reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej
O. chyba jakiegoś wirusa załapała. Obudziła się w noc y z płaczem, że brzuch ją boli, kilka razy wymiotowała:no:

Niezła akcja z tą Agunią:no: dla mnie też było dziwne, że lekarz a podstawowych rzeczy nie wie

Anula jak dziś humorek Bartusia? U nas od jakiegoś czasu młody ciągle marudzi i nic mu nie odpowiada

Happy gratki dla Denniska:tak: zuch chłopak! Co do bajek to nadal czytam wieczorami O. i D. trochę posłucha ale ogólnie nie bardzo go interesują bajki

Papitka współczuje sytuacji z mamą

co do płci dzieci to zawsze chciałam mieć parkę ( nieważne w jakiej kolejności) no i się udało:happy2:
 
reklama
Do nas plytki przyjechaly na korytarz. Bomar sie zakopal i godzine walczyl. Ziemia wygladw jak po wojnie. Masakra.

MADZIALENA oby juz przeszlo!
PAPITKA a nie dalibyscie rady z A. wynajac mieszkania? Mielibyscie comiesieczny spokoj.
LIZA sukienke juz masz na slub? :)
 
Papitka-wspolczuje klutni z mamą skoro kupujesz jedzenie dla wszystkich nie powinna sie czepiać
Anula-Dennisek na szczęście tylko spize smoczkiem alw chyna od jutra sprubuje znów zabierać vhyba na drzemki w dzień

U nas pasa od rana a ja sprzatam, bi zamiast wziąść aie id rana to na skype siedziałam

Po południu ide na kawę do polki która yez Chodzi z synem ja zajęcia; )

MadIalena-mam nadzieje zw synek już wyzdrowieje
 
Dawno tu mnie nie bylo...
Maly juz zdrowy ale niestety teraz ja mam zapalenie gardla isiedze na antybiotykach: ( Ł pracuje na 14 wiec przywozi mnie do mamy i ona mi pomaga przy Mariuszku a ja nadrabiam zalegosci szkolne ;)
U nas pogoda szara jest cieplo ale bez sloneczka.
 
Młoda Mama-zdrowia dla was:)
Po raz kolejny zapomniałam ze sklepu karty do bankomatu i właśnie po nią jade! Wrrr jestem zła sama na siebie, wiecznie Chodzę roztrzepana jak osmiolatka i samw kłopoty z tego są
 
młoda mama dużo zdróweczka dla Was:) U nas było podobnie, najpierw synek zachorował a potem mnie wzięło, tydzień brałam antybiotyk i już lepiej ale kaszel troche został;/ gardło na szczęście już nie boli:)
asik zdróweczka dla O. :)
happymum nie tylko Ty jesteś taka roztrzepana :p Ja kiedyś nastawiłam czajnik i położyłam się, byłam pewna że nie zasne no ale stało się, mało brakowało a bym mieszkanie spaliła, ale opiernicz dostałam od D. :-) czesto się śmieje że straszna ze mnie sierotka ale już się przyzwyczaił :p
papitka współczuje sytuacji z mamą;/ przecież widzi że się starasz, szukasz pracy a i tak robi Ci wymówki;/ My robimy zakupy do domu ale kurcze o rachunki mama nigdy sie do nas nie czepiała

My byliśmy na spacerku w parku, synek właśnie zasnął więc troszkę luzu:)
@ wczoraj mi sie skończyła ale kurcze antybiotyk obniża skuteczność działania tabletek antykoncepcyjnych także 2 tygodnie trzeba będzie sie wstrzymać, wolę nie ryzykować:-)
 
MADZIALENA gumki hehe :p
MLODAMAMa zdrowka dla was :)


My lecimy zaraz na spacer i do sklepu. Brzydko dzis u nas ale nie pada wiec korzystac trzeba. Kumpelka namawia mnie zebym jezdzila z nia na silke, i chyba sie skusze.
 
paulina mój D. nie przepada za takim sposobem antykoncepcji :p trudno będzie musiał poczekać :p
Fajnie że masz możliwość zapisac sie na siłownię:) U mnie w miejscowości nie ma:( Narazie zadowalam się ćwiczeniami z Chodakowską:) A na wiosnę rowerek:)
 
reklama
Asik, dzis juz Bartek wstal w dobrym humorze tyle ze o 6 bo ja sie zbieralam ale nie jeczy tak jak wczoraj, bawi sie sam tyle ze od 2 tyg prawie nie je ale u niego to norma:sorry2:zje cos na sniadanie, kolacje i tyle:wściekła/y:zdrowka dla O ;-)
Paulina, ja mysle nad silownia bo gadybym zaplacila wiadomo chodzilabym cwiczyc bo kasy szkoda, tesciowa ze 3 tyg na fitness chodzi i juz troche schudla:tak:
Papitka, wspolczuje koloptow z mama dlatego my mieszkamy sami, z moimi napewno bysmy sie nie dogadali w sumie prawie kontaktu nie mamy, nawet na swieta nie bylismy u nich ale to przez to ze w ciaze zaszlam ale i tak juz jest lepiej bo wczesniej mialam zerowy kontakt a u tesciow malo miejsca. A nie mysleliscie o wynajeciu czegos?
Madzialena, wytrzmacie, my ostatnio 3 tyg bez bo Ł byl po wycieciu wyrostka;-)
Happy, ze mnie tez taka sierota dlatego zawsze kilka razy sprawdzam czy mam karte i portfel:-pw ciazy chcialam chyba herbate sobie zrobic, wlaczylam gaz ale nie podpalilam i poszlam na miasto dobrze ze Ł wrocil bo mogloby byc roznie, a na zakupy czasami i 3 razy chodze w ciagu dnia bo mimo listy prawie zawsze cos zapomne:no:
 
Do góry