reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hejka ;)

Magda zdrowia dużo zdrowia ;)

U nas dziś ciepło tylko ciągle pada ale na spacerku trochę byliśmy , obiadek zrobiony posprzatane tylko zmywanie po obiadku zostało.
Była Położna i mówi ze maluch silny głowę ładnie juz trzyma a skończył 4 tyg mówi ze szybko zacznie siadać i chodzić ;)

Miłego dnia dziewczyny ;*
 
Hej :)

MAGDA zdrowka dla was.
MLODA super ze taki silny chlopczyk ;)


U nas ok. Musze chyba wystukac cos kontrowersyjnego tutaj bo wtedy jest was jakby wiecej :D:D
 
Hej.

Ja juz dzis w pracy ;/ zoladek jeszcze mam zwisajacy po kolana ;) dobrze ze jutro znow wolne :D

Wczoraj zalatwilam okuliste i nie musze juz nosic okularow i od razu wzielam zaswiadczenie bo prawko musze zmienic.

Wczoraj bylo pasowanie na przedszkolaka i Maja jak mnie zobaczyla to nie chciala jz wystepowac i do mnie uciekla hhaha i poszla jak p.dyrektor pasowala ich ;) Zabawnie bylo, dziewczynka mame zobqczyla i ze szlochem mowila wierszyk, jeden powiedzial bija mu brawo a ten MAMO A TY BILAS MI BRAWA? :p:-D A Inne dzieci stoja mowia ,spiewaja a Maja niby ze jej nie widac i przez caly srodek skrada sie i czmych do mnie ;)

Unas tez wieje okrutnie :/
 
Hej
U mnie kolowrotek z pupilem. Trochę jak 3 dziecko ;) kwestia czasu :)

Magda mój syn też tak robił. Dzieci się często wstydzą przed rodzicami ;)
 
reklama
Wcale nie leniwe tylko brak czasu ;)

Ale mamy piękną jesień ;D
Z moją J. nadal problem w przedszkolu z jedzeniem , już nawet dzwoniłam do Pani by mniej zwracały uwagę czy zjada wszystko, bo ostatnio J. postanowiła 'się wypisać z przedszkola bo nie bedzie tam jesc wiec woli nie chodzi ' no cóż mam niejadka ..
 
Do góry