reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kasiek do wrzesnia powinnismy byc calkowicie bez pieluchy bo teraz tak jak pisalam ma na spacery i noce, tylko czesto kupa jest w majtkach:wściekła/y:do dzieci bardzo chce dlatego mam nadzieje ze uda sie z przedszkolem. Wlasnie z mowieniem kiepsko, Bartek nawet nie chce probowac, gdy proszze zeby powtorzyl mowi nie ale mam nadzieje ze w koncu zacznie.
 
reklama
Anula pół roku to spokojnie:) Z kupą to i jak pół roku się męczyłam pampersa już nie nosiała na noc tylko na dwór bo to byłą zima i nie będę gołej dupinki wystawiała ale kupa notorycznie się chowała i na 2,5 roku sukces. A z mówieniem pamietasz jak u nas było ?? tygodnie w przedszkolu i jęzorek się rozwiązał fakt pani mówiła że trzymała se na uboczu bo jej dzieci nie rozumiały i musiałą sie przełamac:) Bartek też da radę;)
 
U nas z kupa to samo chowa sie, przychodzi i pokazuje ze zrobil:wściekła/y: a pampers na spacery zakladam bo jednak zimno a nie zawsze wstrzymuje.Pamietam jak bylo z Dominika, sasiadka ma corke z wieku Twojej i tak samo idac do przedszkola nie mowila, na uboczu siedziala bo dzieci jej nie rozumialy i po miesiacu sie rozgadala. Moze i u nas tak bedzie w sumie Bartek nie stara sie bo wie ze ja go rozumiem ale Ł juz nie do konca bo cale dnie go nie ma.
 
Kechu, ja probowalam przed 2 latkami ale Bartek bal sie nocnika, od razu piszczal wiec dopuscilam pozniej probowalam w wakacje po skonczeniu 2 i tez nie szlo, dopiero niedawno zalapal ale czasami gdy sie bawi zapomni sie i nie zawola
 
Mama Nikusia a kto tu się kłóci??:p:)

Ke
chu ja zaczęłam w listopadzie czyli miesiąc po 2 urodzinach i zeszło nam się z tą kupą do czysta 5 miesięcy do kwietnia na 2,5 roku
 
reklama
A to spokojnie mam czas. Probowalam mojego juz przyzwyczajac do nocnika i jak nie ma problemu zeby w ubraniu usiadl tak juz bez to sie drze jak by go kto ze skory obdzieral wiec narazie dalam sobie spokoj i poczekam az sie zrobi cieplej :)
 
Do góry