reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dzień dobry wszystkim ! :-)

Snoopy -
wiesz co jest najgorsze ? pokazać facetowi że może sobie na takie rzeczy pozwalać bo ludzie są strasznymi istotami a szczególnie faceci... jak widzimy że możemy to robimy nawet straszne rzeczy... póki będziesz wybaczała nie licz na to że Twoje łzy czy zwierzenia coś zmienią ... musisz już teraz podjąć konkretne kroki jeśli chcesz to ratować bo wcale nie powiedziane że się już nie da... po prostu nie pozwalaj już więcej na takie rzeczy przyjdzie do domu rzuć nim na fotel stań nad nim i głośno wyraźnie i stanowczo powiedź czego oczekujesz a jeśli się nie sprawdzi to wtedy kopa w dupę i niech zobaczy że to nie żarty jeśli to nie pomoże to znaczy że jest już za późno... ale to też nie koniec świata bo często koniec jednego to początek drugiego często trzeba się cholernie nacierpieć żeby się czegoś nauczyć a później jest już łatwiej bo wiesz jakich błędów nie popełniać :-) będzie dobrze najważniejsze to się nie poddawać ::*:-)

A co do mnie ... :-) to huhuhu szaleństwo wczoraj normalnie dostałam buziaka :-) zaczyna się rozkręcać... powoli powoli ale w dobrą stronę a czuję się jak zabujana 13latka jakaś :-p hehe dawno nie byłam tak beztrosko szczęśliwa :-p jeszcze najfajniejsze jest to że on naprawdę się interesuje się dzieckiem nie unika tego tematu wręcz przeciwnie :-) teraz stwierdził że następnym razem nie puści mnie do póki nie poczuje jak mały/a go kopie :-p ... uroczo co ? :-p
 
reklama
Wiecie co,Oliwka miala racje ze strasznie drogo jest ,kupilam Ali pampersy, sweterek(rozowy-cudniutki), 3 leginsy ,4 koszulki na ramiaczkach,4 kapelusze i to kazdy inny kolor,skarpetki cienki no i body bez rekawow :-D dotego zabawki do piaskownicy !! wydalam ponad 300 zl:wściekła/y:

baska201 eeee tam bez faceta da sie wytrzymac :happy: popatrz tylko na mnie ja Swojego nie widzialam ostatnio prawie 5 miesiecy :-( i jakos wytrzymalam,fakt jest trudno na poczatq ale jest internet,telefony i jakos to bedzie a ztego co pamietam macie chyba pozniej do Niego pojechac wiec szybko czas rozlaki zleci :happy: :-) Moj P naszczescie przyjezdza za jakies 45 dni wiec szybiuuutkooo to minie a teraz to ja czekam do niedzieli bo bede do Niego dzwonic :blink:

Zywa a ja gdzies na forum przeczytalam o golabkach z kasza i miesem :confused:
A jak tam Hania,lepiej juz ? mi Luske tez troszke przypieklo :crazy:

femme fatal Gratuluje :happy: ciekawe ile bedzie musiala czekac na kopniaka :-) ? zobaczysz ze bedzie jeszcze chcial pojsc z Toba do lekarza zobaczyc dzidziusia;-)
 
Czesc dziewczyny :) Co tam u WAs??? Jak dzionek ???
U mnie upal od ranca :) i ta cholerna wilgotnosc doslownie oddychac sie nie da a to dopiero ranek :/
 
Alexrw wiem ze nie jest powodem do radosci ciaza w tak mlodym wieku ale ja wierze na przyklad w przeznaczenie;-) i czasami tak bywa a dziecko powinno byc chciane i kochane caly czas od poczecia do narodzin.Wierze takze ze dacie sobie rade z rodzicami, ktorzy po pierwszym szoku zaakceptuja wasza decyzje i tez beda z wami oczekiwac malenstwa:tak:.
Trzymam kciuki i koniecznie daj znac :tak:
 
No rzeźnia jakaś ja byłam na jakąś godzinkę z mamą po zakupy na pocztę itp i prawie sie ugotowałam nie mogę do siebie jeszcze dojść ;/
ale za to kupiłam truskawki więc będzie makaron z truskawkami mmmmm :-)
 
Zywa a ja gdzies na forum przeczytalam o golabkach z kasza i miesem :confused:
A jak tam Hania,lepiej juz ? mi Luske tez troszke przypieklo :crazy:
Z kaszą bym nie zjadła, bo nie lubie, ale też słyszałam o takim mixie:-). Ja jem gołąbki z mięsem mielonym i ryżem:tak:. A Wy??
A Hania pije calcium i lepiej jej, chyba to jakieś uczulenie jednak, jutro idę do dermatologa, bo dziś się nie dostałyśmy, echh. A kark miała spalony od słońca, ale babcia ją nawilża cały czas jak jestem w pracy i już jest lepiej:-).
upal az strach wychodzic z dziecmi na pole :baffled:
Haha, na pole:-p:-D. Uwielbiam jak piszesz, że idziecie na pole:tak::-). A Hania już drugi dzień siedzi w domu:-(.
ale za to kupiłam truskawki więc będzie makaron z truskawkami mmmmm :-)
Uwielbiam makaron z truskawkami, mniam:tak::-).
No i gratuluję relacji z kolegą;-), Całusy już były a jakieś oficjalne zaręczyny:-p, w sensie czy stałaś się już jego oficjalną dziewczyną hihi;-). Zazdroszczę tego uczucia, też chciałabym się tak beztrosko zaurocyć, ech rozmarzyłam się;-).
 
Hej hej hej, co tam słychać? Ja już z tego gorąca nie mogę... wróciłam do domu i od razu pod prysznic wlazłam :errr:

 
reklama
Ona_mika, zakupowy szał, ja tez taki miałam, tęskno za tym czasem:-). A łóżeczko ja miałam już rozłożone w pokoju jakiś miesiąc przed terminem, albo trochę szybciej nawet;-). Nawet pościel wyłożoną haha, później musiałam prać, bo zakurzyła się:-D:-D.
A co do tego ślubu to ta panna młoda miała taki brzuch? Nie mogli już poczekać i wziąć ślub po porodzie?
 
Do góry