reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
wysprzątałam chyba cały dom z nudy:/łącznie z układaniem dokumętów,nawet 2 kanciapy posprzątałam i juz padam:( byliśmy dziś na długim spacerku bez wózka:)
 
Eh...ciezki weekend za mna. Wczoraj ksiedzu rano byl, potem wieczorem moj Z. sobie z kolegami impreze urodzinowa zrobil to prawie cala noc nie spalam bo nie lubie jak mi sie ktos po mieszkaniu kreci i halasuje. A jeszcze dzisiaj nalot tesciow przezylam bo musieli zyczenia Z. zlozyc. Eh...padam na cycki a mialam zamiar w koncu obejrzec Hobbita (od dwoch tygodni czeka na mnie) :(
 
Paulina-mały raczej potrafi zająć sie sobą, jak sprzatam do góry to mały bawi się u siebie w pokoju, jak jestem na dole ro oglasa bajkę albo próbuje mi pomagać:)

Kechu-to do łóżka odsypiac
 
Happy problem w tym ze im bardziej jestem padnieta tym trudniej mi zasnac. Moj mozg wtedy pracuje na jakis zwiekszonych obrotach i nie ma mowy o spaniu :)
 
Paulina powiem tak. Myślę że trzeba nauczyc sie dobrych nawyków to nie jest tak żeby ograniczyc wszystko... 70% sukcesu to dobra dieta 30% cwiczenia. Trzeba po prostu znac umiar zamiast wciągnąc całą tabliczkę czekolady wziąśc jedną kostkę albo zastąpic czymś innym. Z drugiej strony aktywnośc fizyczna poprawia nasze samopoczucie i poprawia metabolizm który nie ukrywajmy z wiekiem się zmienia nie to ze jestm stara np. ale mam już inny tryb życia niż te 7 lat temu i ooo cała tajemnica:)

Olcia hehe dziękuję;)


Kechu było się przyłączyc:p
 
Kasiek miesiac temu z nimi siedzialam jak Z. robil tez impreze i po pol godziny mialam dosc. Faceci w swoim gronie to jak zwykle swinie sie zachowuja i czulam sie tam jak piate kolo u wozu wiec tym razem sobie odpuscilam...
Happy ja tez tak mam. I musze miec idealne warunki do zasypaiania. Bo inaczej nie ma szans ze porzadnie zasne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry