reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulina12- Tobie tez zazdroszczę tego mieszkania na obczyźnie ;)
Ja mieszkałam w stanach ponad pół roku - wróciłam dla tatusia dziecka a on po 2 tygodniach stwierdził Że to nie to- wyszło ze jestem w ciazy to olał sprawę zupełnie. Do dzisiaj mam ogromne doły a rozstalismy sie ponad 3 miesiące temu - jednak dokładnie po naszym rozstaniu związał sie z inna. Chociaż jak zrywal to mówił ze kocha ale ze nie jestem dla niego ... Przeżyłam największy szok w moim życiu. Prawdę mówiąc traktowałem go wyjątkowo poważnie - z reszta to było śmieszne bo wiózł mnie przez cała Polskę abym poznała jego rodzine i spędziłam tam kilka dni - było cudownie i dokładnie w dzien powrotu do domu oświadczył mi to. A dzien wcześnie mówił ze kocha... Teraz traktuje mnie złe- zero szacunki. Jednego dnia chce abym informowała go o wszystkim a jak do niego dziwnie to mi mówi "streszczaj sie bo nie mam czasu na pogaduszki " kto tak robi ?! Facet ma 24 lata a tak sie zachowuje... Dalej mnie to boli - ale teraz mnie on brzydzi- to jak mnie traktuje. Odcięłam sie od niego bo niestety bardO toksyczne na mnie działał kontakt z nim. Nigdy nie wiedziałam na co sie nastawić. Jak byłyśmy razem przejawiała czasami takie cos ale zawsze przepraszał i ogolnie był dobry. Ale jak widac wyszło szydło z worka. Dla mnie to tez jest przykre bo dostałam takie piekło przez osobę która była dla mnie najważniejsza i ktorej tak ufalam. Staram sie znaleźć w sobie sile bo wiem ze muszę ja miec dla maluszka. Kocham moje dziecko i to właśnie dla niego chce być silna. Jednak te hormony czasami przewyższają mnie. A jak pomyśle o nim bawiącym sie w związku z kimś to aż mnie trafia - jak ktoś może być tak podły? Po co zawracal mi głowę abym wracała do kraju ;/ jednak to ja podjęłam taka decyzje i to siebie winie za powrót ale jego za wszelkie nerwy. Jeszcze niedawno byłabym skora wszystko mu wybaczyć ale teraz nie chce go widzieć. Zazdroszczę Wam wszystkim będącym w szczęśliwych związkach :) a jak było u Was E sie przeprowadzilyscie do innych krajów ? :)
 
reklama
OLCIA ja uzywam pampersy niebieskie,raz mialam biale to totalna porazka.. mamy ostatnia paczke polskich i zaczynamy szwedzkie, ponoc sa lepsze. O widzisz, to wsumie nie daleko NS jest :p zapraszam do Kopalni Soli albo do Pusczy Niepolomickiej ;p
ENSENTI ja wyjechalam poltorej miesiaca temu za narzeczonym. On tu jest prawie dwa lata, ja bylabym wczesniej ale mielismy spore problemy z paszportem Nikoli ze wzgledu na moja niepelnoletnosc i sprawa wyladowala w sadzie. W sierpniu bierzemy slub... Powiem ci ze gdybym byla na twoim miejscu to juz zlozylabym wniosek do sadu o ustanowienie ojcostwa, bo nie wiadomo jak on zachowa sie po porodzie, czy uzna dziecko czy oleje, a na rozprawe czeka sie dlugo, my czekalismy pol roku wiec akurat po porodzie ustalenie ojcostwa z gory i uwalic go na najwieksze alimenty jakie sie da. A nie mozesz wrocic do kogos do stanow?


Edit
No Olcia zapomnialam dodac ze moja jak pila z butli to 2l spokojnie szly ale z kubka niekapka 1l max 1.5l wypija
 
Czesc dziewczyny :)

Renata tak mi przykro ale to bardzo dziwne ze po poronieniu nie dostalas lekow na podtrzymanie.

