reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
hejka dziewczyny :D

Madzia ogladalam kiedys ten filmy piekny jest :)

Happy ogladalam zwiastun i sie zbieram zeby go obejrzec :D ostatnio pisalam o filmie sierociniec polecam

Sandra ja od poczatku mialam zakaz pozniej przez jakis miesiac znowu zakaz az do porodu wiec praktycznie przez cala ciaze zero przytulanka :)

Ale musze wybrac sie do ginka po tabsy bo oszaleje z ta @ ;/ ale troche boje sie ze znowu po tabsach bede nerwowa i nie do wytrzymania
 
Ostatnia edycja:
Olcia-oglądałam sierociniec:) widziałam większość horrorów jakie sa na stronach typu "zalukaj.tv"
Sandra-ciepło nie było:/

My jeszcze lezymy:) mały dziś ladnie noc przespal bez pobudek:) na obiad dziś chyba zrobię kopytka ; )
 
Witajcie,
My pospalismy do 7, Ł wlasnie poszedl do pracy, dzis pracuje do 16
Co do filmow my ostatnio co wieczor jakis ogladamy ale jeden wyjatkowo utkwil mi w pamieci;-) Nietykalni, ogolnie nie lubie francuskiego kina ale ten film jak dla mnie mega:-p
Sandra wiem co przechodzisz ja od 25 tyg musialam lezec, przytulania zero do konca ciazy, nie ma co sie zloscic bo to nic nie da, trzeba lezec i tyle. Ja dodatkowo za pierwszym razem blisko 2 tygodnie bylam w szpitalu, pozniej jak lezalam to juz krocej. Po porodzie 4 miesiace nic nie robilam bo nie moglam sie przelamac:tak: dasz rade, juz tak dluzo nie zostalo, pomysl co przechodza kobiety ktore leza od poczatku ciazy. Mi kilku lekarzy powiedzialo ze w kolejnej ciazy raczej na 100 % lezenie, nie mowili Ci ze tak moze byc? dlatego u nas produkacja zakonczona, poza tym nie czuje potrzeby posiadania kolejnego dziecka a przede wszytskim czuje sie za mloda na kolejne dziecko:-p
 
Hej
Noo u nas tez byl zakaz bla bla ale jak sie okazalo ze mala sie nie urodzila 2 tyg po akcjii w 7 msc to juz pod koniec wiedzialam ze juz jest okk i czasem cos tam bylo. A na sam koniec juz sie nie dalo. Moj czul "ze cos tam blokuje" i sie nie da :D

My juz wstalismy, ide rosol nastawic a na drugie mielone dzisiaj ;)
 
Ojej Magda zjadłabym mielone, a u mnie niestety dzisiaj rybka, w sumie ją lubię i muszę jeść bo mam kiepskie hormony tarczucowe. Za niskie ft4... Już tyle się naczytalam i wciąż wyczytuje cały internet. Najgorsze jest to że doczytalam o jakimś niedorozwoju, a u mnie to już 9 tydzień. Niby biorę leki ale to dopiero od trzech dni... I wciąż rozmyślam. Nie miał czasem ktoś z Was takiego problemu?
 
reklama
Do góry