reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ja nie mam raczej problemów z zasypieniem małego. Kłade go do łózka, gasze światło,włączam pozytywke i wychodze. czasem zapłacze to znów wchodze przykrywam, pozytywka i wychodze

olciaa- tylko u nas środek poduszki jest obopjętnie jaki ale poszefka musi być zawsze ta jedna
 
Ostatnia edycja:
reklama
Happy zazdroszcze ;p moja od poczatku spala ze mna nie ze wygoda ale ja uwielbialam z nia spac ale bylo kilka incydentow i usypiam ja teraz q swoim lozka i zaraz przekladam ja do lozeczka
 
Od maja chce oddac mala do zlobka i isc do pracy moze zmieni sie wtedy sposob usypiana albo i nie ;D

Zreszta oddawala ktoras z was do zlobka? Bo ja mam wyrzuty sumienia ze jestem wyrodna matka ze chce dac do zlobka ae z drugiej strony chce zeby miala stycznosc z rowiesnikami eh sama juz nie wiem co robic
 
młodamama-współczyje
olcia- Dennis zaraz po urodzeniu spał u mnie na rękach a raczej to ja przysypiałam z nim na rękach(tylko w nocy) bo miał astraszne kolki. jak skończył 6 tygodni przeszliśmy na butle i kolki sie skończyły, ale mały nienawidził kołyski więć spał w leżaczku który wstawialiśmy do kołyski ale jak skończył 3 msc zrobiło sie ciasno w leżaczku no i postanowiłam ze naucze go spać w łożeczku no i ponad tydzień nieprzespanych nocy i metoda kontrolowanego płaczu i śpi sam. skończył 6 miesiecy i przenieśliśmy go do jego pokoju i bez żadnych problemów
 
Happy fajnie masz...moj zeby zasnac musi polazic mi po glowie a potem sie wtulic i czasem trwa to chwile a czasem potrafi z 40 minut sie krecic :)

Mlodamama az o 5? Toz to srodek nocy :)

Olcia ja osobiscie do zlobka bym nie oddala chyba ze naprawde bym musiala. Za duzo widzialam programow o tym co sie dzieje w takich miejscach a tak naprawde takie malenstwo nawet ci nie powie w razie gdyby bylo cos nie tak. I chociaz nam sie nie przelewa z pojsciem do pracy czekam az mlody pojdzie do przedszkola i bedzie umial w miare mowic. A kontakt z dziecmi moze miec na placu zabaw i nie koniecznie trzeba dawac do zlobka. Takie moje zdanie ale tak naprawde kazdy robi tak jak uwaza za sluszne :)
 
Ostatnia edycja:
kechu- niby fajnie ale namęczyłąm się żeby go nauczyć ciesze sie że zrobiłam to jak był malutki teraz byłoby trudniej
 
Happy moja na szczescir kolek nie miala. Ale pamietam jak kilka nocy bylo takich ze spala mi na piersiach i bylo mi wygodnie nawet mam zdjcie tylko sie nie smiejcie bo to bylo tydzien po porodzie i taka jeszczeopuchnieta bylam;D
 

Załączniki

  • 1391635163007.jpg
    1391635163007.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Kechu na 7 mam zajecia zanim wstane ogarne siebie naszykuje wszystko dla tesciowej o 6.30 mam autobus masakra ... ale co zrobic jeszcze 1,5 roku zostalo ;) da sie rade.

Moj mały ustypia sam z butelką albo ze smoczkiem w wozku albo w lozeczku nie ma problemu od poczatku go uczylam z lozeczku ..
 
Do góry