reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mloda mama ale przystojniak ci rosnie :)

A my wczoraj bylismy zalatwic chrzest, prawie pod przymusem zaciagnelam mojego Z. bo on ma alergie na koscioly i teraz mamy problem bo nie uznal nam siostry Z. na chrzestna a tylko ja mamy bo u mnie w blizszej rodzinie zadnej dziewczyny nie mam zeby mogla byc chrzestna a u Z. tylko ta jego siostra ale jej nam nie uznal i teraz jestesmy w kropce...
 
reklama
KECHU jak wam mogl chrzestnej nie uznac?! Zmien kosciol i po problemie. Nam ksiadz chcial Nikole ochrzcic bez mszy, podziekowalam i poszlam do parafii obok... Chca pewnie zebyscie kasa mu sypneli to wtedy by zaakceptowal..
HAPPY chodz wczesniej spac to wyspana bedziesz hehe :p
REPETKA no na twoim miejscu usypialabym normalnie, bo co z tego ze masz dodatkowa godzine wieczorem jak na drugi dzien nie wyspana :)
 
Witam niedzielnie

Oboje jesteśmy o siebie zazdrośni ale w granicach rozsądku. Choć przyznam, że na początku znajomości zrobiłam kilka scen;-)
A i uważam, że jeśli się kocha to się nie zdradza. Nie potrafiłabym wybaczyć i byłby to koniec. Na szczęście K. uważa podobnie.

Raczkować oboje zaczęli b. szybko ale nie pamiętam dokładnie. D. brakował tydzień do 10 mc jak zrobił pierwsze 3 kroczki. O trochę później bo ok 11 mc.

Renata nie trzymaj nas dłużej w niepewności... jaki wynik testu?
 
Paulina bo zeby byc chrzestna to trzeba miedzy innymi byc wierzacym i praktykujacym a ona ma dwojke dzieci bez slubu i nie chce jej uznac a w innym kosciele pewnie beda chcieli zaswiadczenie a ten ksiadz jej nie da i dupa.

U nas slonce wyszlo i az nie chce sie siedziec w domu wiec pewnie potem wyjdziemy po Z. bo wracac z pracy bedzie :) A teraz siorbie sobie zielona herbate o smaku truskawkowej babeczki i zastanawiam sie kogo wymyslic na chrzestna.
 
Hej Dziewczyny trudno was nadrobić ale jakoś się postaram chociaż czasu dzisiaj za wiele nie mam . Spałam w miarę dobrze choć czujnie 4 razy za potrzebą i na picie
no i P. mnie rano obudził bo mu się młoda nie ruszała i postanowił popukać w brzuch myślałam że go zabiję bo jak już zaczęła rąbać to dopiero nie dawno przestała a ten do mnie że mogę iść dalej spać:wściekła/y:
Dzisiaj zamierzam robić segregacje w komodzie ciuszków dla małej a po remoncie je wyprać i wyprasować , więc pewnie będę później bo chce iść z Wiką na sanki :-):-)
 
Hej..

Kechu u nas tez bylo tak jak Filipa mielismy chrzcic. Łukasza bratowa n ie mogla byc bo mieli cywilny slub i ksiądz sie nie zgoidził " bo jaki to przyklad". wzielismy moją cioteczną bratową. i zauje, bo mieszka ona 20 km od nas a Filipa nie widziala juz ok 5 lat.

dziś F dal mi pospac :) wstal o 6 ale mnie nie budzil. On ma jakąś maniew wstawania pierwszym. jakby to zawody bly..a ferie mają.

Mloda mama slicznego brzdaca masz.
 
Renata i jak test ?

U Nas dzis słonecznie , moze na jakis spacer wyjdziemy potem ;) Julke w nocy bolal brzuch i pol nocy nie spala ;/
 
Mnie rowniez szykuja sie chrzciny za jakies 3 miesiace... Ja bylam przeciwna bo jak mowilam, nie jestem z tych szeregow, ale luby chce. Niech chrzci, ale zobaczymy jak sie przejedzie po ksiedzu, jak powie ze matka "wykolejona". W kazdym badz razie nie cieszy mnie ta perspektywa placenia panu w sukience wiekszej kaski bo cos jest nie tak, jak on sobie zazyczyl. Spadlo to na plecy lubego, ktory i tak nie musi nic robic bo jego mama zaproponowala a zarazem uparla sie ze wszystko zrobi. Nie widze problemu, jestem tylko ciekawa jak komunie beda sobie organizowac skoro my w Anglii, oni tam, maly bez "przygotowania" bedzie :p
 
My chrzcilismy malego tu w UK na polskiej mszy. Ksiadz nie czepial się o nic.ze ja nie jestem ochrzczona, chrzestna nie ma bierzmowania i w papierach jest jako świadek chrztu. A resztę było na słowo wierzył bo nam ksiądz zaświadczen z polski nie chciał wysłać. Msza była piękna i bylo chrVzine 4 dzieci
 
reklama
Happy a na jakiej zasadzie dziala ten swiadek chrztu? Bo cos mi wlasnie siostra Z. o tym mowila a nam wlasnie zalezy zeby to wlasnie ona byla chrzestna bo jest jak druga mama dla mlodego a jak mam brac byle kogo tylko zeby byl w papierach to srednio mi sie to usmiecha bo bedzie potem tak jak Renata pisze ze jest a nie odwiedza.

Ja tam tez jakos wierzaca nie jestem a Z. to w ogole jest zapalonym ateista. Chrzcze mlodego tylko po to zeby mogl isc potem do komuni jak bedzie chcial dostac prezenty :p
 
Do góry