reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hejka:-)

Ale dużo naskrobałyście:) Ciężko Was nadrobić:)

kasiek, happymum
ale jesteście szczuplutkie:-)
dyrcia witam:-)

paulina to zakupki chyba udane:)

papitka ja też bym sie wkurzyła;/ też miałam taka sytuację, pozyczyłam znajomej troche ciuszków po małym a ona mi ich nie oddała tylko przekazała gdzieś dalej kuzynce;/ na szczęście nie dałam jej wszystkiego:wściekła/y:


My dalej u teściów, wracamy jutro albo pojutrze:) Synek grzeczniutki, tylko pogoda do kitu cały czas pada więc tylko chwile bylismy na dworze.
 
olcia a wezzzz..... :/ za tydzien mi kazali przyjsc na takie ogolne spotkanie i ono trwa.... 4h ! potypalo ich, niewiem na tyle czasu nie mam z kim zostawic mikolaja, wyjdzie chyba na to ze musze sie wyrejestrowac.... -_-

Papitka no wlasnie u nas tez zapowiadaja noc sliska :/ takze bedzie jutro rano ciekawe, bo wczoraj w nocy tez byl mróz a dzis caly dzien padalo i 0 stopni :/
 
Hej :)

Boze jak wieje dziś. taka zimnica ze ja juz mam dosc zimy. chce wiosny!!!! Jedyny plus z tej zimy to taki ze ja nie kaszle. Ten mroz chorobska wymrozi :)

Jutro jade do alergologa z mlodszym i bratem. F nie musi. No i musze prezent kupić dla F milosci bo idzie w sobote do niej na urodziny.Akurat wypada rocznica smierci mego brata. No ale nie bede wymagac od Filipa zeby odmawiał zaproszenia. na cmentarz pojdziemy w niedziele.


Wczoraj bla przyjaciolka z dziecmi.jaka ta moja chrzesnica rozkoszna :) jeeeeeeeeju takie to male.. a tak sie szczerzy :) Oskar zachwycony.. bo juz taka kumata sie robi. Wczesniej takie 2-4 tygodniowe bejbi to go nie zadowalało, bo to lezy i kupczy na zmiane ze spaniem. A teraz nawet dzwieki wydaje :D No i pytanie.. " kiedy my bedziemy mieli dzidziusia?"
 
Hej dziewczyny;) ja dziś sobie zrobiłam kolejny dzień sprzątania i ogarnęłam tylni ogrudek i schowek na rowery itp. Byłam na zakupavh i na spacerku, u nas Zimno ale bez wiatru i przyjemnie:) mały śpi mój S. Ma dzisiaj imieniny wiec Dobry deser będę miała:)
 
U nas cala noc i caly dzien leje. Wszedzie kaluze. Powodzenia jak to przymarznie.

LIZA w UP oczywiscie ich nie obchodzi ze nie masz z kim dziecia zostawic?
RENATA @ przyszla wkoncu? Czy Oskar moze zaczac sie cieszyc z rodzenstwa nowego? :D
MILENA kopytka... mmm...
MADZIALENA jak D. po imprezie? Umieranie cala niedziele? :D moj sie w SE nawalil i niedziele cala przespal hehe

Wybieram zaproszenia... ilee tego szok normalnie.. do tygodnia musze sie zdecydowac bo czas oczekiwania to okolo 2/3tygodni. A do konca lutego musza przyjsc.
 
happymum ja też dzisiaj miałam dużo sprzątania:) W pokoju D. haha, jak przyjezdzamy do teściów to tu spimy więc musiałm troche ogarnąć masakra:)

paulina D. męczył sie wczoraj jak nie wiem , dopiero wieczorem wmusiłam w niego rosół, odechce mu sie imprez na długo:-)

My oglądamy śmieszne zwierzątka, niedługo idę kąpać małego:)
 
Poza to trochę lipa z tym UP ;/ zawsze mi możesz dac pod opiekę małego ;)

Ją myślałam że wcześniej położę się spać ale co tam mała wredota wstała mini mini i tel lepsze od spania ;D
 

Załączniki

  • 1390240336182.jpg
    1390240336182.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 29
MADZIALENA tak myslalam hahah :D
PAPITKA WAMPI ja tez mam bebzon do kolan dlatego dieta i cwiczenia od 16.01 czas start!


Jakie to moje dziecko nie dobre od 17, boziuuu zaraz wyjde z siebie.
 
reklama
Hej dziewczyny naskrobałyście trochę gdy byłam nie obecna :-)
Miałam ciężki dzień wczoraj z P więc miłej niedzieli nie miałam a po za tym ciężka nocka mała rąbała mnie równo więc czuje się masakrycznie , i w dodatku ta pogoda chyba mi nie sprzyja marznący deszcz i wiatr masakra
Ja robiłam też po rządki dzisiaj z resztą jak co dzień .
 
Do góry