reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

MłodaMama18-Nie, mieszkam w Uk od 3 lat, mam 21 lat i prawie 2 letniego synka, no i cudownego narzeczonego. co do zajec chodze z synkiem na takie playgrup gdzie dzieci sie bawia
 
reklama
Ja od samego poczatku przeczuwałam ze to bedzie chłopak ale wszyscy wmawiali mi ze dziewczynka a na usg nie chcial sie maluch pokoazac dopiero 2 tyg przed porodem stwierdzili ze to bedzie chlopak i faktycznie jest przystojniak ;)
a jak ogl. przechodzisz ciaze ?

happymum to tez wczesnie zostałas mama i jak poczatki jak sobie radziliscie ?
 
Ostatnia edycja:
MLODAMAMA heeej:D najmlodziej i tak nie urodzilas hehe :p Paulina lat 17 i 6 miesiecy , mam corke 15 miesieczna jak widac po suwaczkach. Urodzilam majac 16 i 3 . W sierpniu biore slub.
SANDRA boziu boziu ja glukoze wspominaaam straszliwie. Wcisnelam do tego pol cytryny ale jakos smakowo szalu nie bylo :/ fuujj


My dzis bylysmy na sankach, szaaaal :)
 
MłodaMama18- miałam 19,5 lat i to chyba normalnie szkoly skonczone mielismy i prace oboje:) bylismy razem juz jakis czas bo prawie 3 lat i zdecydowalismy ze juz czas:) a poczatki w uk. finansowo ok. moj S. ma tu cała rodzine czyli rodzicow i siostry z dziecmi ... ale zaklimatyzowac sie ciezko bylo
 
Ja strasznie przeszlam ciaze od lipca to ciagle lezalam w szpitala po 4 dni po 7 a na koniec to jak sie polozylam na poczatku wrzesnia to lezalam do rozwiazania a maly ur. sie 10 pazdziernika ciagle lezalam na zapalenie trzustki wiec kroplowka za kroplowka nie moglam nic jesc .. a miesiac po porodzie znow zapalenia trzustki i operacja wycinanie woreczka zolciowego ;[
w szpitalu to juz kazdy lekaz mnie zna ... ale na szczescie juz jest lepiej ;)

Paulina no to faktycznie szybko zostalas mama , ciezko bylo na poczatku ?
szkole skonczylas ?
 
Ostatnia edycja:
MLODA MAMA moja z 15.10 ale 2012. Dobrze ze juz wszystko ok.
Szkoly nie skonczylam jeszcze. Tzn po gimnazjum jestem. Ciezko juz nie jest ;) pozatyn sandra wczesniej zostala mama i dala rade
 
reklama
Do góry