reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Happy ja sie nie wypowiem na temat fajej bo sama popalam ;/

Madzia a jaka masz spacerowke?
Ja tam wolalam dac do spacerowki jak sama z brzuszka siadala wtedy wydawalo mi sie ze to odpowiedni moment ;d

Sandra nie wazne jakie wazne zeby akceptowac sama siebie ;D jak sie komus cos nie podoba to niech nie patRzy xd
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mloda mama my tez jakis w 7 miesiacu go przenieslismy. Do poki bylo zimno to wolelismy go w gondoli trzymac bo cieplej i wygodniej do spania a mlody duzo spal na spacerach. Dobrej nocy :)

Olcia Moj to po mamusi lubi rockowe klimaty i ostatnio tancowal do mansona i 30 seconds to mars :)
 
My mamy wózek ROAN Marita gondolę i spacerówkę. J już się trochę denerwuje w gondoli, a jak podwyższe oparcie to siada normalnie i boję się, że może wypaść pewnego razu, bo strasznie się wierci i ciągle chce wstawać (nie umie raczkować, ale wstaje już sama jak się ma po czym wspiąć /podeprzeć) więc jak wiem, że nie będzie spała to wsadzam ją do spacerówki.
OLCIA no ja też nie spieszę się z wprowadzaniem nowych rzeczy i zmian ;) myślałam, że jestem jakaś inna, bo w około maluszki 4 miesięcze już zupki itp a J na cycu samym do 6msc..
 
Ostatnia edycja:
J nigdy nie chciała spać z pieluszką. Woli rożek kołderki albo kocyka. Dzisiaj kupiłam jej kocyka-przytulaka i od razu z nim zasnęła ;)
Ja chcę kupić jakąś spacerówkę parasolke na wyjazdy, ale jeszcze nie zdecydowałam sie na żadną.
 
Moj tez nigdy z pielucha nie chcial spac. Jak sie przebudza w nocy to trzeba mu dac reke, potarmosi ja chwile i spi dalej i tak od malego ma.

Ja sie teraz zastanawiam czy nie kupic spacerowki x-landera tylko nie wiem czy mi sie jeszcze oplaca.

Mi tam by wystarczyla miseczka C a mam male B :( i troche mi malo ale operacji napewno nie planuje. Mimo wszystko naturalne jest lepsze.

Dobra Z. wrocil to ja sie zegnam. Dobrej nocy dziewczyny :)
 
Hej.
Paulina- noo wlasnie z czym ma sie zameldowac Liza?? ;D
Sandra- lez lez kochana. Tez musialam po tym jak mi sie porod zaczal w 31 tyg. Wylezalam z nic nierobieniem niecale dwa tygodnie.. Mowili ze mala sie urodzi do 2 tyg po tej akcjii. A ja bylam w proszku. Zero przygotowania. Wiec trzeba bylo prac, prasowac i dokupowac co brakowalo. A gadzinka mala po terminie sie urodzila:) na 3 tyg przed porodem smigalam spowrotem po miescie jak wczesniej:p

Majka przeszla na spacerowke cos ok 4 msc z tego wzgledu ze gondola byla na nia za mala.. Tzn w sumie mialam i mam nadal ten wozek ze z gondoki robi sie od razu spacerowke w Hauck.Pierwszy wozek to Chicco byl ale ta gondola dziwaczna, taka malusia..;/ i tato kupil mi tego Haucka i smigamy do tej pory, chociaz ostatnio na lotnisku debile na sile wciskali go w skan i koko popsuli.. T zrobil na sztuke i sie trzyma narazie ale jak bedzie odpadac to trzeba zmienic. Jak wyczaila ze moze widziec na spacerach to nie bylo opcji zeby lezala bo awantura na cala okolice byla :)

Ja chcialam karmic tez mala do 6 msc wylacznie piersia ale ok 4 msc przestal sie zarlok najadac samym cycem wiec musialam wprowadzac jej co innego.

Dzis upieklam biszkopt i jutro torcik wytworze:)
Dzis pierozki na obiadzio byly, mniammm :))
 
Ostatnia edycja:
Widze, ze tu same doswiadczane mamy sie wypowiadaja... A w sumie to i lepiej. Dziewczyny, kiedy zaczac kompletowac wyprawke? Dzis ide na badanie to moglabym kupic cos z wyprawki, co mozna z pierwszej reki wziac i kolejne pytanie - co?
 
reklama
Keeplovin powiem Ci ze wyprawka skompletowala nam sie samoistnie- bez planu co pierwsze. Jak trafila sie okazja, to kupowalismy. Wozek z aukcji, okazyjnie juz jak bylam w czwartym miesiacu. Wtedy zaczelam tez kupowac ubranka, malo nowych, wiekszosc body i pajacow mialam uzywanych, bo jednak co takie dziecko w nich robi- glownie kupe, i ulewa mleko. Wiec po co tracic duzo pieniedzy na nowe. Kilka kupilam takich coby mi oko cieszyly, ale powiem Ci ze teraz wiem ze niepotrzebnie. Lozeczko tez na aukcji okazyjnie- ladne, drewniane, luby wygral za £5. Z materacem, interes zycia. Jasiek ma 3 miesiace prawie i dopiero zaczyna w nim spac, tak to w lezaczku chcial tylko. Lezaczek- tez przydatny, fajne sa te od pierwszych dni zycia, w ktorych masz mozliwosc polozenia dziecka, ze nie meczy sie w pozycji polsiedzacej. Kupilismy kolyske na aukcji za £3- nie byla uzyta nawet raz, teraz wystawiam ja na sprzedaz :) Duzo dostalam, kosmetykow dla dziecka itp, wanienka tez z aukcji za funta, sluzy nam dzielnie. Wszysko zalezy pd tego czy chcesz kupowac wszystko nowe czy Ci nie zalezy. Dla mnie bylo to obojetne wiec skompletowalam wyprawke szybko i bardzo tanio :)

PS Przewijak bardzo fajna rzecz, przydaje sie ;)
 
Do góry