reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Milena nie boj zaby, zawsze moja mama moze posiedziec ;D no i planujcie cos bo z checia bym szla na wesele nie swoje haha

Sandra fajnie ze zostaje, a z rodzicami moze sie ulozy jakos , powodzenia ;*

Magda ja swojej powiedzialam ze jej smoczek sie zamienil w smoka i pokazalam na necie jak teraz wyglada, podzialalo haha


Bylam na 50 twarzach Greya... Coz za szajs jak dla mnie... Denne to jak... Zero fabuly . nie dla mnie takie filmy, za to czytam fajna ksiazke teraz Sen i śmierc ;D
 
reklama
Dziś dziewczyny przechodziły same siebie , no i się wydaralam a ci juz na mnie zaczęli ze jestem nie normalna itp i itd. Ale jak mają mi pomóc wieczorem jak są dwie do ogarnięcia to żaden się nie Garnie , ojciec tylko wiecznie narzeka ze mała płacze ze to i tam to.
P. Od środy prawdopodobnie idzie już do pracy dobre chociaż to.
 
SaNdra- musisz zacisnac teraz zeby... Wiem ze mi latwo mowic ale dasz rade.. To dobrze ze P idzie do pracy. A prywatnie cxy przez agencje?? A

23may- hahha dobreee z tym smokiem :p

MadzialenA- teraz taki okres chorobska wszedzie... Zdrowka.
 
Magda na razie przez agencję po 3 Mc lub po 6 Mc normalnie . Poznał paru ludzi i tam jedna z ich mam pracuje i go we pchnie z czego się cieszę.
Wiem musze ale mogli by nie kometowac a tata to już w ogóle od kiedy się dowiedział nie odzywa się do mnie.
 
Ostatnia edycja:
Magda-gratki
Sandra - mowilam ze jak juz będzie wiedziec co i jak to będzie lepiej.
Sandra - co do kaszlu małej moze macie za suche powietrze w domu.
Madzialena - zdrówka
Sandra - rodzica przejdzie , z dziewczynami będzie coraz latwiej bo sa coraz starsze a ty wpadniesz w końcu w rutm nowych obowiązków i się przyzwyczaisz , do konca roku szkolnego zostało zaledwie 5 miesięcy to nie wieczność.

Ja leżę i pije kawę a zaraz biorę się za sprzątanie :) mama przylatuje dziś nie wieeze w to i bardzo się denerwuje
 
MACIEJKA tak jakos :p
23MAY Nikola
MILENA moze jak bedziecie sie hajtac to jakas kuzynka w ciazy bedzie :p moja byla w 5msc i sama sie zaoferowala ze ona z N. zostanie, N. dopiero przed 23 byla zmeczona wiec ona tez posiedziala. A sama stwierdzila ze do rana by nie wytrzymala


My sie obudzily jeszcze lezakujemy. Wczoraj caly dzien poza domem, najpierw na stoku bylismy a pozniej na zakupy.
 
Maciejkaa do zerowki chodzi a do pierwszej klasy pojdzie w wieku 7 lat a nie 6 czyli w sumie 2 lata w zerowce posiedzi: ) w koncu dzis do szkoly poszedl bo juz nie wiedział co robić ze soba w ferie i tylko sie psocil;)
 
Happy .
teraz to trzymam zęby za zębami nie chce mi się z nimi kłócić nie mam na to ochoty . Ale utwierdza mnie w to w decyzji ze słusznie ja podjęliśmy. Tata mi dziś powiedział ze jak wyjadę to on się wyprowadza z domu itp. W końcu wiedziałam że coś wymyśli byle bym nie pojechała z dzieciakami do Angli . Nie mowie nic P bo nie chce go denerwować ale widzi że coś nie gra. Ojciec przechodzi samego siebie od kiedy dowiedział się ze P tam zostaje . Najwyżej wezmę mamę ze sobą albo coś juz nie wiem co robić. Co byście zrobiły?
 
SANDRA ale ty chcesz jechac zeby mieszkac samemu czy chcesz znowu miec ktores z rodzicow w pokoju obok? A ojciec czemu sie wyprowadza? I czemu zal matki?
ANIA czemu odraczacie pierwsza klase?
 
reklama
Do góry