reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
sandra właśnie popatrz na olx czy ktoś z Twojej okolicy nie ma do oddania lub odsprzedania zabawek:) moja siostra tak zamawiała córce cała paka zabawek w zamian za paczkę kawy, naprawdę można fajnie trafić:) ja niestety większośc zabawek małego oddałam znajomej;/
 
RENATA padlam :) dobry jest .
MAGDA wielbie placuszki z danio :)
SANDRA siostra ma takiego skoczka , ja mam z takich do pozbycia tylko to krzeselko z fishera. Reszta ktorymi sie nie bawila zawiozlam do S i tam sie bawi :)

Co do zebow, moja myje , sama sie upomina :)
Zapuszczamy grzywke Natalii ; )
 
Hej

Paulina popytaj rodzicow czy ktos w rodzinie szybko zaczal siwiec bo moze byc ti genetyczne a jezeli nie to stres jaki kolwiek moze to wychodzic pamietam jak moja nauczycielka fowuedziala sie o chorobie corki i w 5sekund miala na glowie siwego placka na glowie mojej manie tez jak siostra szalala denerwowala sie i natychmiast zaczrla siwiec wyrywanie ich nic nie da ale sa w sklepach rozne odsiwiacze jezeli Ci przeszkadzaja te siwe i dane pasemka sobie tym zrob albo szampon dx2 czy jakzos tak on sie nazywa w takim przypadku pomoze bo jak ktos ma 100% siwych wlosow to ten szampon go... daje.

Co do wozkow mi sie te retro podobaja albo bebeto

Nigfy nie jadla plackow z dania mozna przepis jak to sie robi

Jej chyba dzisiaj @ dostane bo masakrycznie sie czuje ....
 
Hej szukałam od 8 rano ale znalazłam szkoda ze nie w zestawie i będę musiała jechać w parę miejsc ale jakoś się udało , dokładnie szukałam ślimaka i garnuszka z klockami i żyrafe, może uda się też akwarium ale to do piero jutro się dowiem bo jest rezerwacja i tańczące klocki
Milenaa krzesłko chce kupić na gwiazdkę
Alice 00 bardzo chciałam to mieć ale to dużo miejsca zajmuje a ja mam mały pokój. A na fb patrzalam u ciebie ale masz zablokowana galerię zaraz wyślę Ci zaproszenie i zobaczę.
dzięki za po moc buziak☺☺☺
 
reklama
A co fo zabkow my tez mamy elektryczna i Zuzia pierwsze co wstaje tk dk lazienki myc zeby nie musze jej zmuszac chociaz przez pewien okres miala tak ze pokazywala mi paluszkiem nie nie yo nie zmuszalam
 
Do góry