reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej dziewczyny

Sporo nowych mam się pojawiło- witam serdecznie:-)

My jesteśmy w trakcie odpieluchowania. Powoli zaczyna wołać siku:happy2: kupkę woła już od dawna. A co najśmieszniejsze jak mnie nie ma w domu to nie zawoła nic i nawali w pampra
 
reklama
Moja na nocnik tak jak kechu pisze , w ubraniu sama siada na nocnik od czasu do czasu i siedzi....a jak jej sciagne spodnie to siada na 30sekund i ucieka . Odkryła ze poślini palca i nocnik gra :D:D:D wiec woli paluchem włączyć niż siku zrobić :p:D

Czekam na znajoma , wieki jej nie widziałam a obok w klatce mieszka :D:D potem Sz wpadnie do Natalii i wieczorem jedzie , uwidzial sobie kupić Natalii rybki , i spokoju nie daje :D:D:D

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
 
a ja sie w końcu uwinęłam z robotą w kuchni na dzisiejszą kolację, tylko zwinąć roladę ze szpinaku mi zostało :)
wykąpać się i stół nakryć :) i jeszcze by trzeba skoczyć do sklepu po jakieś piffko dla panów :)
zrobiłam śledzika w oleju, sałatkę warstwową z tuńczykiem, bigosik, jajca faszerowane łososiem i roladę :) do tego drobne przekąski typu mojej roboty grzybki w occie, moja papryka w zalewie z kurkumy :)
dla dziadka i prababci mam Ptasie mleczko od Nikośka :)
ja też myślę że latem najłatwiej odpieluchować maluchy, będę go puszczać bez pampersa w samych majtach i w końcu się nauczy :)
 
Milena moj jeszcze tego nie odkryl bo ogolnie nocnik to malo go interesuje :)

Mamusia Nikosia ale wyzerke szykujesz...az sie glodna zrobilam na mysl o takich rarytasach :)

A my wlasnie wrocilismy ze sniegu. Mlody na policzkach jak buraczek taki czerwony od mrozu ale radoche mial ze nie szlo go do domu zaciagnac :p
 
Cześć. W tym wątku też jestem nowa. W maju kończe 22 lata i mam dwójkę wspaniałych synów. Starszy ma prawie 3 lata(skonczy 1 lutego) a młodszy jest z 14 października 2013. Pozdrawiam
 
Hej Dziewczynki ja już po glukozie i innych badaniach dałam radę ale w połowie było już ciężko myślałam że nie dam rady ale jakoś poszło na samą myśl mnie ciarki przechodzą ręka w siniakach po na kłówaniu i obolała :sorry2:
Dziś byłam na Jasełkach u Wiki w szkole i padam normalnie na twarz
A wy jak tam ?? Zima przyszła do was ?
 
Witaj ;)
oj tez pamieram ta glukoze lezalam wtedy w szpitalu... okropne wspomnienie ;[
moj ma 3 miesiace i jak na tak male dziecko jest bardzo grzeczny przesypia mi cale noce a w ciagu dnia ucina drzemki po 30 min ;)
sandra a teraz bedzie chlopak czy dziewczynka ?

happymum studiujesz cos ? ; )
jak sobie radzisz z nauka przy dzieciaczku ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry