reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

happy moze idzcie razem do lekarza. Z goraczka lepiej nie ryzykowac, szczegolnie u dziecka :) przynajmniej dla swietego spokoju sprawdzisz czy to nic powaznego ^^
 
reklama
happy to dobrze :) zeby to tylko nic powaznego z tego nie bylo. ^^ swoja droga dlaczego dzieci musza zawsze chorowac na weekend kiedy trudniej o lekarza :confused:
 
Witam niedzielnie:)

Kurcze same choróbska, nie chce nic mówic ale od wczoraj boli mnie gardło, ratuję się pastylkami do ssania i Tantum verde :p Ale dobrze że synkowi przechodzi, od czasu do czasu zakaszle ale juz nie tak,

Ja również niewyspana:p A spałam10godzin hehe, u nas dzisiaj słonecznie

happymum oby gorączka już nie wróciła:)
kechu mój synek bunt dwulatka przechodzil krótko, potem był okres że był naprawdę grzeczny, a najlepsze zaczęło sie przed 3 urodzinami, taki niedobry że masakra, wszystko wie najlepiej a pyskuje że hoho:) Ale nie narzekam cyrków w sklepie mi nie robi bo wie jak sie zachować, trzeba dużo tłumaczyć:)

Miłego dnia:)
 
witam.
u nas super wyspana jestem troche jeszcze boli mnie gardlo.
wczoraj byl gril i wszystko bylo tak pyszne ze masakra ..
tyle mieska bylo i warzywa ze hoho potem to tylko na to wszystko sie patrzylo ;d
ja dzis spie u mamy z malym bo Ł na noc pracuje wiec zaraz sie szykuje ;)
milej niedzieli ;)
 
madzialena eh...ja mojemu tlumacze ale to jak bym po chinsku gadala. Nic sobie z tego nie robi a Z. zamiast zaiterweniowac jak mlody mnie np. gryzie to nie. Jeszcze pulta sie do mnie ze ja krzycze. A mlody potrfi juz ugryzc i zwyczajnie w swiecie mnie to boli.

Happy no wlasnie. I wezmie ci dziecko zawsze zachoruje gdy jest weekend, ty bez auta a lekarz w **** daleko. Moj tez zawsze tak robi. Jakies dziwne wyczucie maja.

mloda mama oj warzywka z grilla to bym tez zjadla...mmm <3
 
Kechu-mój Dennis na szczę nie gryzie i nie bije. W sklepie też awantur nie robi, no chyba ze jest gldny to bułka w rączkę i jest spokój. Za to jest strasznie uparty i zdąży się ze rzuca zabawkami, wtedy mowie ze ma podnieść a on ma mnie gdzieś i jak słowa nie skutkują ti sadzam go na schodach a ten uparciuch potrafi krzyczeć przez 40min aż sie senny nie zrobi ale zawsze jak sue uspokoi to idę di niego a in ładnie sie przytula jakby chciał przepraszać
 
kechu u nas to z kolei mój D. jest bardziej do ustawiania małego niz ja :p Jest bardziej konsekwentny ale ja tez sie staram, nie chce żeby synek wyrósł na rozpieszczonego, jak mu czegoś zabronię za złe zachowanie to staram się tego trzymać:)
happymum mój synek też potrafi podejść, przytulić mnie i przeprosić:) Wtedy wiem że jednak zrozumiał że zle się zachowywał
 
reklama
Do góry