reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulina- no my wczoraj wieczor z Jackiem i tak sobie dumam ze to od tego.. za ciezkie :p Na wieczor jedziemy. Cale szczescie ze tunelem a nie promem to 3godz w kieszeni mamy ;) Na dzien kobiet pewnie T mi nie pozwoli nigdzie isc hehe bo juz mi zapowiedzial jak siora sie mnie pytala czy teraz w pt na dyskoteke z nia jade :p

Sandra- pytaj moze bede umiala pomoc.

Bylam na miescie i poerwsze co to tesco i moj zoladek krzyczal szukaj wode gazowana. Boze strasznie sie czuje...
A ja zamiast sie pakowac to zaraz ide jeszcze na ostatnie ploty do kolezanki haha bo tak mi sie chce pakowac :p.

Aa Sandra- my pewnie tez sie bedziemy przez ten msc klocic.. wtedy przed slubem jak ja w Pl on tu w Uk to czesto gesto i to o *******y nawet..
 
reklama
Magda to naprwno od tego haha ;d moj jest tak cholernie zazdrosny jak ja gdzies sama wychodze na impreze ze szok.. w swieta bylam sama z jego kuzynka to mialam byc na 2.30 bylam na 4 i sie obrazil łos :p ostatnio tez co druhna byla i pilysmy to o polnocy pojechalysmy do chrzestnego Nikoli i mu powiedzialam na drugi dzien to udawal obrazonego ze mu nie powiedzialam jak jechalam to pewnie bylam na dyskotece hahahaha. Przyzwyczajony ze zawsze z nim chodze ;d
MACIEJKA bleeee nie nawidze ;d
 
Magda0109
Chciałam się dowiedzieć czy wiesz może od kiedy są nabory do szkół w Angli ?
My o *******y nie umiemy ze sobą rozmawiać po woli brak tematów itp . Są momenty ze mu cholernie zazdroszczę . No nie ukrywam przechodzimy poważny chyba kryzys .
 
Co do picia... mogę wszystko- driny, czystą czy piwko.. zależy z kim i gdzie;-)

A tak w ogóle to u nas wsio ok. Oliwka ma jeszcze tydzień ferii. Czuje się bardzo dobrze, 6.03 jedziemy na wizytę do W-wy. Młodego ostatnio bolało ucho. Na szczęście nie miał żadnego zapalenia tylko zapchane kanaliki od kataru. No i w sobotę zostałam po raz drugi mamą chrzestna.
 
czesc.


Lenati kciuki mocno zacisniete za Fasola twego.

a co do picia. ja moge wszystko.. abym tylko nie mieszala. Jak zaczne od czystej, to tylko czysta, i do zapicia tez jeden sok. Mieszanie powoduje u mnie tragiczne skutki. Ostatni raz sie upilam w sierpniu. Teraz w sierpniu bym miala okazje... no ale dla Leona wytrzymam :)

Po za tym u nas chyba ok. Ja rosne. Bywa ze mnie wypchnie i wtedy kazdy patrzy sie na mnie jakbym tredowata byla. Wiecie.. strasznie dziwne zjawisko kobieta lat 30, dwoje dzieci, chlop na stanie i ciąza. Strasznie niespotykane i trza mi sie przyglądac jak dla ofiary przemocy domowej. Mdlosci dalej mam. Obecnie nie rano, ale od poludnia do wieczora. Koszmar!. Jak chlopcy jedzą to ja ze szmatą na gebie zeby nie czuc. Siku biegam co 15 min. Chyba sobie kupie pampersy dla doroslych.


Sandra my z Ł tez kryzyzsy przechodzilismy. Jak on byl w Niemczeh, ja w domu, potem jak oboje cholerykami, zadne nie ustąpi.. on mial urojone podejrzenia, mnie to wpienialo strasznie, tlumaczenie mnie nudzilo, bo niby z czego ja sie tlumaczyc mialam, trwalo to jakis czas. J
a juz gotowa rozwiesc sie z nim bylam.. i nagle sie chlop ocknął.. bywają czasami teraz ciezkie dni. ale juz opracowalam system docierania do mego meza. Nic na niego nie dziala jak zruganie go porzadnie, przywolanie do porzadku i wystawienie jego rzeczy za drzwi.Wtedy dociera do niego ze przegiął i albo natycmiast dorosleje albo won. Narazie to dziala.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Melduje sie... z moja fasolinka mierzaca az 6mm ;) i pieknie bijacym serduszkiem ;)
 

Załączniki

  • 1424707073422.jpg
    1424707073422.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 38
Do góry