reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Happy moj ma podobnej wielkosci kubusia puchatka. Dostal od siostry Z. i uprawia z nim zapasy po podlodze :p a za wszystko co ma kolka to da sie pokroic. Straszny maniak samochodowy jest.

Olcia mnie ten caly tomek przeraza. Jakis straszny jest. Mlodego bajki jakos nie kreca, ostatnio przez 10 minut poogladal potwory i spolke i tyle. Jedynie reklamy go zajmuja na troche ;) i tez tesknie za cyckami z ciazy. Byly takie idealne a teraz to takie malenstwa ze z lupa trzeba ich szukac :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
olcia- moja mama bez ciąży ma 80/E:wściekła/y:
ja tomka sie lubie ale klub przyjaciuł myski miki tak:tak::tak::tak:

łoda mama- Dennis miał 4 msc ale ja miałam spacerówke 0+
przejrzałam twoje zdjęcia na Fb i twój synek i bardzo przypomina Dennisa
 
Ostatnia edycja:
Kechu Zu za bardzo ten nie woli muzyke ale czasami jej przelanczam na ta rybke mini mini bo uwielbia a jak cisza jest przy bajkach to zostawiam i przy okazji skorzystam ;D ale np uwielbia bednarka shakire i takie do potancowania i jak leci cos jej to rece do gory i tanczymy ;D a tak slodko to wyglada jak ona podaje mi reke lapie za kzcika a druga na ramieniu kladzie ;p
 
laseczki ja lece na dymka i spać Dobranic i uprzadzam pytanie nie pale! tylko popalam paczke mam na miesiąc albo i dłużej, przed ciążą paliłam dużo! a teraz S. mnie na ogrudek wygania jak chce iść na dymka
 
Kechu mnie irytuje strasznie a przeraza to mnie kolysanka na wojtusia z popielnika

Happy o bozeniu :o too fest

Mloda mama ja dalam do spacerowki jak miala 8msc ;) usypiasz w wozku?
 
reklama
Ja z Wiką i z P. oglądamy bajki pełno metrażowe przeważnie Disneya ale wcześniej to oglądała mini mini i programy o zwierzakach
A co do cycków to jak dla mnie małe jest piękne i zdania nie zmienię przywykłam do tego jakie są kiedyś myślałam o powiększeniu ale zmieniłam szybko zdanie na ten temat i zaczęłam siebie akceptować :-):-)
 
Do góry