reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulina12 na pewno mysla, ale tak jak mowie, konstrukcja musi na to nie pozwalac :D Jak mowilam dla mnie to na minus, bo sie zasapalam i spocilam jak szczur znoszac i wnoszac wozek, tragedia :D Polatalabym tak kilka razy dziennie i spadlo by samo sadelko po ciazy ;D
 
reklama
Hej, a ja wlasnie z pracy wracam. U mnie temperatura plusowa, ale za to deszcze, jak to na wyspie ciagle:) Moja corcia byla na Piersi 8 tyg, potem nie chciala dac sie przystawic, wiec zaczel odciagac mleczko do butelki, ale za wiele go nie mialam. Po kilku dniach walczenia, zaczelam jej podawac mm, gdy juz w piersiach mleka nie bylo, a dziecko dalej glodne I tak stopniowo przeszlysmy tylko na mm. Co do hetbatek, to ja zaczelam podawac na poczatku koperkowa I bylo to ok 4 miesiaca.
 
Hehehe ja mialam identycznie z kazdym dzieckiem, tez otoki mleka :p
Robisz test?

dziś nie :) daje sobie czas do konca stycznia. Jak nie dostane to mi test juz nie potrzebny :)

Dziś Ł wkurzalam.. a on non stop ze przeciez uwazał. Tylko ile dzieci z tego uwazania biega.:D i non stop do niego ze jak juz zmajstrowal to niech modli sie glosno zeby to dziewucha byla, bo za 3 chlopa genitalia mu urywam!

Stwierdzil ze ja musze dostac okres.. bo on zdurnieje ze mną jak mu zaczelam o imionach dla corki nawijac. hahahahaha
 
Paulina śliczna chociaż na tej lasce nei za specjalnie wylada:p NA Tobie będzie lepiej:p

Mama Nikusia
Ty też śliczną miałąs

Ja miałąm taką:) d7068350b6.jpgDSCF8347bw.jpgDSCF8505.jpg
 

Załączniki

  • d7068350b6.jpg
    d7068350b6.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 52
  • DSCF8347bw.jpg
    DSCF8347bw.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 46
  • DSCF8505.jpg
    DSCF8505.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 44
Paulina śliczna chociaż na tej lasce nei za specjalnie wylada:p NA Tobie będzie lepiej:p

Mama Nikusia
Ty też śliczną miałąs

Ja miałąm taką:)Zobacz załącznik 606020Zobacz załącznik 606021Zobacz załącznik 606022

pieknie :)

no pieknie wyglada biala suknia i bordowe dodatki , moja kuzynka miala biala suknie i hawtowane bordowe kwiaty cudo ;)
ja miałam bordową różę wpiętą w koka, bukiet też z czerwonych róż :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry