reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

wampi ja tak samo uwazam. Jak jest mozliwosc cos kupic taniej to tylko korzystac. Jak juz mowilam lepiej tysiaka miec niz nie :)
No ja juz chyba z 7 lat nie bylam a poszla bym na wlasnie takie wiejskie wesele juz jako dorosla osoba bo jako dziecko to to nudy dla mnie byly. Pelno ciotek i wojkow ktorzy po wodce gadali pi erdoly :)
 
reklama
Powiem Wam ze my to robilismy przyjecie na 41 osob i z moja kieca i garniakiem meza za lacznie okolo 4500zl lacznie zaplacilismy 16000zl. Ja to chcialam skromnie ale tesciowa i moja mama sie uparly ze chca swoje rodzenstwo zapraszac, a ze jeszcze taka pipowata bylam bez swojego zdania to uleglam, byle sie z mezem hajtac :-D

Teraz juz bym sie nie dala... No ale bylo minelo, bylo fajnie ale nie po mojemu.
 
Paulina nawet przy tylu tysiakach wydanych łącznie na wesele taki zaoszczędzony tysiąc zł się liczy, można sobie z zaoszczędzonych pieniędzy np. zorganizować podróż poślubną. W sumie to jeszcze zależy ile kto ma kasy na wesele, jak ma się sporo, to może faktycznie już tysiak różnicy nie robi, a jak się ma mało to się liczy każdą złotóweczkę. Jak tak patrze na wasze wydatki, to mnie to wszystko przeraża ile kasy wesele pochłania.
Zgadzam sie :tak:

Masaka jaka kasa na to wesele Paulina u Was idzie... :szok: to juz jak wesele z wyższej pólki....:rofl2:
Ja pamietam rodzice robili u mnie wesele i bylo na 150 osob to gdzies tak ogolem wyszlo z 30tys (z tym co tescie wydali) i nie bylo jakos tak, poproostu normalne wesele...
No i poszlo sie rypac bo jestem po rozwodzie z nim :laugh2::-p
I wogole po tym rozowdzie to ja juz wiecej bym nie chciala takiego wesela, starczyl mi nasz cywilny teraz i mala impreza w restauracji :tak:


U nas dzis pada.... wrrrr.....
 
witamy z rana ;)
My wstalismy dzis ok 8.30 wiec nie jest tak zle
mi juz powoli przechodzi malemu tez pozbylismy sie wkonu tych okropnych plam z buzi i wygladamy teraz pieknie ;]
a no i juz jest drugi zabek , sa dwie jedynki dolne ;))
my dzis planujemy grila u tesciow ale nie wiem jak to wyjdzie bo cos sie chmurzy ;[
 
Hej wpadłam się tylko przywitać. Cała noc meczylam się z gorączka, kaszlem a dotego mały sie co chwile budził, katar go meczy i tez goraczkuje
 
Czesc wam ;)

No mi tam sie jakies mega duze wesele nie marzy :) ale suknie to bym chciala miec naprawde ladna i na tym (o ile kiedys bede brala slub) nie bede oszczedzac :)

Liza no wkasnie, duze i drogie wesele nie gwarantuje ze malzenstwo bedzie trwale. Czesto wlasnie te malzenstwa co mialy male, kameralne wesela dluzej sa razem bo w nich glownie chodzilo o sam slub a nie wielka impreze. Np. moi rodzice wesela nie mieli tylko obiad w restauracji a sa juz prawie 25 lat razem. ;)

mloda mama dobrze ze juz mu te plamy poschodzily :) i gratuluje zabkow, mojemu trojki wychodza (wszystkie na raz) i slini sie masakrycznie. Musze go 3 razy dziennie przebierac.

Happy wracaj z Denniskiem szybko do zrowia :*

Ale paskudna pogoda, jak zaczelo w nocy padac tak pada i pada i pada. Masakra az nic sie nie chce :(
 
Ostatnia edycja:
LIZA idzie taka sama jak u skodzi widze. Bo ona za 40osob 16 tys a my za 180 wyjdzie w granicach 60tys. Zalezy tez gdzie kto robi, kolega robil w tamtym roku w straznicy to ze wszystkim wesele na 120osob wyszlo ich 40tys. Ceny tez poszybowaly w gore ;)
WAMPI za 1000zl podroz poslubna? No prosze cie :p nawet nad polskie morze za to sie nie pojedzie

My juz wstalysmy. Elektryk nas obudzil.
 
Witam:)
My pospaliśmy do 9:) U nas pada deszcz:wściekła/y: Ale i tak musielibyśmy siedziec w domu więc niech sobie pada, pozniej musze tylko wyskoczyć na małe zakupy ale to jak D. wróci z pracy

happymum współczuję nieprzespanej nocy;/ Wracajcie do zdrówka:*

Jeśli chodzi o wesele to może jestem inna ale nie marzy mi sie wielkie weselicho:p Ogólnie jestem bardzo skromna i na wszystkim staram sie oszczędzać, ale na sukni bym nie oszczędzała :p Zresztą kościelnego to my raczej nie wezmiemy, jak cos to cywilny, ale to i tak w dalekiej przyszłości:p Mojego D. coś nie ciągnie do małżeństwa hehe

Zmykam zrobic synkowi inhalacje, juz mam dosyć a 3 razy dziennie trzeba;/

Miłego dnia:)
 
reklama
Hej dziewczyny z małym coraz gorzej...nie chce jeść i gorączka nie spada niżej niż 37, 5*C...a dziś sobota. Mam czekać do poniedziałku czy do szpitala jechać?
 
Do góry