reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hejka

U nas dzisiaj piekna pogoda maly na szczescie nie marudzi ze chce na dwor. Juz mu sie ladnie odrywa i mniej kaszle za to ja nie za dobrze sie czuje juteo chyba lekarza odwiedze.

MAGDA zdrowka!
SANDRA i jaka decyzja zapadla?
HAPPYMUM pewnie nie mozesz sie juz mamy doczekac;) i obu Dennisowi szybko przeszlo

Do nas pozniej moja siostra przyjedzie na kawe i chyba jeszcze tesciowie wiec dzien szybko zleci
 
reklama
Madzialena- dla was rowniez zdrowka ;)

A w ogole to nie wiem czy wam sie chwalilam ze moje dziecko od zeszego czwartku, ponad tydz temu jest bez smoczka :p Wracalysmy ze sklepu i wydawalo mi sie ze go wywalila bo nie moglam nigdzie znalezc go i mowie jej ze wypadl na ulicy a sie okazalo ze mialam go w kurtce hehehhe. Nie dalam jej go. Myslalam ze bedzie to katorga ale na wieczor wlozyla paluszki do buzi raz zassala i stwierdzila ze to nie to i usnela :p przez 3dni pytala o niego ale ciagle mowilam ze zgubil sie na ulicy i kazdemu tez to mowila :p Jak ostatnio poparzyla paluszka to chcialam jej go dac bo tak plakala ale stwierdzilam ze da rade i juz wcale nawet nie pyta o niego, zasypia bez problemu i nawet nie ciaga wszedzie ze soba tez swojej poduszki cholernej :p Teraz zostal nam nocnik :p. Z tym to juz gorzej idzie...
 
Dziewczyny wszytko wskazywało by został , tylko sama tego do siebie nie dopuszczalam . Wiec P. Podjął decyzję o tym ze zostaje mi wystrczylo się pogodzenie z tym , chociaż wiedziałam że tak będzie ja wczoraj powiedziałam Pas miałam dość tego ciągłego nie wiem . Przyjęłam to ok spodziewałam się po części tego.
Maciejkaa ja miałam zalamke w piątek i to totalną byłam już skłonna powiedzieć wracaj.
Teraz czuję tak jakby spokój bo wiem na czym stoję.
 
MAGDA to super ze tak szybko udalo się odrzucic smoczka:) u nas tak samo bez podstepu sie nie obeszlo:)
SANDRA teraz juz wiecie na czym stoicie oby wszystko poszlo po Waszej mysli;)

Tesciowie niedawno pojechali, siostra tez byla przywiozla P. gre rybki i trzeba lowic wedka malemu sie podoba:) a tak to choroba powoli odpuszcza
 
Madzialena 647
Oby się opłacało . No cóż zobaczymy byle do kwietnia jak ja to mówię takie sobie pocieszenie ha ha .
Dobrze chorubsko juz was odpuszcza , u nas u Pati kaszel został który ją meczy w nocy przez 40 min i później wraca kolo 16 stej dziwne ale mam nadzieje szybko się skończy.
 
Paulina a czemu z proszkiem do prania? :p
Happy zdrowia dla Dennisa!
Milena&&
Sandra to super że jesteś już spokojna :)
Magda to gratulacje!
Ania synek chodzi do zerówki czy do szkoły?
 
Sandra- a co sie znowu dzieje??

Nudna niedziela zleciala... Bylismy na spacerze bo pogoda fajna i zlecialo.. Zjadlabym jakas pizze...:dry:
 
reklama
SANDRA a co sie stalo?:/

Mnie kaszel coraz gorzej meczy:/ z samego rana zadzwonie do przychodni bo tam jak zwykle ciezko sie dodzwonic moze beda miejsca i przyjma
 
Do góry