reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Jesli chodzi o spanie u nas ciezko z tym bylo. Bartek do roku i 3 mies wstawal raz jadl i szedl spac. Po skonczeniu roku i 3 mies zaczal w srodku nocy wstawac na kilka godzin, najczesniej na 3 godz zwykle od 2 do 5 nie spal, nie szlo go uspic, nawet gdy w dzien nie spal i tak wstawal, trwalo to do 2 urodzin, przez te miesiace myslalam ze oszaleje:wściekła/y:po 2 urodzinach zaczal ladnie spac bez zandej pobudki od 22 do 6-7. obecnie zasypia 22 i spi do 7.30 najczesniej ale od blisko 2 tyg nad ranem wstaje, przychodzi do nas i gada przez godzine, oczywiscie udajemy ze spimy bo pewnie gadalby jeszcze dluzej:dry: co prawda probuje nas budzic ale w koncu gdy minie godzina widzi ze nic mu to nie da, idzie spac do 7.30
 
reklama
Kasia alee o co ztym chodzi? Ze po prostu oddaja wam to co wplaciliscie te akladki czy dodatkoqe piebiadze? Bo ja ciemnota jestem
 
Agunai gratulacje jaka beta ci wyszła??

Olcia nie wiem ja też ciemna nie raz ojciec mi to tłumaczył. U nas nosi sie do ksiegowego i cześc:p
 
reklama
Do góry