reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kurde miałam się pouczyć to zasnęłam a teraz to mnie tak głowa boli że jakoś sobie tego nie wyobrażam ... leń jestem niesamowity :-p a już został ostatni tydzień w szkole ! ;/

Zywa - to masz całkiem całkiem siedzisz sobie wygodnie i szperasz w necie :-p nie jest tak źle tylko że długo siedzisz z tego co zauważyłam ;/

madzik1388 - u mnie było tak gorąco że nie miałam siły na dworze siedzieć nawet :-p
 
reklama
Czesc staram sie z moim chlopakiem o dzidziusia no i robilismy to w dni plodne no i spoznil mi okres o 3 dni i dostalam jest nadzieje ze jestem czy raczej nie prosze odpowiedzcie mi bo to dla nas bardzo wazne :-) dziekuje
 
anusia musicie poczekac jeszcze pare dni i tescik trzasnac:-) i bedziesz miala pewnosc:-)
Ale mnie zgielo, jest mi zimno i fatalnie sie czuje nie moge przelykac sliny bo tak boli....:-( mam stan podgoraczkowy... 38st C....:-( zaraz zdechne
co do zakupow, on nie ma swojej kasy bo przepil...jeszcze chamsko sie zapytal czy mu 10zl na bilety do pracy pozycze to powiedzialam ze nie bo mamie musze kase oddac, ale nie oddalam:-)
a w biedronie koszulke se upatrzyl i chcial zebym mu kupila.... bezczelny nie?? ale zobacze co bedzie 10 bo dostanie wyplate jak nic mi nie da to niech sie goni i my do sadu wniosek slkadamy!!!! ja spadam lulac bo zdycham. buziaki i milej nocki:-)
 
Ala nyna a ja odpoczywam :-)
Zywa :wściekła/y: Ty mnie nie prowokuj , bo jak Cie ...... :laugh2::laugh2::laugh2: u Nas golabki sie robi z ryzem,smazona cebulka i kielbaska zwyczajna ,czasami zamiast padliny sa grzyby !! a tak wogole to jakim kremem smarujesz Hanulke jak wychodzisz z Nia na pole ?

snoopy12 ehhh poprostu brak mi slow na Twojego ...... :angry: a tak wogole procz tej oliwki czy balsamu kupil cos Ali ? :confused: Qrcze pisalas ze zarabia prawie 2 tys i wszystko przepil i jeszcze chce pozyczac :crazy:
Zdrowka zycze mamusi :happy:

femme fatal
kobietki w blogoslawionym stanie sa bardzoooo leniwe :rofl2: niedlugo to zamiast przy stole bedziesz gladla talerz na brzuch :laugh2: :happy:

Ciekawe jak tam Asiowa ? :nerd: Kasia masz jakies wiesci ?? a zreszta gdzie Ty sie podziewasz :> ?
 
Jakoś nie mam ostatnio sił przez te upały nic napisać... Ja w domu mimo 3 wiatraków mam duchote straszną, nawet rolety w oknach nie pomagają bo cały dzień w okno daje mi słońce... a na słońcu termometr pokazuje 50-60stopni ;P masakra, dosłownie umieram... Chciałam kupić sobie jakąś sukienke ale chodziłam 2 dni i nic nie ma... widziałam może jakieś 2-3 w rozmiarze S...tragedja... warzyłam sie i... przez ostatni miesiąc przytyłam 3,5kg:szok::no: tak więc mam jakieś 9kg na plusie:no::wściekła/y::angry: a najlepsze jest to że jem praktycznie same owoce i warzywa... nawet obiad jak zrobie to tylko surówke jem (no właśnie nawet na jedzenie sił nie mam...) ASIOWO do mnie pisala: Hej! co tam u was sie dzieje? mi ciśnienie spadło, ale mała ma podejrzenie wady serca, ale jestem spokojna, ona tylko sie rusza strasznie dlatego tętno jej skacze! w czwartek jade na usg serca. Jak mnie jutro nie wypuszczą to wychodze na własne żadanie, bo ja na głowe tu dostaje! Mała waży już 3400! Pzdr

Napisałam jej żeby może dla dobra swojego i córci może lepiej poleżała, bo oni na złośc tego nie robią ale widze że u nich w szpitalu odwrotna sytuacja jak u mnie bo u mnie to łóżek brakuje
Wyniki mam dobre a z małą i tak musze jechaćgdzie indziej bo tutaj sprzętu nie mają! A ja sie tu denerwuje przez to mała też! więc wychodze, mąż obiecał że sie nami zajmie :) tutaj trzymają mnie bo mają dużo wolnych łóżek a kase za mnie dostają! W domku będzie nam lepiej leżeć! Tutaj tylko tęsknie...
 
witam kobietki:) jak tam po upalnym dniu???ja jestem cała w skowronkach bo moje malenństwo pierwszy raz daje o sobie znac. I to tak konkretnie:-) zapewne to zasługa tabliczki czekolady ktorą przed chwilą zjadłam:-D taka "mała" zachcianka hehe.
 
Kasia Ty masz chyba popsuty ten termometr :-D u nas w cieniu bylo 30 :baffled:
Ty jesz za dwoje i praktycznie to co zjadasz idzie do dzidziusia wiec Ono rosnie, a waga sie nie przejmuj bo zrzucisz :happy: MASZ JESC DUUZOOOO <nonono> :-)

Dzieki za info od Asiowej !!
Fajnie ze u Niej wszystko wporzadq i ma racje zeby pojechac do innego szpitala,tam zrobia wszystkie badania Malenkiej :happy: Trzymam kciuki i Mam nadzieje ze z serduszkiem bedzie wszystko wporzadku !!

olenka19 a ktory to tydzien? bo suwaczka nie masz <nonono>
 
reklama
Do góry