reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Happy dziekuje :)
A krople naprawde sa swietne, mlody ma odetkany nosek i lepiej spi mu sie w nocy. Jutro luby jedzie z siostra do Londynu, zas ja z Jajkiem w domu, bo oboje zakatarzeni. Ja chyba przechodze to gorzej niz mlody :D Wszystko mnie boli, ledwo zyje. I za bardzo nic nie moge brac :/
 
reklama
Hej.

Nie da dziecko mi pospac:p
Zjadla flache i juz buszuje w szufladach, masakraaaa.

U nas bez zmian. Strasznie szybko dni mi uciekaja.. Dopiero co wrocilismy z Pl a w piatek juz 2 tyg minie a w sobote mlody do domu wraca.

Ja jeszcze lezakuje;)

Dzis na obiad kopytka z sosem i kalafior z bulka tarta ;) a wy co robicie?
Milego dzionka ;)
 
Witajcie,
Zagladam z kawa bo zaraz trzeba brac sie za sprzatanie i pozniej pojdziemy do sklepu przy okazji zaliczymy spacer. Bartek w nocy nie mogl zasnac rzucal sie w lozeczku do 23.30 a w dzien spal tak jak zawsze godzine i to o 12, do tego wstal o 6.30:wściekła/y:Ł wlasnie poszedl do pracy.U nas od jutra ruszaja zapisy do przedszkoli,bede skladac do 3 moze Bartek sie dostanie a ja bede szukac pracy bo oszaleje juz w domu
Repetka a ja nie zaszczepilabym dziecka z katarem czy kaszlem bo nie ma pewnosci czy nie wyjdzie z tego cos gorszego a sama szczepionka to obciazenie dla organizmu, nasza lekarka nie szczepi gdy dziecko ma katar badz kaszel
Magda, u nas tez ciezko ze spaniem ale juz przywyklam, wlasnie mysle co zrobic na obiad:tak:Ł pracuje do 19 wiec zjem z malym a on gdy wroci sobie odgrzeje
 
Hej
Repetka ja bym sie nie zdecydowala na szczepienie ale ja to ja ;)

My dzusuaj troche pospalyamy ale xwidze E
Ze chmury takie na deszcz ehm
 
Hej my sobie lezymu jeszcze ale zaraz wstajemy. Dziś znów do job center:/na sama myśl mi sie nie chcę...
Dzisiaj @ dostałam i czuje sie kiepsko:/

U nasz zimno i szaro pogoda do bani
 
REPETKA ja tez dziecka z katarem bym nie zaszczepila. Katar moze splynac na oskrzela/pluca. Zreszta organizm juz jest oslabiony przez katar, popatrz jak ty sie przy katarze czujesz, a jeszcze doloz szczepionke..
MAGDA mi tez czas zapieprza.. juz miesiac mojegoo nie ma.
HAPPY my tez jeszcze lezakujemy ;)
OLCIU dasz rade kochana ;)

U nas pogoda do bani kompletnie. Zachmurane, pakrapuje.. a dzis do tesciowej mamy isc.. Snilo mi sie ze moj ma kochanke jakas Natalie buhahahaha musze go baczniej obserwowac zwlaszcza ze mamy kose to nie wiem gdzie lazi hahah
 
Paulinka przewaznie sny sie snia na odwrot ;D szkoda ze milenka nie wchodzi bo jestem ciekawa jak ona sobie poradzila na poczatku ;)
 
Paulina- a jak na miejscu twoj jest to tez sie tak klocicie? Ja jak wtedy w Pl zostalam w listopadzie to na skype sie klocilismy ciagle:p a tak jak jestesmy na codzien razem to czasem:D

U nas pogoda tez do bani..
Dzis jeszcze sasiada pilnuje.
W ogole wczoraj dowiedzialam sie ze dwoch facetow sie powiesilo praktycznie z tej samej miejscowosci.. Jeden 31 lat. Wczoraj jego urodziny a przedwczoraj sie powiesil u kolegi w lazience na klamce.. A drugi 35 lat dwoje dzieci.. Masakraaa... Co tych ludzi pcha do czegos takiego..
 
reklama
Madzia nie ktorych pcha te drune zycie ;) teraz np w sobinie dziewczyna lat 25 mloda ladna strzelila sobie pistoletek do swin w skronie a przez co? Przez milosc. Nie ktorzy mimo to ze sie usmiechaja maja slaba psychike u nie radza sibie z problemami ktore ih spotykaja smutne ale prawdziwe
 
Do góry