reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

SANDRA ja masakrycznie czulam sie pod koniec. Ogolnie to wiekszosc ciazy chyba przespalam.

Nikola mi usnela, cos dzis szybko poszlo. Mnie zab cos smyra. Ide polezec w wannie. Zajrze jeszcze potem.
 
reklama
A ja dzisiaj mialam dzien lenia. Nie gotowalam, nie sprzatalam tylko bawilam sie z moim dzieciem :)
Dziewczyny moj brzuch po ciazy tez najlepiej nie wyglada i trzeba sie w koncu za niego wziac bo boczki mi juz nad spodniami wystaja...chyba zaczne cwiczyc z tiffany na brzuch i boczki wlasnie bo chodakowska juz zbyt monotonna dla mnie :)
 
Mały właśnie się kompie....di nas po obiedzie tesciowie wpadli z prezetem dla S. I małemu auto przywieźli, tata S. Po bawił sie z małym chwilę i Dennisek był Wniebowzięty:) później obijalismy siw az do 19 no i kolacja, S. Teraz gra wiec mam chwile dla siebie

Wszystkim cwiczacym bądź na diecie życzę dużo samozaparcia i widocznych efektów:)
 
witam :)
melduję że zyje jeszcze :)
dziś byłam w ZUSie załatwiać wszystkie formalności po pogrzebie, potem zakupy w Selgrosie i mam dosyć a tu jeszcze musiałam rozpakować tonę zakupów czy okazji umyłam lodówkę, poprocjowałam mięcho, kiełbaski, parówki, teraz kończę prasowanie a moje chłopaki juz padły ...
jakiś skrócik poproszę bo nie doczytam tyle piszecie plotkary jedne :-)
 
KECHU ja Chodakowska kocham calym sercem.
MAMA NIKOSIA dobrze ze sie trzymasz. Silna kobitka z ciebie.


Ja ogladam "zycie bez wstydu". Zoladek wola o jedzenie ale trzymam sie. Pierwszy tydzien podobno najgorszy.
 
KECHU ja Chodakowska kocham calym sercem.
MAMA NIKOSIA dobrze ze sie trzymasz. Silna kobitka z ciebie.


Ja ogladam "zycie bez wstydu". Zoladek wola o jedzenie ale trzymam sie. Pierwszy tydzien podobno najgorszy.
dziekuje :) trzymam się bo jest Nikoś, dla niego muszę jakoś funkcjonować :)
kupiłam dziś dla niego 2 golfiki na wiosnę w C&A :)
u mnie dieta niepotrzebna, stres mi wystarczy, w 2 tygodnie wróciłam do wagi sprzed ciąży i już mam 60 kg przy 174 cm :)
 
Paulina tez ja uwielbiam bo jest mega pozytywna osoba ale od roku tak sobie co jakis czas z nia cwicze i potrzebuje czegos innego. Nowej energii ;) tez wlasnie ogladam "Zycie bez wstydu"
Happy oj przyda sie, przyda.
 
no skończyłam robotę na dziś :)
piję lampke wina wytrawnego - pierwszą od września, coś czuje że raz dwa mnie sen weźmie jak wcześniej nie padnę przy laptopie :)
a tu jeszcze muszę menu obmyślić na środę bo przyjeżdża do Nikosia prababcia, dziadek i ciocia i chce jakąś kolację dobrą zrobić :)
póki co wymyśliłam krokiety z kapustą i grzybami i do tego barszczyk to jutro będę robić :)
jakąś sałatkę i tu myślę ale chyba zrobię warstwową z tuńczykiem, do tego śledzika i dalej nie wiem, może jeszcze roladę ze szpinakiem i łososiem wędzonym bo to się raz dwa robi :) i dalej pustka w głowie :)
 
reklama
mamusia Nikosia też bym sobie wypiła winko:tak:
A tak jak się czujesz ?
fizycznie ok, już prawie nie ma krwawienia
psychicznie to wiadomo ....
najbardziej bałam się pogrzebu jak ja to wytrzymam ale dałam radę jakoś choć łatwo nie było ...
teraz czekam na wyniki amniopunkcji bo miałam ją 2 stycznia, kariotyp hodowany jest 3 tygodnie, więc pewnie koło 23 stycznia coś będzie wiadomo, potem znowu wyniki tkanek Julianka bo były pobrane po porodzie
czekam jak na skazanie bo chce wiedzieć czy ta rzadka choroba genetyczna zwana chondrodysplazją może się powtórzyć, czy to jednorazowe zdarzenie czy ktoś jest u nas obciążony ta chorobą ....
 
Do góry