reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

LENATI trzymam kciuki:* dbaj o siebie!

Ja juz pospalam, D. pojechal do pracy a maly spioch na szczescie jeszcze spi:) Jak pogoda dopisze to znowu wezmiemy siostrzenca na spacer:)

Milego dnia
 
reklama
Lenati- trzymam kciuki, bedzie dobrze.

Paulina- taaa 24ty juz jutro :p

Wczoraj poszlismy do sasiadow.. na chwile a po polnocy wrocilismy... Jeszcze w glowie mi sie kreci, masakraaa a zoladek taki zmulony mam, bleee

T juz do pracy pojechal ja zasnac nie moge wiec na sile sie usypiac nie bede bo dzis wczesniej na ostatnie zakupy wyruszam a pozniej pakowanie i poznym popoludniem do kolejnych znajomych sie wybieramy ;) ale tym razem nie na tak dlugo bo kawalek autobusem jest zeby jechac ;)

Nasi ci sasiedzi bardzo zaluja ze ich opuszczamy bo mowia ze w koncu normalna para im sie trafila do mieszkania i zapraszaja nas na jego 40tke na koniec sierpnia jakos ale to jeszcze zobaczymy jak to bedzie ;)

Moze ktoras chetna do pomocy do pakowania? Ja nie lubie ani sie pakowac ani rozpakowywac wiec mam wiekszy problem :p hehehe
 
MAGDA to ladnie balowaliscie wczoraj:) u nas byla nudna niedziela :p ja zdecydowanie wole pakowanie niz rozpakowywanie :p czasami jak wracamy od tesciow to pol dnia torba lezy zeby ja rozpakowac :D az w koncu patrzec na nia nie moge i chcac nie chcac trzeba rozpakowac:) dasz rade na pewno zrobisz to porzadnie :)

I moje dziecko juz sie wyspalo
 
Madzialena- ojjj, chyba musze czesciej pic bo wypije jednego drinka od razu takie wiry mam ze hoho. Wtedy opuszczam kilka i dalej jak sie glowa przestawi :p My jak z Pl zawsze wracalismy to torby staly nieraz i dwa dni i sie na mnie tak patrzyly ze chcac nie chcac i tak musialam je otworzyc :p

Zaraz musze mala budzic bo na miasto trzeba jechac a gwiazda tez zmeczona. Wczoraj po poludniu 2godz spala to pozniej tyle energii miala ze non stop tanczyla i latala w ta i spowrotem ;)
 
MAGDA ja jesli chodzi o picie to mam to samo:) za malo trenuje hehe ale nic na to nie poradze ze nie lubie alkoholu, jak cos to tylko drinki i to bardzo powoli bo inaczej meczarnia pol nocy:) Ostatnio o dziwo nic mi nie bylo a wypilismy z D.wieczorem cale spoznione walentynkowe wino :)

Trzeba w koncu na sniadanie wstac :)
 
A ja to zalezy :p jak jestesmy w "gosciach" albo tak jak ostatnio druhna u mnie to saczymy drinusia. Ale tak jak np panienski to ladowalysmy z kielicha jeden za drugim hahah i to bardziej mi sie podobalo :D ale na drugi dzien porazkam glowa lepsza niz kiedys mimo ze nie pije czesto. W lecie np w dzien na plazy wole mrozona kawe od reedsa chyba ze jestem na imprezie przy basenie jak kiedys u kuzyna :p ale jak jestem z dzieckiem na drugi dzien to wiadomo nie pije do urwania filmu chociaz jak ostatnio byla druhna to mialam ciezka glowe zeby wstac do mlodej :d

MAGDA rano wyjezdzacie czy wieczor?
ASIK milego dnia ;-)
LENATI powodzenia kochana.
 
Hej
Co do picia kiedyś to byłam twardym zawodnikiem pewnie po tacie .
Teraz zależy ostatnio pierwszy raz po prawie 2 latach piłam na sylwestra ale czysta nie uznaje drinków np z sokiem lub cola bo mogę go pić cały wieczór.
Piwo kiedyś częściej teraz jak mam ochotę.
Lenati trzymam &&&&
Asik wzajemnie.
U nas normalnie jechałam w piątek do wir do ojca P ale wróciłam juz w sobotę jedna wielka porazka.
co do P różnie bywa myślałam że będzie lepiej , czasem jest dobrze ale w większości tak sobie .
Magda0109 nie długo tez mnie to czeka ale staram się o tym na razie nie myśleć a chciałam ci zadać jedno pytanie może akurat będziesz wiedzieć?
Paulina kiedyś tak się zastanawiałam jak by to było gdybyśmy się tak wszystkie zgadaly na babski wieczór . ? Pewnie było by śmiechu co nie miara .
 
SANDRa no byloby :D ja moze wkoncu w lecie z Kasia sie spotkam no i z Milena :-) albo moze przyjada do mnie z dzieciakami, Milena mobilna ;D duzy ogrod to by pobiegaly diabelki.

A no i ja nie toleruje trunkow typu Jack daniels, fuuuuu
 
reklama
Do góry