reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

U mnie w rodzinie tak np moja siostra żyła 6 tygodni i umarła podobna choroba do czarnobylskiej ale mój ojciec nie wyraził zgodny na przeprowadzenie badania
W kwietniu jak poroniłam tez nie wiem ale bardziej twierdzili że serduszko nie wytrzmało bo było za małe jak na tydzień ciąży.
Soryy myślałam że pytasz ogólnie a takiej choroby nie miało u nas miejsca
 
reklama
Mama Nikosia cieszę się ze jakoś dałaś radę... Na pewno ciężko ale jest Nikuś...

Poszłam z Dominika do lekarza pewna że zdrowa itp. bo nic jej na prawdę nie ejst 5 razy na dzień nkaszlnie ze jej sie odrywa a to zapalenie oskrzeli kurka wodna.... Taka byłam zła że do suchej nitki na siłowni sie wyżyłam!!!
 
madzialena ja tam cuszki wszystkie wydałam nie pożyczam bo wiadomo coś sie nie dopierze a jak sie komuś przyda to nie ma co trzymać. Ale o wózek i wanienke jestem taka zła że szok.

mamusia nikosia po prostu Cie ściskam silna baba z Ciebie.

Kuba dopiero zasnął po prostu padam nie wyrabiam już z nim.
 
Help!! Taka zdenerwowana cały czas jestem, wszystko mnie irytuje, nie wiem jak się rozładować. .. W sobotę R. się napił, upił, wkurzył mnie wrrr...
W Szczecinie zimno i wietrznie.
Papitka J. też późno zasypia. Chodzi spać ok. 20, ale po pół godziny się budzi i świruje do 23. Już nie wiem jak jej drzemki ustawić żeby się wieczorem nie budziła ;/
Rozglądamy się teraz za jakąś fajną kurteczką na wiosnę dla J.
A ja podjęłam półroczne wyzwanie z Chodakowską :) Mam nadzieję, że dam radę.
 
Ostatnia edycja:
KECHU ja Chodakowska kocham calym sercem.
MAMA NIKOSIA dobrze ze sie trzymasz. Silna kobitka z ciebie.


Ja ogladam "zycie bez wstydu". Zoladek wola o jedzenie ale trzymam sie. Pierwszy tydzien podobno najgorszy.

Polkecam na glod wieczorny herbaty pic. U mnie sie sprawdzily. owocowe.
2 lata temu jak bylam na pierwszej diecie to myslalam ze kogoś wieczorem zabije.. tak w brzuchu burczalo i ssalo ze ja nerwowo ledwie sie trzymalam.

pierwsze kilka dni najgorsze. potem luz. A teraz?? teraz pikus.

Wczoraj kolacje zjadlam o 15 bo frytki robilam i do 20 nie dalam rady nic innego zjesc. a potem wyzej wymieniona herbatka.

@ jeszcze nie dostalam. czekam do konca miesiąca, a potem w razie nie bycia do gina potwierdzić.
 
U mnie w rodzinie tak np moja siostra żyła 6 tygodni i umarła podobna choroba do czarnobylskiej ale mój ojciec nie wyraził zgodny na przeprowadzenie badania
W kwietniu jak poroniłam tez nie wiem ale bardziej twierdzili że serduszko nie wytrzmało bo było za małe jak na tydzień ciąży.
Soryy myślałam że pytasz ogólnie a takiej choroby nie miało u nas miejsca
u mnie latem w sierpniu też doszło do obumarcia maluszka w 8 tc ale powodem był krwiak dość duży, maluszek zamiast do macicy przykleił się do tego krwiaka ....
my stwierdziliśmy z mężem że chcemy wiedzieć co jest powodem tej tragedii więc zdecydowaliśmy się i na amniopunkcję i na badania genetyczne ....


dzień dobry :)
my z Nikosiem już na nogach ja spijam kawkę a Nikoś żłopie swoją herbatkę :) dziś kupa roboty w garach ale ja to lubię, jak gotuję to nie myślę tyle :)
 
Hejka:-)

mama Nikosia jesteś bardzo silna!!:)
kasiek duzo zdrówka dla malutkiej:)
renata oby było tak jak mówisz, ze pierwsze dni najgorsze:p A to z herbatką wyprubuje, lubie zielonej dawno nie piłam może znowu zaczne:) A Ty bardziej zadowolona że @ sie nie pojawia czy na odwrót?:-) tyle naskrobałyście że nie nadążam:-)

Synek jeszcze śpi, D. pojechał do pracy a ja mam juz za soba skalpel chodakowskiej, ale sie upociłam:-)

tutaj spadł śnieg:-) u nas pewnie też jest bo to tylko 35km odległości:) Mam nadzieje że dzisiaj już wracamy bo nudzi mi sie:p Dzisiaj przyjeżdżaja wujek, ciocia, i kuzynka D. czyli Piotrusia chrzestna to może nie będzie zmulony dzień:-)

Miłego dnia:*
 
Help!! Taka zdenerwowana cały czas jestem, wszystko mnie irytuje, nie wiem jak się rozładować. .. W sobotę R. się napił, upił, wkurzył mnie wrrr...
W Szczecinie zimno i wietrznie.
Papitka J. też późno zasypia. Chodzi spać ok. 20, ale po pół godziny się budzi i świruje do 23. Już nie wiem jak jej drzemki ustawić żeby się wieczorem nie budziła ;/
Rozglądamy się teraz za jakąś fajną kurteczką na wiosnę dla J.
A ja podjęłam półroczne wyzwanie z Chodakowską :) Mam nadzieję, że dam radę.
co do kurteczki na wiosnę to ja na razie chyba nie będę kupować, bo mam z jesieni 3 bluzy ciepłe polarkowe i kurtkę wiosnną na 98 cm, jak już to chyba taką przejściówkę pomiędzy zimą a wiosną :)
póki co upolowałam mu na 110 cm super wiatrówkę na jesień :)
 
reklama
Witam dziewczynki ja już też na nogach praktycznie od 5 :sorry2: Mała jak zwykle dawała popisy i już nie wiem jak mam spać . Jeszcze dzisiejsza akcja którą w nocy odwaliłam do teraz ze mnie się nabijają . No cóż trochę im się nie dziwie o 5 się wydarałam na całą chatę bo cos mi się śniło to nawet rodzice przylecieli sprawdzić o co kaman a P nie lepszy bidulek się wystraszył a że ja nie wiedziałam o co im chodzi to lałam razem z nimi musiałam być strasznie wkurzona że aż tak się wydarłam :-D:-D:-D
 
Do góry