Happy oby to nie byla astma. U chrzesniaka mojego Z. tez podejrzewaja tylko ze zamiast zlecic jakies badania to tylko podejrzewaja i nic nie robia.

Olcia my uzywamy pampersow tych co ty i nam granulki nie wypadaja. Ale podobno dobre sa dada z biedronki. Sama chyba sie teraz na nie przerzuce i wyprobuje.

Ensenti czesc jestem kasia. Mam 23 lata i jestem mama prawie 21 miesiecznego lobuza. I jestem z okolic Wroclawia (ok.50 km). Ale od pazdziernika bede tam prawie codziennie bo wracam na studia :)
 
Paulina to ja nie wiem juz chyba zmienie pampersy na majtki ;D albo Zu tak sika ze pampersa rozwala ... yhh nie wiem

Kechu my 1 dady uzywalysm i super byly ale jakas wysypke po nich dostala a chemia tak smierdza ze looo matko boska otwierasz paczke i bomba chemiczna ;D
 
OLCIA moze czesciej jej przebieraj, mojej po nocy jak ulany jest i ma z 5kg to sie pare grudek zrobi. Co do majtek hmmm ja bym chciala zeby moja juz nie lala w pampersy ale poprostu nie mam sily moja Nika to jest niereformowalna, zesika sie po czym mowi "ooooo, siiii" i leci na nocnik haha tlumacze tlumacze ale predzej chyba osiwieje niz ona bedzie na nocnik sikac
 
Paulina ja probowalam zalozylam jej majtki i sadzalam co 30min na nocnik a jak sie zesikala w majtki to sciagala jak oparzona i np jak idzie ze mna do lazienki to mowie co robie a jak mowie mama idzie i tak ja od czasu do czasu daje w majty i nocnik na srodku pokoju a najlepsza byla akcja jak jej zalozylam majtki posadzilam na nocnik a ta nic a za chwile wchodzi nogami sprawdzam suche ma sciagam a tam kupsztal yhh ale podlapala troche i jak widze ze chce kupke ti od razu ja sadzam ;) poczekam do wakacji jak bedzie cieplej to wtedy sprobuje tak systematycznie ale tak jak ty nie mam sil latac nocnik recznik podloga przepieranie majciochow ale musze sie zmobilizowac a noz sie uda ;D
 
Hej. Wchodzę się przywitać po dluugiej przerwie.
RENATA Przykro mi. Wspołczuje tak złego samopoczucia.

Witam nową mamę. Elwira 26 lat trojka dzieci 7, 6 i 1.5 roku.
U mnie pi staremu. Troche sie dorabia, caly czas w domku sie siedzi ale az czlowiek chce sue wyrwac gdzies. Dzieci zdrowe, jeszcze niedawno zdazaly sie male infekcje, Bartek jako ze lubi na bosaka latac to sie smarka troche ale na szczescie nic poza tym .
 
Olcia ja wlasnie ostatnio nad woda jak bylismy to musialam pożyczyć pampersa bo sie mlody skapal w wodzie i znajoma właśnie dade miala i jak na biedronkowe to byly calkiem całkiem.
A i spruboj tak jak mowi Paulina zmieniać jej czesciej pampersy bo jak mowisz ze Zu dużo pije to pewnie duzo tez sika i pampersy nie wyrabiaja.

Paulina moj to taki agent jest ze posiedzi na nocniku i owszem. Nawet bedzie mowil ze robi sii ale potem jak ma juz naprawde zrobic siku to wstaje i sika na dywanik :p i badz tu madrym.
 
Kechu kup mu pisuar hahaha no wlasnie w dzien jej zmieniam dosyc czesto te pampersy a nocy jak juz ja ide spac to tez zmienie moze rzeczywiscie to nie wina pampersow tylko duzej ilosci siuskow ;p
 
reklama
Do góry