reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Repetka jak juz wspominalam do zbytnio wierzacych nie naleze i sama wszystkie sakramenty odbebnilam bez wiekszego zaangazowania wiec nie bede wymagac od mojego dziecka nie wiadomo czego w tym temacie. I to ze ludzie podchodza do sakramentow tak a nie inaczej to wina kosciola i ksiezy i nikogo wiecej. Gdyby potrafili przekazac ludziom cos wiecej niz tylko 'dawaj kase' to ludzie inaczej by do tego podchodzili. Ale kosciol w polsce i nie tylko w polsce jest zacofany, zakochany w kasie i umeczony to co sie dzuwuc ze jest jak jest. Zyjemy w XXI wieku a kosciol chcialby zeby swiat wygladak jak zza sredniowiecza gdzie czlowiek za przeproszeniem wysrac sie nie mogl spokojnie bez zgody ksieza :)

A ja nie moge cos sie zabrac za te cwiczenia...ale od jutra biore sie za siebie bo te moje walki dobribytu w bikini srednio beda wygladaly.

I u nas to ze my slubu nie mamy to nie problem bo nam ochrzci dziecko ale u chrzestnej juz problem jest. Paranoja...i jeszcze nam powiedzial ze jak nie mamy kogo to zebysmy jakas sasiadke wzieli albo siostre koscielnego...smiech na sali...obca baba moze byc matka chrzestna a juz rodzona siostra Z. ktora hest jaj druga mama dla Nikosia nie bo nie ma slubu...
 
Ostatnia edycja:
Madzia po koledzie tez byly jajca. W jednej parafii ksiadz opublikowal w gazetce parafialnej kto ile dal w koperte... Ty sobie to wyobraz :D

Kechu masz racje, dlatego uwazam ze gdyby wiecej serca wkladali w przygotowanie dzieci do komunii, to ludzie nie pogubiliby sie po drodze tych obchodow... A tak to zrobiono z tego impre na miare weselicha, z wielkim zarciem, wielkimi sukienkami, fryzjerami, makijazami :| No i wielkim wkladem w koperte dla klechy, zeby i on nie stracil na robociznie w ktora wlozyl tyle "serducha" :p
 
Ostatnia edycja:
Madzia jest bardzo fajna stronka na wordpress Grzech w sutannie- mozna sobie poczytac jak sie polski kler bawi za pieniazki owieczek. I nie zebym byla jakims swiezakiem w tym temacie bo teraz "nagonka na kosciol". Od lat uwazam ze to chamska instutucja, zdarza sie ludzie z powolaniem ale szybko ich wygryzaja pazerne swinie, i interes sie kreci...

Jasiek jeszcze spi, nie wierze po prostu. Chyba odsypia to co przeszalal noca :D Szkoda ze mi nie jest tak latwo, tylko sie walnac glowa do poduszki i odsypiac! Teraz czuje sie super ale pewnie kolo 20 zaczne padac- a Janol dopiero rozkreci impreze :D
 
Ja jestem wierząca i chodzę do kościoła. Spotkałam wielu wspaniałych księży, normalnych ludzkich, serdecznych ale nie da się ukryć, że jest też druga strona medalu. I to ta gorsza strona kościoła jest na wierzchu, bo coraz więcej jest takich lewackich księży co z powołaniem nie mają nic wspólnego.
Na stronkę chętnie zajrzę :)
No i nie z niczego powstał kawał: Co robi ksiądz gdy rozbije swojego nowego mercedesa?.......Zbiórkę na remont na dachu w kościele :p
 
Ostatnia edycja:
Rapetka-podobno swiadek chrztu i rodzic chrzestny to to sami tylko inaczej się w papierach nazywa a co do pieniędzy ksiasz powiedział że on nie pobiera opłat ale jwsli czujemy podyrzbe to mozemy wrzucić do skrzynki na dary dla kościoła lub po mszy dać koperte i że moze tsm byc £100 , , możebyć £5 s nawet kartka z podziękowaniami;)
 
Happymum to zazdroszcze ksiedza :) Wielu z nich to porzadni ludzie. Ja oczywiscie nie neguje wiary- szanuje kazda wierzaca osobe. Tylko wkurza mnie to co sie dzieje w kosciele, w Watykanie, te przykrywki... Jak mafia. A przeciez nie o to chodzi.

Zabieramy sie za drugie sniadanie wlasnie, musze obsluzyc lubego, bo sir dopiero panisko wygrzebal z wyra :D
 
Witam. Padnieta, zdolowana i zmeczona. Bartka wysypalo niw najgorzej ale na pupie masakra sie dzieje. W nocy spac nie moze przez to. Smarowanie pudrodermem nie daje nic. Do wczoraj mial goraczke i wtedy nowy wysyp sie pojawil. Te pecherze nie pekaja ale widac ze jeszcze troche i beda zasychac. Tylko srodowisko pod pampersem nue sprzyja szybkiemu wyschnieciu. Jutro do lekarza, najpierw sprobuje go sciagnac na wizyte domowa. Moze cos wspomagajacego jednak trzeba i raczej na uspokojenie cos.

Przepraszam ale nie nadrobię. Jedynie ci to
HAPPYMUM Swietnego tam macie ksiedza.
 
reklama
Wynik testu podam jutro :D mam wizyte u lekarza i wtedy juz pewnosc powinnam miec 100 %, czy bedzie nas 5 czy nadal 4 :D

a co do publikacji kto ile dal po kolędzie. U nas jest str. parafialna. oi tam ksiądz informuje o wszystkim, ale nie nazwiskami. O funduszach na remont kosciola, o kwocie jaką dana wioska czy ulica dala przy okazji koledy tez.

Ł dziś byl w kosciele z Filipem. Ja z Oskarem rodziców. I mowil ze ksiadz oglaszał i prosil zarazem ze wszystkim parom zyjącym bez slubu i posiadajacym dzieci slubu udzieli za free jesli do konca lutego zgloszą sie do niego.



Ewi zdrowia dla Bartka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry