reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
kasiek śliczne pazurki miałaś:) obrączki bardzo fajne:):)

U nas słoneczko świecie ale na termometrze -9 :) własnie naszykowałam na zupkę -pomidorowa:) musiałam wyciągnąć grubsze spodenki małemu na dwór, na szczęście jeszcze dobre tylko musiałam przesunąć guziki :p
 
KASIEK czyli one z zoltego zlota? Bo tak nie skladnie napisalas ze nie rozumiem haha :D
MADZIALENA my kolo 12 lecimy na spacer, ale wozkiem. Niby snieg zaczal sypac ale za malo jest na sanki, jutro pocisniemy na sanki ;)
 
Strasznie Was podziwiam dziewczyny, bo potrzeba jednak wiele by nie oszalec, kiedy Wasz luby tak daleko :)
Jasiek wlasnie wstal, patrzyl z zazdroscia jak wcinalam owsianke- sam bedzie wsuwac jak podrosnie :D Pogoda znow pod psem i zero spaceru, bo deszcze straszne :( Zeby chociaz snieg proszyl delikatnie, to tak, ale w deszczu ulic przemierzac nie bede!
RenataT nie widzialam czy wczesniej pisalas, ale raczej czekasz na @ czy Ci nie zalezy, i bedzie co ma byc? :) Ja tez bym robila juz test :D Ze swoim nie wytrzymalam, bylismy wtedy w Amsterdamie na kilka dni, pozwiedzac. Nie chcialam czekac do powrotu i robilam test w hotelu w pierwszy dzien- i dwie kreski :D Dobrze ze sprawdzilam, bo jeszcze cos glupiego by mnie skusilo podcZas tej wycieczki, i nie wiadomo jak by sie to skonczylo :p No i z dobrych stron jeszcze, to rzucilam palenie w ten sam dzien :D

A tak poza tym jak Wam poranki mijaja? Jakies ciekawe pomysly na obiady dzis? Bo mysle co zmajstrowac :)
 
Paulina sa z bialego zlota ja nie lubie zlota zlota takiego zoltego nie pasuje do mnie zupelnie
Repetka u mnie bardzo leniwie jestem u rodzicow na feriach po za tym pozn.wrociam bo spotkalam sie z kumpela z ktora sie widzizlam jak wciazy bylam wiec prawie 5 lat temu ale mama kapusniak robi chyba
 
Ostatnia edycja:
paulina ja obiecałam synkowi że wezme go na sanki:p Na pewno będzie krzyk bo siostry córa też będzie chciała bo razem idziemy na spacer, dzisiaj juz jadą do domu i szczerze ciesze sie bo strasznie sie dzieciaki kłócą;/
kasiek to fajnie że udało Ci się spotkać z kumpelą, ja moich juz wieki nie widziałam, nie mają czasu;/

Ja właśnie posprzątałam, zaraz obiadek i na dwór:)
 
Madzialena z moimi boliskimi to non stop jak przyjezdzam tu zawsze znajda czas nie ma takiej opcji jeszcze fochaja sie jak przyjade a odezwe sie dopiero na drugi dzien hehen a z ta to kiedys kiedys sie kolegowalam ale bylo super jak za starych czasow
 
Hej dziewczyny jak zwykle produkcja ;D

My używamy do kapania emolium lub bubchen balast z hipp a a na buzię i raczki bambino a w lato chicco ;p a do dupci mimi cutishelp
Co do ślubów się nie udzielam bo jestem panna i na ta chwilę nic nie planuje bo nie mam z kim xd

Myszą właśnie wstała a ją za ten czas zrobiłam biraczkowa i w piekarnia robi się kurczaczek i lodeczki i w sosie śmietanko ziolowym ;) no i kompot z jagód robię
 
mamusia Nikosia ja oceniam z punktu widzenia kosmetyczki, dla mnie za dużo tego, przytłacza paznokieć i dłonie, ale tak jak pisałam każdy ma swój gust i najważniejsze, że tobie się podobały ;-)
Wampi ja pazury robię (aktualnie mam przerwę) od 2007 roku, najpierw robiłam akryle potem żele, moda się zmienia a to co było "super" w 2008 roku kwiatki, cyrkonie i inne ozdoby niekoniecznie jest na topie teraz, teraz noszę zwykły french albo hybrydowy manicure :)

co do kosmetyków to my używaliśmy do roku tylko Emolium, potem kupiłam na próbę kosmetyki Nivea Baby ale nie pasują Nikośkowi, aktualnie uzywam Johnsons Baby fioletowy żel do kąpieli i fioletowy szampon i jest super :)

no i witam sobotnio w przelocie bo jestem zalatana :) jeszcze chce małe przemeblowanie zrobić w sypialni :)
zaraz sie biorę za okno w kuchni bo już patrzeć nie mogę na nie, firanki i zasłonki już sie piorą, zaraz zupkę wstawiam dziś zurek z białą kiełbaską, na drugie danie bedzie gulasz, ziemniaczki i suróweczka z marchewki :)

Strasznie Was podziwiam dziewczyny, bo potrzeba jednak wiele by nie oszalec, kiedy Wasz luby tak daleko :)
Jasiek wlasnie wstal, patrzyl z zazdroscia jak wcinalam owsianke- sam bedzie wsuwac jak podrosnie :D Pogoda znow pod psem i zero spaceru, bo deszcze straszne :( Zeby chociaz snieg proszyl delikatnie, to tak, ale w deszczu ulic przemierzac nie bede!
RenataT nie widzialam czy wczesniej pisalas, ale raczej czekasz na @ czy Ci nie zalezy, i bedzie co ma byc? :) Ja tez bym robila juz test :D Ze swoim nie wytrzymalam, bylismy wtedy w Amsterdamie na kilka dni, pozwiedzac. Nie chcialam czekac do powrotu i robilam test w hotelu w pierwszy dzien- i dwie kreski :D Dobrze ze sprawdzilam, bo jeszcze cos glupiego by mnie skusilo podcZas tej wycieczki, i nie wiadomo jak by sie to skonczylo :p No i z dobrych stron jeszcze, to rzucilam palenie w ten sam dzien :D

A tak poza tym jak Wam poranki mijaja? Jakies ciekawe pomysly na obiady dzis? Bo mysle co zmajstrowac :)
Repetka mój mąż też z tych wyjeżdżających tyle że kontrakty są mniej więcej 6 tygodni i potem 2 tygodnie w domu i tak do lata, latem są wakacje i stocznie nie pracuja potem od wrzesnia znów a piać od nowa ....przekichane to jest no ale inna kasa ....
najbardziej to sie boję zawsze tego że Nikoś nie pozna taty bo jak raz przedłużyli mojemu męzowi kontrakt i zamiast 6 tygodni siedział 9 tygodni to Nikoś na lotnisku nie poznał taty .... a tak to go widzi na skypie codziennie ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiek ja chce polaczenie zoltego zlota z bialym. W aparcie na stronie mialam juz wypatrzone, ale widze ze nowa kolekcja weszla i juz ich tam nie ma. Moze w salonach beda.
repetka ja naszczescie mieszkam z mama, tzn teraz nie bo ja w Krk a ona na wsi po pali w nowym domu tak jak juz pisalam, ale ogolnie nie jest zle.. W Szwecji to bedzie hardcore bo caly dzien bede sama, A. dopiero kolo 18 wraca do domu.
 
Do góry