reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
ania_żywa było tak żle:szok:?

Hehe, no coś Ty:tak:. Ale wiesz, wiadomo że dziecko to nie zabawka, że jak zapłacze to wyłączysz:-p. Dla mnie przynajmniej początki były ciężkie bo Hania była dość poważnie chora, miesiąc leżała w szpitalu, dlatego okresu noworodkowego nie wspominam miło, w zasadzie w ogóle staram się sobie tego nie przypominać.
Teraz na przykład weszła w taki etap, że to ona musi być w centrum uwagi, wszystko chce, a jak nie to płacz i nerwy. Trzeba nauczyć się wychowywać, żeby nie mieć w domu małego tyrana:-p.
Ale zapewniam Cię, że miłość do dziecka jest tak wielka, że te ciężkie chwile, nieprzespane noce itp. giną gdzieś w morzu uczuć, jakimi darzy się swoją pociechę.
Bo przecież nikt nie powiedział, że będzie kolorowo hehe;-).

Co u Was? Paskudna pogoda dziś, ja mam na szczęście wolne, bo chyba bym zasnęła dziś w pracy:baffled:.
 
hej ja w piątek dowiedzialam sie ze zostane mamą,mam 19 lat i jestem pełna obaw ale bardzo sie cieszymy z moim chlopakiem powiedzieliśmy już jego rodzicom szykujemy sie do slubu i czekamy na dzidzie,bardzo chcemy zeby sie urozila a przede wszystkim zeby była zdrowa..jeszcze tylko trzeba powiedziec moim rodzicom.planujemy to zrobić jutro...boje sie..
 
Witaj Sylwia:tak:.
A jak to jest, jak urodzi dziecko niepełnoletnia dziewczyna? Zapisuje się je w USC na rodziców czy jak?
A jak u Ciebie stosunki z tatą dzidziusia?
 
jestem w ciąży:szok:

byłam dziś u lekarza się upewnić na 100% ,bo 4 testy wczoraj zrobiłam:zawstydzona/y:


tylko jest problem bo posiadam u siebie świnki na dom tymczasowy ,i mam od nich uczulenia(goraczkaitp) ,i lekarz powiedział że moge stracić maleństwo jak lada dzień nie przestane mieć kontaktu z świnkami morskimi .bo gorączke mam 39-40 stopni jak jestem z nimi w tym samym pokoju.

normalnie jestem zblokowana
 
jestem w ciąży:szok:

Kochana GRATULUJĘ:szok::-). Ale się cieszę;-). A Ty pewnie jeszcze bardziej:tak::-).
No a z tymi świnkami rzeczywiście problem:-(. A ile ich masz? Może na razie ktoś z rodziny i sąsiadów weźmie póki nie znajdziesz kogoś, kto zechce je wziąć:confused:.
A słuchajcie, bo Wy teraz w temacie jesteście. Co najlepiej może pomóc w zaparciu? Mnie nie tyle męczy to, że nie mogę się wypróżnić tylko to, że strasznie boli mnie brzuch, czuję wręcz jak mi się tak kręcą jelita:-(. Nie boli bez przerwy, to taki ból napadowy, kolkowy, pije dużo wody, wszamałam suszone śliwki i nic:-(. Co radzicie??
 
ciesze się ale szczerze to nie doszło jeszcze to do mnie:blink:.a świnki mają wziąść z fundacji ,tylko mam doła bo teraz cyrki wychodzą bo obiecałam że dłuzej je przechowam .Jeszcze umówiłam się u innego ginekologa bo tej nie ufam za bardzo :baffled:bo to na kase chorych i w szpitalu .
 
reklama
ciesze się ale szczerze to nie doszło jeszcze to do mnie:blink:.a świnki mają wziąść z fundacji ,tylko mam doła bo teraz cyrki wychodzą bo obiecałam że dłuzej je przechowam .Jeszcze umówiłam się u innego ginekologa bo tej nie ufam za bardzo :baffled:bo to na kase chorych i w szpitalu .

Masz rację, grunt to mieć dobrego, zaufanego lekarza. Ale myślę, że ta u której byłaś co do ciąży napewno się nie pomyliła:-).
Konin nie jest daleko, ale jednak kawałek drogi, bo ja z chęcią bym Twoje świnki przygarnęła:tak:. Ostatnio myślę o jakimś zwierzaku dla Hani, może króliku, śwince.. Tylko nie wiem, jakby ona zareagowała na nie.
 
Do góry