reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

anula P. jest w przedszkolu od 8-13:) i mi tak pasuje :)

Muszę też wybrac się z małym do laryngologa bo jakiś czas temu było podejrzenia ze trzeci migdał jest przerośnięty ale za każdym razem jak jesteśmy u pedaitry to pytam co z tym migdałem i słysze że na razie nie ma potrzeby usuwania go

W pracy ok, spodziewałam się gorszej harówki a wyrobiłyśmy się z czasem i w dodatku jednej babki nie było także zadowoleni byli:-) wolne prawdopodobnie w niedziele:-)
 
reklama
Nikola jak patrzę teraz na mojego syna, który jest coraz większy i mądrzejszy i kiedy pomyśle, że gdy podrośnię to będę miała w nim przyjaciela to nawet nie śmiem żałować tej decyzji. Tym bardziej, że męża nie ma, on będzie mym oparciem a ja jego :)) natomiast córka jest moim małym aniołkiem, o którym zawsze marzyłam :D przyjaciółki nie mają dzieci i ślubu. Żyją zupełnie inaczej przez co trochę nas to poróżniło, inne cele, priorytety itp. Bywa. Jednak nie żałuję :))


Witaj mininika.
 
Wakacje i po wakacjach i nagle tuch jest

Witam nowe mamy

Jak spedzilyscie wakacje ?

My nad morzem byliscmy troche odpoczelismy


No i w końcu robię prawko :D do grudnia musze zdać :D

Lenati tren jak sie czujecie ? Co u Was słychać?


I gratuluje wam zdobycia pracy ;))
 
Ostatnia edycja:
Hej Wam dawno mnie nie było pamięta mnie ktoś?!:p:p

Gratulacje dla zaciążonych :)

U nas po prostu szał bo przecież D poszłą do pierwszej klasy super się czuję i bardzo jej się podoba.
Może jakoś się wkręcę ale ja już "stara" mamuśka
 
Olcia w takim razie mocnych nerwów powodzenia :* na jakim etapie kursu jesteś?

kasiek co u Ciebie?

znacie jakieś krople czy coś na apetyt 2 latka?
 
Maciejka a leci:) D poszła do pierwszej klasy, w przyszłym roku o tej porze myślę że będziemy we własnym mieszkanku i mam nadzieje że w większym składzei:p)
 
Magda madzialena gratulacje!
anula gratki mieszkania :)
Ruda wycięli Ci wszystkie na raz? :szok:
Kasiek i jak szkoła się podoba Tobie? o to zmiany się szykują :) staranka? ;)
 
MAciejka mi się bardzo podoba chociaż w ostatniej chwili przesałam ze szkoły do szkoły bo trafiła srasznie słabo ale już nie chce mi się do tego wracac... Dominice też się podoba w przedszklu chyba się nudziła trochę.... A tu chętnie chodzi baa każe po sobie jak najpóźniej przychodzić bo jak cielo to na placu zabaw są:)
No tak po cichutku;)
 
reklama
Do góry