reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej.

2 razy wysylalam posta i mi go wpierniczylo gdzies. Noz@!! zaraz tym laptopem o sciane chyba trzasne.


Gin mnie dziś nie przyjela. za duzo pacjentek bylo.
Jutro sprobuje.

zaszlam na ciuchy. chlopcom spodnie fajne kupilam. i chrzesnicy kilka laszków. Dobrze ze to dziewczynka :D takie zadoscuczynienie za brak wlasnej corki :)

Happy ja potrafie isc dpo szklepu bez portfela :) Nie raz coś gdzies zostawilam. dobrze ze nie zdarzylo mi sie dziecka zgubic :D

a z tą Agunią.nasrane w glowie ma. Psychiatra jak nic potrzebny.

glowa mi dziś boli, chlopaki non stop sie biją, klucą, ciągają.
 
reklama
Hej a to dobrze myslalam z ta agusia cala tak jak Paulinie pisalam ;D

Happy ja tez chcialam Zu oduczyc smoka dwie noce ok a na trzecia darla sie i darowalam sobie ;D nie czas chyba

Dzisiaj bylam w tesco i nie zgadniecie ale pampersy z pampersa kypilam 104szt za jedyne 25zl haha zapytalam czemu tak to wyprzedaz jest ale nie bylo wiecej powiedzialam mamie zeby po pracy zajechali do duzego tesco moze tam beda ;D

I z dovrych wuadimisci od marca sie przeprowadzam na nowe mieszkanie jestem zadowolona mega ;D
Mlodamamusia zdrowka dla was
Renata uff ze glowe mamy na karky bo pewnie tez bysmy ja gdzies zostawily ;D

Dzisiaj na fb przeczytalam ze w Polkowica facet ktory grzebie w smieciach znalazl w kartonie niemowlne zawiniete w przescieradlo alr na cale szczescie zyje noz kur... noz w kieszeni sie otwiera zabilavym ale najpierw torturowala takie szma... bo ani kobieta ani matka nazwac jej nie mizna
Paulinka ja raz sie zapisalam na silownie ale przed ciaza jeszcze ale bylam dwa razy i przestalam bo nie mialam z kim ;D
Madzia happy ja czytalam do snu jak byla mniejsza bo sluchala teraz qyrywa ale w ciagu dnia czasami jak sie bawi to jej czytam a spuewac tezz jej spiewam chociaz faluszuje jak nie wiem ale ina to lubi tanczymy tez rowniez xd

Wczotaj Zu stala sama w wannie bez trzymanki ;p dzisiaj dluzsza chwile tez stala sama na lozku ;D

Sory ze tak w haosie pisze ale pisze i co chwiile mi sie przypomina co pisalyscie ;)
 
Młodamama zdrówka

Happy hehe widzę, że nie tylko ja tak mam;-) a ile razy poszłam do sklepu bez kasy

Madzialena ja już w ten sposób spaliłam dwa czajniki:zawstydzona/y:

Paulina fajnie masz z tą siłką. Na tym moim zadupiu niema niestety

Anula dobrze, że humorek dziś lepszy:tak: my na jedzenie na razie nie narzekamy

Renata współczuję bółu głowy

Olcia też o tym czytałam. Straszne co się dzieje

zostałam sama z dzieciakami bo K pojechał z kolegą do poznania po auto
 
U mnie na zadupiu tez silki brak, najblizsza w Wieliczce ;) ale kumpela ma prawko i ona jezdzic bedzie.

OLCIA a ty jak z praca stoisz? Znalazlas cosik?
 
Paulina nic kompletnie nawet patrzylam oferty na pup i fakt jest duzo ofert ale potrzebuja osob ze stopniem nieplnosrawnpsci ;/ a jak juz cos jest to za taka kwote ze glowa mala albo godziny nie odpoqiadaja bo zlobek od 6 do 16 wiec na druga zmiane czy nocke juz isc nie moge dua troche taka ale dam rade musze jutro ide pisac o pdwyzszke alimentow ;)
 
Hej :) nie mam sił wszystkim odpisywać miałam jakiś ciężki dzień choć przyjemny

Olcia-Powodzenia z alimentami i pracą. Trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło

Paulina-na moim zadupiu jest centrum sportowe (basen, silownia, korty do tenisa, boiska itp.) Ale mi sie nie chcę chodzić; p

Padam na twarz a jeszcze Dennis nie spi az dziwne powinien spać od pół godziny, musze jeszcze ogarnąć i zrobić jedzenie S. A na sama myśl mo się nie chce
 
Za kazdym razem opiecuje sobie ze bede prasowac na boerzaco i za kazdym razem jeat kupa prasowania ;D

Paulina hm umiesz liczyc licz na siebie i tego sie trzymam ;) bo nagle powie radz sobie sama ja z dzieckiem nie zostane wiec wole juz szukac czegos zeby nie prosic go o pomoc bo kij wie z czym w danej chwili wyskoczy ;p
 
Hej Wam wszystkim :) U nas dalej chorowicie, ale dzieki za rady. Znalazlam aspirator w Bootsie, kosztowal milion jak za dwa kawalki plastiku z rurka pomiedzy ale warto blo bo czysci nosek i Jajek woli to niz gruszke- prawde powiedziawszy sprawia mu to wysysanie baboli radoche :D Znalazlam Olbas dla dzieci, ale w pierwsza noc skropilam tym normalnym i nic sie nie stalo, wiec moglam sobie darowac :D Kupilam tez krople do nosa Calpol- bardzo dobre, polecam :) Wczoraj mial szczepienie, nie wiedzialam czy powinien skoro jest chory ale lekarka powiedziala ze jesli to tylko katar bez goraczki to nic nie szkodzi. Coz, lekarzem nie jestem wiec jej zaufalam. A tak ogolnie to u nas powolutku, siostra jedzie za pare dni do domu, szybko to minelo. Wkurza mnie ale smutno mi jak sobie pomysle ze juz sobie jedzie :)

Czy sto okresow jeden po drugim po porodzie to normalne? :/ Bo tydzien temu mi sie jeden skonczyl a dzis znow plamienie...

Co do silki mam Wioske Sportowa 200m od domu... Ale checi brak :p I chyba czasu bo watpie bm sie wyrabiala by chodzic kilka razy w tygodniu.
 
reklama
Repetka-my też używamy nadal kropli calpol mimo ze Dennis mógłby juz tych dla starszych dzieci:) zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla was:)
 
Do góry