reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

MLODA MAMO tak mi sie wydawalo, a co do tego ze sie nie ucze to nie jest tak ze mi sie nie chce. Mialam isc od wrzesnia 2013 ale myslalam ze dostaniemy papiery na mloda i wyjedziemy do A. i tam pojde. Ale nie zdarzylismy. Dlatego ide od 2014, nie wiem jeszcze czy w Pl czy SE. Bo plany nam sie zmieniaja z tygodnia na tydzien. Moglabym cie prosic zebys nie pisala ";]" strasznie mnie to drazni

OLCIA a ja uwazalam inaczej i to nie byl tekst na przywitanie bo pisalam juz wczesniej posta z przywitaniem :)
 
reklama
Paulina ale jakbyś zaczęła np tak jak miałam zacząć to zawsze możesz zabrać papiery i się przenieść i tak byś miała rok do przodu ;)
 
Troche inaczej jest z przenoszeniem sie z PL szkoly do SE. Nie mozna sie przeniesc w polowie roku. Pozatym ja bym tam szla na innych zasadach. Szefowa sie dowiadywalf ktora siedzi tam od 2000 roku.
 
mhy no rozumiem ja na razie jestem w 3 klasie technikum turystycznym jest ciezko bo wiadomo dzieciatko jest jeszcze male , w pierwszym semestrze moze bylam z tydzien w szkole ale nauczyciele przymkneli oko i pare przedmiotow mam zaliczonych a pare do zaliczenia w drugim semestrze reszte .. jeszcze tez nie wiem jak bedzie z malym bo jedziemy na badania do centrum zdrowia matki polki w lodzi poniewaz mial wrodzone wodonercze

paulina dasz rade jak mowia na nauke nigdny nie jest za późno :-)
 
MLODA MAMA ale ty urodzilas juz w technikum prawda? Ja urodzilam odrazu po gimnazjum. Chce isc do szkoly zaocznej, na dzienna nie ma szans. W SE jedynie wieczorowka wchodzi w gre.
Trzymam kciuki za malego. A wiesz czym ta choroba byla spowodowana?
 
Witam nowe mamuski :) mam 22 lata i 17 miesiecznego synka Nikosia.

Eh...skad to moje dziecko ma tyle sily. Na dworze w sniegu szalalo chyba ze 2 godziny, w dzien spalo tylko godzine a teraz maly wariat biega z jednego konca pokoju na drugi i pokrzykuje :)
 
Ahh ją mam inne zdanie na ten temat ;p

Młoda mamusia jak masz na imię? A możesz powiedzieć coś więcej o tym wrodzonymi wodonercze? Pierwszy raz słyszę jeśli możesz oczywiście. A co do CZMP w łodzi czytałam wiele złego. I żeby nie było nie chce Cię starszych tylko żebyś sobie sprawdziła i przeczytała
 
tak ja urodzilam tez w 3 klasie technikum bo w pazdzierniku wiec juz tej nauki mialam troche za soba ale wiesz jednak w technikum sporo jest nauki bo jeszcze do przedmiotow dochodza przedmioty zawodowe wiec mam ich 27 ;(
wlasnie o to chodzi ze na ta chorobe nie ma reguły .. najczesciej wlasnie rodza sie z ta choroba chlopcy w lutym jedziemy jak sie poprawilo to dobrze a jak nie to <aniek bedzie mial jakis zabieg
 
reklama
Mamusia Nikosia ; z narzyczonym tez kąpiemy malego po 21 bo tak to przesypia nam cala noc az jakies 5-6 rano zjada mleko i znow spi do 10-11 ;)

paulina no to fajnie nam sie nie spieszy ;]
mój Nikoś teraz chodzi spać koło 20.30 - 21.00 i wstaje o 8.00 czyli jest super :) ma jedną drzemkę jeszcze po południu koło 2,5-3 godziny :)
 
Do góry