reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

heheh no niby tak ;)
wiecie co nie mam małego w domu i jakos nie chce mi sie wgl spac ;/
a rano trzeba wstac jeszcze ten egzamin ;[
jestem na turystyce a specjalizacje mam dietetyke xd

repetka zjadłabym z chinskiego jakas dobra rybke z warzywami i makaronem xd
 
reklama
Happy na trzy dni przed porodem bylam na indyjskim bufecie sie nazrec :D bo sie naczytalam ze ostrego jak sie najem to urodze ;D Ale bylo pyszne ;) No i chinszcyzne uwielbiam ale tluste to i nie moge teraz tak czesto jak wczesniej ;D
 
Czy wam po porodzie tez strasznie wlosy wypadaly? bo u mnie to jest masakra ;/

Mi wypadaly. stracilam z polowe tego co bylo na glowie. kiedyś mialam grube wlosy, pozniej takie mysie. zanim sie odbudowaly, odrosly to zaczely wypadac po drugiej ciązy.

Skrzypu w ciązy i podczas karmienia nie mozna.

jade dziś na pobieranie krwi ;/ jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezu jak mi sie nie chce. chyba Ł mnie zawiezie
 
Hej ;) ja padamna twarz Zu o 3 wstala i aie qiwrcila do 5 masajra po prostu

Normalne ze wlosy wypadaja po ciazy ;) jednym wiwcej drugim mniej ;) co do skrzupu? Nie warto tego cholerstwa brac vo jak np stwierdzisz ze juz wystarczy i kuracje o
Tabletkamu odstaqisz to ze zdqojona sila ci qypadna te wlosy. Najlepiej by bylo jakbys poszla do fryzjera i zeby polecila ci jakies ampulki do twoich qwlosow a po drugie jak splukujesz wlosy to jak najzimniejsza woda bbo wtedy luski wlosa sie zamykaja ;)
 
Mi strasznie włosy zaczęły wypadać 4 miesiące po porodzie i wypadają do tej pory :( Kuracja do włosów RADICAL na wypadające włosy mi trochę pomógł tj szampon, odzywka, serum, mgiełka nie wiem czy coś jeszcze jest z tej serii. My dzisiaj będziemy latać po sklepach, bo R jutro wyjeżdża. Miłego dnia kobietki :)
 
reklama
Do góry