reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej.
Jakoś dajemy rade z przedszkolem. Jutro czeka mnie rozmowa z przedszkolankami co sądzą.

W porównaniu z Bartkiem inne dzieci w tym roku zaczynające przedszkole gorzej znoszą bo płacz juz w szatni jest. Bartek rano chętnie się ubiera, plecak pakuje.

MADZIALENA gratuluję cioci. :)

RUDA Jak mojego średniego jak miał trzy lata zabrałam pierwszego dnia to już potem nie poszedł, dopiero aż za rok.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam was wszystkie kochane mamuski zarowno te mlode jak i?? Niemlode? Hehe ok mamuski wystarczy :p dziewczyny mam 22 lata, jestem z facetem 6 lat bardzo chcemy miec dzidziusia no ale... Wlasnie to ale... Panicznie boje sie porodu:( boje sie ze bolu, czy wszystko bedzie okey z dzidzia itp:( boje sie całego przebiegu ciazy...czy dam rade, czy nie bede zalowac :( skonczylam szkole srednia z matura i mam dobra prace od 4 lat czy pomozecie? Nie mam z kim pogadac a mojego juz nie chce meczyc bo ciagle bym gadala i gadala to samo:(
 
Hej dziewczyny :))
Syn w szkole, a my dziś bilans i szczepienie.

Bądźcie dzielne mamusie! dzieci wyczuwają nasz strach. Musicie być silne. Wiem że to trudne, bardzo! sama wyłam jak bóbr po powrocie do domu z przedszkola ...

Nikolka witaj ;) to ja zaliczam się do tych "niemłodych" :p a staracie się już? gdzie pracujesz? obawy są normalne przy pierwszej ciąży. Napewno dasz radę.
 
Nikolka też bałam się strasznie, im bliżej tym bardziej jakbym mogła to bym leżała cały czas pod usg :-) ale wszystko okazało się w porządku. A ból też do zniesienia:-) jak podejmiesz decyzję to zapraszam na staraczki na 2016 rok:-)
Nie słuchaj proszę opinii innych Mam jaki to straszny ból bo Każda rodzi inaczej. Ja jestem przykładem że rach ciach i po wszystkim:-)
Pozatym teraz są już takie środki przeciwbólowe że naprawdę jest znosnie :-)

Jeszcze dziecko przeszkola można wypytac jak było itd a takiego maluszka w zlobku?
 
Ostatnia edycja:
Maciejka mloda nie mloda kazda z nas kiedys stara bedzie
:) temat byl mlode do 20 wiec akurat tak napisalam:) kazdy zostaje mama kiedy tego pragnie lub twierdzi ze to juz ten czas:) nie mam nic do mam ktore pozno decyduja sie na macierzynstwo ale w tym przypadku nie mysla o dziecku... Hm dziewczyny pracuje w Mcdonald ( nie w polsce) zarabiamy dobrze tylko jak dochodzi co do czego to nie potrafie zadecydowac ze kuz chce... Z tym porodem to ciezko bo mialam mozliwosc byc w styczniu tego roku... :( widzialam od a do z :(
 
Ruda dziekuje za slowa pocieszenia tylko wlasnie ja boje sie ze moge byc ta co bedzie porod horrorem :( ogolnie mam trudna decyzje :( za duuuzo mysle na przod..jak to bedzie jak bede w ciazy, jak bedzie w trakcie i po, co z praca czy dam rade no kurcze czy kazda z nas tak ma? Powiem wam ze wpadki sa dobre bo nie trzeba decydowac... Ja ogolnie mialam takie zalamanie ze kupowalam butelki smoczki:( mam przewijak, pelno ciuszkow ale zrobic bobaska to odwagi brak:(
 
Ruda otóż to. Tyle słychać o tych psychicznych opiekunkach :( sama pracowałam jako niania i do głowy mi nie przyszło krzyknąć na cudze dziecko, a co dopiero bić. Masakra ...

Nikola zaczęłam starania o dziecko w wieku 20 lat także w jakimś sensie młodą mamą jestem hehe
 
Nikolka każda inaczej przechodzi poród. Ja sobie tłumaczyłam to Tak że skoro kobiety decydują się na kolejne to nie może być tak źle :-)
 
reklama
Rudaa wlasnie ja tez tak sie pocieszam hihi :) dziewczyny a nie zalujecie ze tak wczesnie zdecydowalyscie sie na bobaska? Ze moglyscie poczekac? Brakuje mi takiej fasolki by moc nad kim skakac, przytulac, calowac cieszyc sie z kazdej chwili no i patrzec na swoje mini geny :)
 
Do góry