reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam Kobietki :happy: ale dzis mamy upal :confused: ja to bym siedziala w domu ale Luska mi swiruje :laugh2: narazie spi wiec mam chwile spokoju !! dzis obudzila mi sie przed 9 az wszoku bylam :-) a pamietam jak jeszcze 2 miesiace temu wstawala po 6 :-D

aniusia1534 przykro mi !! a co lekarz mowi na ten torbiel ? bo moja siorka tez ma i zajsc nie moze,jakies 4 miesiace temu poronila wlasnie przez to :-(

oliwka_11 uuuu to niedobrze :no: to jest wlasnie najgorsze bo jak jedno zachoruje za pare dni drugie ma to samo :crazy: Oby Bartus sie nie zarazil !! Kuruj tam Oliwke no i Ty mamuska sie trzymaj ;-)

Asiowo witaj spowrotem i odpoczywaj przy mezu:-);-) Ładne imie :happy:
 
reklama
Karolina00 moj tesciu ma na imie Romek :-) ugotowalas juz ten obiad ? ja mam zamiar zrobic jutro zupe truskawkowa :rofl2:
 
Łeeeee... burza chyba będzie... no i nici z wycieczki mój piękny Panie :-p

No widzisz, Roman ROMANtyczny :p
Tak, już kończę, dziś jajko sadzone :)
A truskawki też kupiłam :tak:

 
anusia, jeszcze za wczesnie na trest conajmniej 6 dni trzeba odczekac.... a nie od razu
oliwka ja tez zdychaklam wczoraj a dzis juz jest ok, mama mnie na noc amolem natarla i herb z cytryna i miodem zrobila, gardlo amolem smarowalam i dzisiaj mam tylko lekki katarek:-)
asiowo, super ze juz w domciu jestes, mam nadzieje ze mala jest zdrowa a ta wada to tylko pomylka lekarza:-)
Chwilami wspolczuje, moja mama sie strasznie meczy i tez musze jej czasami pomagac sie rozebrac bo reka nie moze ruszyc....:-(
Moja alenka ma cos z okiem od rana jej ropieje, czy to moze od tego ze sie zadrapala czy cos w nocy?? przemywam jej sola fizjologiczna ale to dalej nawraca.... szkoda mi jej bo oczko trudno jej otworzyc, wczoraj fride kupilam i sie przydala bo miala takie babochy w nosie ze szok!!!
 
Karolina Hehe dobre:-)
Wypralam Ali wczoraj kocyk i jest mieciuski i nawet sie za duzo nie kreci jak spi w nim:-) i jejcieplutko bo w koncu lapki ma cieple:-)
Smierdzi mi ciagle brudnymi pieluchami:-(;-)
 
Smierdzi mi ciagle brudnymi pieluchami:-(;-)
Przyzwyczajaj sie :laugh2:

A co do oczka to trudno powiedziec,moze ma zapchany kanalik ?! u Nas ALi strasznie oczka ropialy,sol fizjo nie pomogla ale wpediatra przepisala mi takie krople i po 2 dniach minelo !!

slyszalam tez ze mamy ktore karmia piersia przemywaja oczko wlasnym mlekiem i ponoc pomaga !
 
A gdzieee tam, zagłodzę mena na śmierć!!! Żartuję :-)
Jasne, że bedą ziemniaczki z koperkiem i surówka z kiszonej kapusty plus maślanka, mniam :-D

 
reklama
Do góry