lekarza, i rodził ze mną Damianka! On i mój kochany synuś to dwa największe skarby! Teraz jesteśmy ze sobą już ponad rok i świata poza nimi dwoma nie widzę. Wszystkim Wam życzę żeby się ułożyło. A wydaje mi się że rodzice zaakceptują maluszka szybciej niż myślisz. Moi też na samym początku byli bardzo źli. Kontakt z rodzicami też miałam słaby. A teraz Damianek to ich oczko w głowie! A moje relacje z rodzicami odwróciły się o 360 stopni ;-) Pozdrawiam.
 
KasiaF87 co do pompowanych to są plusy i minusy, co do innych to ja ekspertem nie jestem.
Plusy:
-dobry do jazdy po naszych polskich drogach i chodnikach
-łatwo można podjechać pod jakiś wyższy krawężnik
-duży komfort jazdy
-raczej nie piszczą nie trzeszczą itp
-zazwyczaj mają pojemne kosze na zakupy-mój chyba do 10 kg ma udźwig, chociaż właził do niego nawet Alan przy swoich 12 kg

Minusy:
-takie wózki są dosyć duże i ciężkie więc nie wszędzie można nimi wjechać(mój waży ok 16 kg bodajże)
-czasem mogą być ciężkie do prowadzenia, szczególnie przy spacerówce właśnie ze względu na wagę
-ciężko wtachać po schodach
-no i czasem może się koło przebić:tak:

Ja mieszkam na wsi więc taki wózek jest dla mnie idealny. Mogę bez obaw zostawić pod sklepem, dobrze się jeździ po wertepach:-D. Do domu go muszę wciągac raptem po 3 schodkach więc to nie jest dla mnie problem, jestem dosyć wysoka(i co swoje ważę) więc dobrze mi się prowadzi, a koła naprawia mój tata:-D:-D:-D
 
Też mi sie właśnie bardzo spodobał... Jakoś tak najbardziej mi w oko wpada :-) kolorek na początku myslałam że coś w zieleni ale teraz decyzja zapadnie chba na grafit-beż z pomarańczową lamówką :-)
 
Aniu gratuluję podjęcia decyzji:-) Bardzo dobrze,że zrobiłaś to tak szybko.Wyjdzie Ci to na dobre,a Twojej Hani na pewno też,bo w końcu będziecie miały czas dla siebie:tak: Także życzę miłego odpoczynku:tak: A co na to te dziewuchy od Ciebie z pracy???

Miśka może i te trójkołowce są lepsze ale mi też strasznie się nie podobają:no:

Majakowa życzę udanych wakacji:-) Chętnie bym dołączyła,ale niestety...Raczej nie w tym roku.Za to w następnym już na pewno gdzieś się wybierzemy:tak: Razem z naszym dzidziolkiem:tak:
 
Witajcie Kobietki z rana !! wczoraj jakos nie mialam weny tworczej ai dzien jakis taki smetny byl !!
My zaraz z Ala i moimi rodzicami wyjezdzamy na brzoze,troszke poplazowac nad woda i pospacerowac po lesie-chodziaz obawiam sie kleszczy :baffled: wkazdym dopiero jutro sie odezwe ;-)

Miska My to jak narazie odkladamy wszystko na dom,chodziaz marzy mi sie wycieczka na safarii !!
a do kebabow to moim zdaniem tez najlepsze o turka sa , zapiekanki na stacji a lody w myszce :-)
Fajnie ze sie pogodzilas z R :happy: a ta babka oddala juz pieniadze ??

Zywa wsumie to i moze lepiej jak pojedziesz sama na wies do dziadka,naladujesz baterie .Trzymam kciuki w sprawie pracy !!:tak:
i co kupujesz dziadkowi ?

Asiowo Kochanienka w ciazy wygladasz slicznie ale ilez mozna przetrzymywac tam Paulinka ?:-):-p

Majakowa rowniez zycze udanych wakacji ;-) ale nie wiem czy dobrze zrozumialam .... przez 2miesiace bedziecie spac pod namiotem z Maja ?:confused:

Kasia ja uwazam ze najlepsze sa pompowane-mialam bardzo podoby do tego co wybralas ,chodziaz jak Ala urosla to byl ciezki :no:
ale z tego co widze to chyba wszystkie wozki maja juz na stale zamontowane matelowe budy-znaczy chodzi mi o to ze jak dziecko np lezy w lozeczku a chce sie zeby widzialo wszystko to musialabys chyba srubokretem odkrecac ta rurke i moim zdaniem to jest do dupu :crazy: ( nie wiem czy mnie zrozumialas z ta buda) ale kolka zawsze mozna napompowac-gorzej jak sie przebije to trzeba naprawic albo kupic nowe ale dla dziadka i tatusia to zaden problem ;-)


Milego dnia Wam zycze :happy: Asiowo rozpakuj sie wreszcie ;-)
 
reklama
Asiowo też rok temu Majak nas skutecznei uziemiła na wakacje(urodziła się 23lipca) tuż przed porodem nie chciałam sie nigdzie szlajać wakacyjnie tuż po porodzie hehe same zobaczycie...pierwszy wyjazd zrobilismy sobei na początku września ale w miare bliziutko a jak majak skonczyla 3 miesiace to nad morze
My tam niezupełnie na wakacje tylko, bo oprócz tego ,że sie troche polenimy najpierw to sezon stricte jest harówą(wyrabiamy i sprzedajemy bizuterię z teściówką:D->ale i tak uważam ,żę lepsze to niż siedzenie w zasmrodziałej Warszawie.
pozdrawiam i cholera ten wyjazd nam się opóżni bo obie z Majka chodzimy z załadowanym nosem a ja jeszcze harcze...moja mama ma teraz grype (siedziała z Majeczką tydzień temu w sobote jak rodzice poszli w tany)...aż sie boje rozwinięcia tej sytuacji:/

Kasia Kasia nie che byc tu medrkiem świata ale moim inzyniersko-maminym zdaniem dobrze jak rączka/uchwyt/łatewer jest tej samej grubosci co konstrukcja...i jakby ona byla na przedłużeniu tej konstrukcji
wiesz jestem spaczona tym moim wozkeim i tym co sie z nim stalo a dalam za niego 650 zlotych moze pozniej znajde dokladne zdjecie tego mojego i wkleje jakiego absolutnie nie kupować:D
no i te 4 nieskrętne kółka cięzko się prowadzi.

Polna nie w namiocie ,mamy tam taki drewniany myk 70 m kwadratowe czesc jest przeznaczona na stoisko z bizuteria a w reszcie jest czesc mieszkalna ..a namiot Maja lubi...tak to zawsze jezdzilizmy pod namiot a teraz juz nie bardzo ,choc nie wykluczam rozstaweinia namiotu gdzies obok.
 
Ostatnia edycja:
Do góry