reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witajcie :) Wybaczcie że tak wcinam się w rozmowę, chciałam tylko szybko się przywitać i dołączyć do Was (jeśli można oczywiście). :) Jestem 26-letnią żonką i mamą prawie 14-miesięcznej Mai.

Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę milego dnia!
 
reklama
Hejka:)

Synek już nie śpi, obudził się jak D. wstawał do pracy, 8 dni urlopu miał i dopiero dzisiaj do pracy. P. czwarty dzien ma katar i rano pokaszluje;/ na razie nic mu n ie daje bo w ciągu dnia nie kaszle więc chyba z nocy spływa mu katar;/ Daje mu tylko wapno i wit C. oby przeszło

soroue witam:):)
magda dużo zdrowia dla taty:)
happymum oby to jednak nie była astma;/ U mnie moi dwaj bracia maja astmę, siostrzenica też. jak P. miał 10 miesięcy to tez było podejrzenie astmy bo zdążył 3 razy zachorowac na oskrzela, tez się bałam ale na szczęscie od tego czasu ani razu nie zachorował na oskrzela i nie miał duszności ale nic nie wiadomo, jak ktos w rodzinie choruje to trzeba mieć ta świadomość że dziecko tez może mieć astme;/ Dużo zdrówka dla Dennisa:*
renata trzymaj się cieplutko:*
olcia ten park jest super:) Na pewno sie tam wybierzemy, widziałam zdj. no i zawsze jak jedziemy do teściów to P. zachwyca sie dinozaurami:-)

Miłego dnia
 
Soroue-witaj i napisz cos więcej o was.
Madzialena-zdrówka dla małego i oby nic się z tego nie zowinelo.

Mały niedawno miał atak duszności:( na szczęście instalacja pomogła
 
Hej.

MAGDA ja caly czas jestem ;) tylko jakos sie wbic nie moge w tematy. Kciuki zeby wszystko bylo ok :) my lecimy za cztery tygodnie niecale ale nie napawam optymizmem.. nie chce mi sie do Pl leciec.
RENATA kurcze, tule cie mocno ;( a ty z racji tego ze juz stracilas ciaze nie mialas jakis lekow podtrzymujacych?
HAPPY oby to nie astma. Ja naszczescie nie mam nikogo w rodzinie z astma
OLCIa czym predzej do lekarza!


U nas czas leci bardzo szybko. Mieszkania dalej nie mamy. Albo porazka totalna, albo poprostu nasz budzet nie pozwala na az tak wysoki czynsz...



Edit
NO I NIE WIEM CZY PAMIETACIE SKODZIE ;-) ALE OZNAMIAM ZE 31.05 SN URODZILA SIE ALICJA!
Kawal kobitki, 3900g i 57cm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Renata- jeju, tak mi przykro;( trzymaj sie. I wlasnie to samo od razu mi sie nasunelo na mysl co Paulinie o tabsach na podtrzymanie.. Musisz porobic badania hornonow..

Paulina- to pisz, bo slabo kreci sie tu :p a czemu nie chce ci sie leciec? Ja chce, ale jak ponysle o rozlace z T to masakraaaaa. Przez 4 lata bycia razem na tak dlugo sie nie rozstawalismy, ciagle razem, a najdluzej to tydzien ;)

Skodzia- gratulacje;)) 100g ciezsza Twoja corcia niz moja Maja przy porodzie ;) wzrost ten sam :)

Ja tez bede musiala wybrac sie do gin jak bede w Pl.. Ostatnio mialam isc, ale czasu nie bylo.. musze cytologie zrobic i niech mi cos da bo czesto jakas swedzawke tam mam.. ;/

Ja juz mam posprzatane, zjadlam sniadanie a teraz kawaleczek torciku i herbatka ;)
Maja turla sie po dywanie a Olaf zasypia, hehe ;)

U nas pada.. a do sklepu musze isc... ;/
 
MAGDA no ja jade z A. wiec nie bedzie rozlaki ;p nie chce mi sie jak pomysle o gonitwie z zaproszeniami, urzedami... odechciewa sie hehe :p my to juz serio myslimy o zostaniu tutaj... A mi tu bardzo dobrze, jedynie to mieszkanie czasami doprowadza mnie do szalu...
 
Hej wam u nas leniwie pogoda nie dopisuje to i ruszać się za bardzo nigdzie nie chce ...

RENATA - bardzo mi przykro :-( co lekarze mówią ? miałaś jakieś leki na podtrzymanie ?

HAPPY- zdrówka dla synka ...mam nadzieje że podejrzenia się nie potwierdzą

OLCIAAA - fajna sprawa z parkiem :-)

SOROUE - witam :-)

MADZIA - zdrówka dla małego
 
reklama
Hej

Olcia to moze sie kiedy z madzialeną spotkamy w tym parku? :-D hehe my tez bylismy tam i duzo fot porobilismy :-) dla dzieciakow frajda :tak:
A ty pedz do gina... trzeba sie zbadac, ja co pol roku chodze :p odkad zaszlam w pierwsza ciaze nie omijam tego i trzymam sie terminów.
Skodzia gratulacje!
Renata bardzo ci wspolczuje....kiedy do gina idziesz? :-(

U nas pochmurno ale ponoc tylko dzis i jutro znow ma byc sloneczko, burzowo i cieplutko :p zobaczymy....
 
Do góry