reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Rapetka u nas z wyprawka podobnie tylko za naiet na aukcjach tylko ma Carboot kupowałam wózek £50, , kołyska z mayerazam £8, ,lezaczek £4 a ciuszków kupiłam pake 150 szt. Za £30. Same orginalne ciuchy +wamienka gratis. Resztę tak jak piszesz to co w oko wpadło to kupilismy, łóżeczkiem w sklepie z używanymi meblami, tylop materac ja chciałam, na przrwijak miejsca nie miałam i nie żałuję przewijalam małego u nsd na lozku i było dobrze:)
 
reklama
Hej


Oskar tez spi z calym asortymentem. ma chyba na lozku 7 misióww. czasami wiecej, Jak byl maly to dodatkow z pielucha spał.pralam co 2 dni.. nauczona manią moich braci, ktorzy prac nie pozwolili swoich pieluch ( w sumie to szmate przypominało ).A jak im to siwe c oś zginelo to byl ryk jakich malo. cala ulica slyszala.

O podusie tez mial swoją.

F za to spał ze smokami. jeden w buzi, i dwa w dloniach, dodatkow pielucha i moja koszulka ;) no i zestaw samochodów :)

Co do bajek. kiedyś chlopaki uwielbiali Boba budowniczego, Tomka, Teletubisie.I Oskar Dobranocny Ogród.

Teraz wyrosli z tego i jest mania na te idiotyczne seriale dla dzieci. aaaa i spongebob kroluje :)




dziś na kontrol jade.
 
Kubuś śpi z misiami pieluszką jasiem w kotki no i ze mną ;d

happy ja bym nie mogła położyć kuby samego na taki łóżeczku on sie tak kreci ze z tego mojego sypialnego ze dwa razy zleciał oczywiście byłam na to przygotowana i zawsze mam poduszki przy łóżku. Bo czasami jak idzie wcześniej spać to ja chce jeszcze sobie posiedzieć no i trzeba zagladać dosyc czesto bo nigdy nie wadomo on lata po łóżku przez sen i to na czworaka:-D

U nas piekna pogoda. Kube calą noc kaszelek meczył. Pójde dzisiaj mu jakis juniorangin kupie albo ten syrop prawoślazowy bo sie dzieciątko meczy.
 
Hej dziewczynki moja Zu dzisiaj w nocy dala mi popalic masakra ;/ dzisiaj przyjedzza do nas ciocia Zu i zostaje do sovoty u nas ;D

Ja ciuszki mialam pi Julci lozeczko tez przeqijak kupilam i wozek tez ;D a od roz 68-86 kupuje juz w sklepach bo dlugo je nosi bo np riz 68 przez prawie 3msc nosila teraz ma 74rozm i tez juz dlugo ma ten sam wiec teraz sie oplaca kupywac bo nie wyrasta tak szybko ;D ale nie raz na allegro sa mega paki i to orginalnych ciuszkow w takich niskich cwnach ze szok ale jeszcze nie mialam okazji tam kupic ;p

Jakie plany na dzis macie ? ;p co na obiadek ?

Papita ja mam jakas glupia manie sprawdzania nawet jak q lozeczky jest boje sie ze np naie oddycha czy cos chociaz nigdy nie bylo zadnego in ydentu z tym zqiazanego ale teraz tyle sie slyszy ze po prosti sie boje
 
Ostatnia edycja:
Renata-Powodzenia na kontrolu
Papitka-Dennisek ma taką specjalną bramkę zabezpieczającado łóżka wiec nie ma jak spaść.

Dennisek właśnie wstał i słucha piosenek gumi misia
 
Renata powodzenia:)

Ja w sumie do roku nic nie kupiłam a nie przepraszam w lipcu komplecik majteczki i koszulka bo gorąco było:p Miałąm koleżanke co na szmatach pracowała i jak sie dowiedziała ze jestem w ciąży to najlepsze odkładała śmiem twierdzic ze nawet lepsze były niż sklepowe niektóre z metkami. I wręczyła mi dwie wielkie siaty do tego miałam kumpele co ma córkę równy rok starszą więc ubranka idealnie pasowały. Łóżeczko i wanienkę od siostry męża posciel mi koleżanki w prezencie dały a wózek kupiliśmy już po urodzeniu bo i tak była brzydka pogoda cały pazdziernik i w listopadzie wychodziliśy
 
Happy carboot to chyba najlepsze co mnie w Anglii spotkalo :D Mamy tu taki ogromny, otwieraja w marcu po przerwie zimowej, nie moge sie doczekac ;) A przewijak powiem Ci uzywam sporadycznie, ale jest swietnym malym "organizerem". Postawilam go u Jaska w pokoju i robi za swietna poleczke. Tez z aukcji za £5 :D Wiekszosc czasu tez przewijam na kanapie.

Renata powodzenia :) Mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku.

Dzisiaj obiadu nie robie, jedziemy do chinskiej restauracji. Moja siostra ma francuskie podniebienie i nic nie chce jesc prawie :/ Wpieprza czipsy caly dzien, zelki, pije cole, i pizze zre na kilogramy, ale jak mielone zrobilam, czy kurczaka z czosnkiem to krecila nosem, bo MIESO OCHYDNE. Bo ona je tylko takie, uwaga, czyste miesko jak w McDonaldzie :| Jest tu 6 dzien i doprowadza mnie do szewskiej :D Chyba juz pamietam czemu tak szybko wyprowadzilam sie od rodzicow :D
 
Ostatnia edycja:
Repetka-u nas jeden Carboot jest cały rok nswet zimą:) my chyba dzisiaj na zajęcia nie zdążymy bo za 30 min musimy wyjc a Danio jeszcze w pizamie i dopiero kawę pijemy:) musimy dzis iść na wieksze zakupy. A na obiad domowe hamburgery
 
reklama
LIZA do tablicy!!! Kochana czemu sie nie chwalisz nic? :( chyba ze ja ominelam? :(
Jestem jestem :-D
a co mam sie chwalic Kochana.
To moj drugi ślub wiec jakos tak nie pisalam chyba nic... suwaczek ino dodalam :happy2:
Nasza impreza nie taka huczna jak Wasza wiec nie ma co pisac za bardzo ;-)

Ja jestem na zajeciach jest strasznie nudno ;/ a gdzie tu do 16. Maly cala noc przespal i teraz jest z tesciowa ;) jakie plany na dzis?
Ja dzis nie mam planow, dwa telefony musze wykonac zaraz, i dzieciaki do skzol zaprowadzam odprowadzam.... :p
Mikolaj zaczyna kaslac.... :dry: super poprostu....
Na obiad mam pomidorową z makaronem :blink:


Co do piersi, to ja na chwile obecna chodze w 75C/D :p
Wyprawka... :szok: niewim jakos nic nie pamietam, co bylo potrzebne kupowalam a sporo mialam po starszakach... :p a tych pierwszych wyprawde do Hani to nie pamietam, dawne czasyyyy :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry