reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Cześć dziewczyny:) dołączam do grona młodych :) Mam aktualnie 21 lat i jestem w połowie 8 tc :) maluszek planowany, zapewne urodzi się w 2 połowie listopada. Jestem studentką 2 i 3 roku, niebawem wyprowadzam się wraz z moim K. do wspólnego mieszkania i planujemy przekazać rodzicom wspaniałe wieści :)
 
Ojjjj są [emoji30] nudności, które pojawiły się okolo początku 5 tc, teraz trochę odpuściły.
No i temperatura 37st, co jest dla mnie ciężkie do zniesienia, bo jestem strasznie wrażliwa na zmianę temp ciała :(

Od wczoraj jestem też na antybiotyku, bo już wirusówka w bakteryjne się przeobraziła :( Lekarz zapisał mi duomax. Brała któraś z Was antybiotyk w 1 trymestrze? Bo powiem szczerze, ze ja miałam duże obawy, ale już się czułam ledwo żywa...
 
Ja w obu ciążach miałam mega mdłości i strasznie wspolczuje :( wiem jak to jest.teraz biore antybiotyk bo zapalenie ucha mnie dopadlo i chociaz w ciazy nie jestem to przez ten antybiotyk jest mi mega niedobrze. Niestety co do antybiotyku nie pomoge bo nie mam pojecia..ale skoro lekarz przepisal to wydaje mi sie ze nie ma czym sie przejmowac ;)
 
ANNA prenatalne panstwowo? Nfz tego nie refunduje.. tylko w wyznaczonych przypadkach.
Filemonka hej. Paulina lat prawie 19, mama 3 letniej Nikoli. Mieszkam w Sztokholmie.
 
reklama
Do góry