reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ja posiadam 4 psy ,2 króliki,2 szynszyle i 2 fretki:zawstydzona/y:

ale z nich nie zrezygnuje ,chyba żeby maleństwu zagrażały.

ania_żywa sprawdz u znajomych alebo u lekarza czy Hania nie jest na jakiegoś uczulona ,ominą cie nerwy i wydatki;-)


jutro chyba przyjadą z fundacji po świnki .


dziewczyny czy was też tak podbrzusze bolało bo się martwie:-(
 
reklama
Pozabijam was chyba!!!! tyle pisalyscie ze nie wiem kiedt to wszystko przeczytam bo dlugo mnie nie bylo... pies siknol na lap i sie spalil.... kolega na pare dni mi swoj graciak stary pozyczyl i wkoncu jestem.
 
Piszę tak jak obiecałam relacje z USG. No więc lekarz powiedział że dzidzia jest zdrowa i dobrze się rozwija. Winiki w normie. Waży ok 680g i mierzy ok22-23cm. No i tak jak sobie wymarzyliśmy z G.. Lekarz stwierdził że to 100% chłopiec Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi. Jakoś tak niby mało widać było na ekraniku bo dzidzia się bardzo wierciła, ale najważniejsze że wszystko jest w porządku. Uciekam już się myć i do łóżeczka bo jestem zmęczona..
 
A ja dzisiaj sobie na spokojnie pokuj odmalowlam i zastanawialam sie co jeszcze mam pomalowac. tak mi sie juz nudzi jak ta paskuda mieszka u swoich starych ze nie moge wytrzymac... a tak wogole to umieralam bez forum. czegos mi brakowalo a wlasciwie to was kobiety.
Ania_zywa kup Hanusi koszatniczke:D ja miedzy innymi jestem posiadaczem:) to fajny zwierzak i nie gryzie malych dzieci nawet jak je sciskaja;)
 
Dzień dorby z rana. Ja właśnie weszłam do pracy i od razu na forum uderzyłam:-D.
Snoopy, pomyślę nad tym, zobaczę w internecie jak ten szczurek wygląda:-p. Bo chciałam króliczka, ale one podobno gryzą dzieci. Piesków Hania się boi, a psa to najbardziej chciałam:tak:. No ale za mała jest jeszcze, nic na siłę.
Galarecia, gratuluję mężczyzny w brzuszku:tak:. No i że zdrowe jest, to najważniejsze:tak:.
Ona_mika, czekamy teraz na Twoje relacje;-).
 
To wez Hanusie do schronu i niech sobie wybierze jakiegos malego pieska, cos w rodzaju latrelka;))) A ja niedawno wstalam i nie chce mi sie z lozka wyjsc;))))
 
reklama
Wiesz ze zaskakujaco dobrze;))) nawet sie slucha i spowrotem przynosi mi papu do lozka;))) W sobote pomagal mojemu tacie nawet, tylko ze jego matka znowy wyladowala w szpitalu i chodzi taki zamyslomy, nieprzytomny.... Moja mama mowi ze chyba do piachu pujdzie.... bo to juz za dlugo sie ciagnie a ona jeszcze bardziej schudla i nic jesc nie chce.... Ja sie tylko ciesze ze ja mojej mamy pilnuje i jezdzi regularnie na badania do lekarzy i widac ze te wizyty jeje pomagaja;))))
A ty w szkole teraz jestes????
 
Do góry