reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
MAMUSIA NIKOSIA czerwone zaproszenia, zawieszki na alkohol, czerwonu wystroj sali, bukiet z czerwonych roz :) generalnie wszystko w czerwieni.
KASIEK dzieki :p naprawde sie w niej zakochalam.. juz fajnie wygladalo jak model przymierzalam a co dopiero jak na miare bedzie szyta.. doczekac sie nie moge :D wiem skromna jestem haha :p jej jaka ty szczuplutka w tej sukni!!! Musze tak do sierpnia wygladac :tak:
MLODA MAMA my bedziemy zapraszac 170/180 osob. Ktos pewnie odmowi wiec ze 150 bedzie.
 
MAMUSIA NIKOSIA czerwone zaproszenia, zawieszki na alkohol, czerwonu wystroj sali, bukiet z czerwonych roz :) generalnie wszystko w czerwieni.KASIEK dzieki :p naprawde sie w niej zakochalam.. juz fajnie wygladalo jak model przymierzalam a co dopiero jak na miare bedzie szyta.. doczekac sie nie moge :D wiem skromna jestem haha :p jej jaka ty szczuplutka w tej sukni!!! Musze tak do sierpnia wygladac :tak:MLODA MAMA my bedziemy zapraszac 170/180 osob. Ktos pewnie odmowi wiec ze 150 bedzie.
no to pieknie będzie wszystko wyglądać :)jeszcze znalazłam na kompie moje zdjęcie pazurków ślubnych :)
 
no to paulina bardzo duzo ;)
ale pewnie rodziny macie duze ...
pisalas chyba gdzies ze na makijaz sie zapisalas masz jakis konkretny juz na oku ?

my czekamy na dziadkow i biora malego na nocke ;)
niech im troche podokucza xd

jakie kosmetyki uzywacie dla dzieciakow [ firma]
 
Ostatnia edycja:
MAMUSIA NIKOSIA wiem ze bedzie pieknie :D
MLODA MAMA jaaaa cieee!!! Ale zazdraszczam!!! Tez bym podrzucila mloda na noc jedna komus hehe :D chociaz bylam trzy raz w szwecji bez Nikoli, raz cztery dni, drugi raz tydzien i trzeci raz 10 dni. Odpoczelam meega i wrocilam z podwojna moca :D co do rodziny, odemnie raptem 40osob. A. ma wielka rodzinke

Edit
Makijazu jeszcze nie mam zadnego wybranego. Ale fryzure za to mam wybrana. Jeszcze sie umowie na probna fryzure i makijaz to zobacze jak wygladam
 
My używamy emolium, oilatum, linomag. Czasem hipp i johnson :)
Ja zaczęłam dzisiaj zabawę z szyciem ;) Pierwsza lekcja szycia na maszynie za mną. Jest świetnie:cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
WAMPI napewno sie pochwale :)
MAMUSIA NIKOSia ja wole cos bardziej naturalnego na paznokciach, typu french i jakis kwiatuszekdo tego
MLODA MAMA ja uzywam do kapieli johnsona 3w1, po kapieli mleczko do ciala hipp, do pipki sudocrem, a do buzi nivea, na spacer nivea na kazda pogode. Tylko nie zrobcie rodzenstwa hehe :D

My juz po kapieli i kolacji, mloda zaraz idzie spac.
 
Do góry