reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Happy ja wiem i ciagle jej to mowie ale dla niej lekarz jest autorytetem. A ja sobie moge gadac. Moze w koncu się obudzi jak zobaczy ze kolejny antybiotyk nic nie pomogl. ;)
 
reklama
Jestem wykonczona mały na przmian płacze i kaszel a przy inhalacji tak płacz i wyrywa sie ze nie jestem w stanie jej zrobić:/ mam dosyć
 
Heja.


witam nową mame.

Jestem Renata, lat 29, mama dwoch atrakcyjnych kawalerów i 2 aniolków.

ze mną psychicznie jakos ok. nie mysle o tym co sie stalo, bo sensu niema. i tak nie wroci. fizycznie gorzej. mdli mnie strasznie, wszystko mi cuchnie, zawroty glowy mam straszne. kolory zmieniam jak kameleon. z zielonego na trupi. Musze sie oszczedzac ale czasu brakuje na moje lezenie.
 
Hej
Witam nowa mame -Esenti- :-) Ja mam do wrocławia70km mniej wiecej ;-)
Mam 26 lat ( bez 9 dni :-D ), trójka dzieci, rozwódka i znow zamężna :-D mieszkam tu od roku niespelna, a moje rodzinne strony to mazowsze.
Wspolczuje trafienia na takiego dupka... ojciec moich dzieci tez nie lepszy... w pazdzierniku bedzie 2 lata jak nie widzi dzieci -_-

Renata... oj... trzymaj sie... :*

Co do pampersów uzywalismy dady zawsze i bylismy zadowoleni. Ale ja Mikolaja oduczalam wlasnie w dzien jakies 2 lata temu, tylko w ncy mielismy problem bo duzo pil i tak sie przeciąglo ze 2 mies temu dopiero oduczylam go pampersa i mamy wreszcie calkiem je z glowy :-D choc sie rpzemeczylam bo musialam wstawac co nockolo 12-2 i go wysadzac az wkoncu nie chcial wstawac i nie siusial :-) konsekwencja - ale wiadomo, jak sie nie chce..... :-D hehehe

pogoda sie popsula :p wczoraj padalo, dzis pochmurno -_- ale jutro ma byc slonce, ciekawe.... :confused:
 
Witam się niewyspana,może jak kawę wypije będzie lepiej...noc miałam ciężka...mały często kaszlal i plakal ale duszności miał.
Pogoda okropna bo cały czas pada.
Mam zamiar upiec dziś ciasto jakieś dobre. W ogóle to jakoś humoru nie mam:/
 
happy narobiłaś smaka ciastem , dla Denniska kolejny raz ślemy dużo zdrówka. A co u Sandry słychać, bo jakoś ostatnio coś tu nie zagląda?

A u mnie dzis się wypogodzilo , nareszcie. Jeszcze tylko dzis i jutro w pracy i wolne ;D
 
Witajcie,
laptop juz dziala Ł naprawil ale za to net cos nawala, eh jak nie urok to...
Witam nowa mame, jestem Anka lat 25 mama prawie 3 letniego Bartka.
Olcia, my uzywalismy tylko pampersow active baby u nas byly ok, nadal uzywamy na noc. Biedronkowe kupilam ze 2 razy ale smierdzialy az mnie odrzucalo do tego Bartek mial wysypke,
23may, u nas tez ciezko z jedzeniem ale nie powiem jest coraz lepiej z tym ze Bartek jada tylko 2 rodzaje zup, wszelkie kotlety, golabki czasami zje, kopytka, leniwe, nalesniki lubi. Pije jeszcze mm bo po zwyklym mleku ostatnio caly byl w wysypce. Jesli chodzi o parowki nie wiem czy ze 2 razy w ciagu zycia zjadl bo nie lubi, kanapek jeszcze nigdy nie jadl, ser zolty i wedline zje tylko w sandwiczach. Z owocow tylko jablka i banany. Wczoraj z checia zjadl fasolke szparagowa i tak co jakis czas probuje cos nowego. Mam nadzieje ze w przedszkolu zacznie wiecej jesc, a Julka idzie do przedszkola?
Happy zdrowka dla Deniska.
Renata wspolczuje straty, a co lekarze mowia?zlecili jakies badania?
U nas tak jak wczoraj pochmurno ale nawet cieplo i nie pada wiec sie zbieramy na spacer.
 
reklama
Hej dziewczyny w sierpniu kończę 22 lata.mam w domu małego kochanego szkraba co ma rok i dwa miechy.jestem z wawy mam narzeczonego a z ojcem kuby naszczescie nie jestem
 
Do góry