reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Pamietam jak madzia zaczelas wtedy rodzic tyle strachu bylo a dobrze sie skonczylo :D wczoraj mialam taka zmule ze cofnelam kilka stron i Twoja Maja to duza panna z 3msc miala 74 a teraz ile ma jezeli mozna wiedziec? :)

Paulina trzymam kciukasy zeby z mieszkaniem sie udalo tylko szkoda ze nie umeblowane a moze do tego czasu znajdzie sie cos lepszego :) ja jak wprowadzalam sie tutaj to od razu szukalam czegos innego i jak cos bylo fajnego to cena rowniez wysoka az znalazlam mieszkanie tzn mojej mamy kolezanka spadla mi z nieba bo przyszla ze ma po tacie albo tesciu i czy jestem zainteresowana i to bylo to mieszkanie teraz jest cale remontowane razem z kuchnia lazienka tynki na scianach panele wsio nowiutkie i cena dobra bo 450zl plus rachunki wiec moze i u was znjadzie sie dobrego :)


Natalina ja przed ciaza mialam robione badania na tarczyce i wyszlo ze mam niedoczynnosc tak jak moja mama ale do endokrynologa 2lata musialam czekac i zaszlam w ciaze wiec stwierdzilam ze moze jakas pomylka z tymi wynikami byla czy cos bo nie wiem czy wiesz ale przy tarczycy nie mozna zajsc w ciaze sa z tym problemy itp i jak bylam w ciazy to mowilam lekarzowi ale nie dal zadnych badan ani nic pozniej zaczely sie dusznosci i kolatania serca ale wytlumaczyl mi wszystko ze to wcale nie sa objawy tarczycy tylko dziecko buszuje i moj organizm wszystko powodujnie musi robic i Zu rozwija sie prawidlowo wiec nie martw sie na zapas zrob badania powtornie i zobaczysz co i jak :)

Anula pozniej nawet jak jest pozwolenia na przytulanko to jest starch nie? :D

my dzisiaj pomidorowke mamy i nalesniki na slodko mniaaam :D
 
reklama
Jeju mnie właśnie wzięło na stresy porodowe. Zaczynam trzeci trymestr i boje sie porodu. Że zaczne rodzić na zajęciach czy coś. Boże co za masakra D:
 
Ataraksja nie martw sie, w trzecim trymestrze to ja codziennie myslalam ze to juz DZIS :D Bylam niezla panikara. Pod koniec to w pracy sie balam ze mi wody odejda. I odeszlam w 36 tc na macierzynskie bo bym sie poturlala ze strachu dzien w dzien :D Bol plecow swoja droga, ale tez moje panikarstwo nie pozwalalo mi na spokojna prace. W osatnim tygodniu to skurcze tez mialam dzien w dzien imyslalam ze bede jechac do szpitala lada sekunda :D
 
Ja wsumie stresow porodowych nie mialam. W calej ciazy nie poczulam ani jednego skurcza, nawet przepowiadajacego. Jedynie mialam nerwa nad ranem przed cc. Takiego ze jak wchodzilam na stol operacyjny to tak pieprzlam glowa w lampy ze myslalam ze orla tam wywine.

SANDRA ja tam w celibacie zyje caly czas :p moj jest co poltorej miesiaca na tydzien/poltorej i moze dwa/trzy razy jakas akcja jest ;p a czasami mam taka chcice ze szok ale jego nie ma. Dasz rade :) przed porodem na poczatku wrzesnia ostatni raz byly przytulanki a potem w swieta Bozego Narodzenia wiec to tez troche czasu :p
 
paulina może trafi się Wam coś lepszego:)
olciaa niski ten czynsz:) Też bym chciała trafić na takie mieszkanko:)

Co do stresów przedporodowych to ja wogóle ich nie miałam:) aż się dziwiłam że tak dobrze zniosłam ciąże bo ogólnie to ja wszystkim się przejmuję:) ale odkąd zostałam mamą to mały jest najważniejszy wszystko inne jakoś się ułoży:)

Synek po spacerze od razu zasnął:) Straszna maruda dzisiaj z niego, płacze z byle powodu, mam nadzieję że po drzemce humorek mu się poprawi:)
 
madzialenka to odstepne dla wlasciciela a czynszu 260 wiec tak czy siak tanio :D a dzisiaj chyba ogolnie taka pogoda o moja tez cos marudna jest

Ja mialam mega stera przd porodem :D
 
Obiadek mamay juz zrobiony teraz czekam az S. Z pracy wróci:) mały spi jak aniołek bo sie z kolegą wybawił:) ja tez trochę sie odstresowalam:) zrobiłam białą kapustę hotowana, kopytka i udka z kurczaka:)

Co di stresu przedporodowego to nie mialam na to czasu 37tc poszlam na macuezynskie, S. Pojechał do PL na pogrzeb babci a ja siedziałam ptzrz kilka dni z jego siostrzencami jeden mial wtedy 5lat a drugi 3lata, wiec zajecia mialam pozniaj byla Wielkanoc wiec sprzątanie i jadzonko 7 byl lany poniedziałek a w środę 11 do szpitala jechałam w piatek 13.04 urodził sie Dennisek :) dobrze ze zdążyłam ciuszki poprac i poszykować
 
olciaa rzeczywiście tanio:)
happymum to nie narzekałaś na nudę w czasie ciąży:) Ja pomagałam siostrze w opiece nad córami:)
 
No mi pzepowiadajace zaczely sie juz tydzien wczesniej, to i myslalam kazdego dnia ze juz rodze :D Po tygodniu, 17 listopada w niedziele o 11 rano dokladnie dostalam taki skurcz, ze wtedy WIEDZIALAM. Ze to to :D O 14 do szpitala, meczylam sie z krzyzowymi do 20, wtedy dostalam epidural. O 2 w nocy mi go odlaczyli, akcja porodowa od 2:30, i 18 listopada o 3:44 mialam Jajka na rekach :D
Ale stresy mialam przedporodowe... Chyba z nudow po prostu bo za wiele czasu mialam na myslenie, i na telepatyczne wywolywanie dziecka na swiat :D
 
reklama
Repetka-u mnie tex krzyżowe meczly:(
My dzis leniwie:) Dennisek wstał 30 min temu a właściwie tyljo sie obudził i przyszedł do naszej sypialni i bajkę na laptopie oglada q ha odpoczywam:) miło sobi poleżeć w noedzielne popoludnie:) a wam jal leci?
 
Do góry