reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

KECHU ja tam z samymi chlopami siedziec moge :D tak jak pisalam kumple A. to moi kumple i swietnie sie dogadujemy
KASIEK no niby tak. Ale moim zdaniem to jest 50% na 50% bo z sama dieta tez mozna schudnac, tyle ze wtedy ladnie sie wyglada w ubraniu. A ja w ubraniu zle nie wygladam ale nago...porazka ;)


Ogladam Warsaw shore i pekam ze smiechu..
 
reklama
Hej.

KECHU To slaba kobita z ciebie. Ja kiedys tez tak mialam ze jak do S kumple praychodzili to uciekalam i czulam soe wtedy opuszczona, a teraz to nawet nie mysle zeby sie chowac.

Widzialam temay diet itp. Ja mecze sie uuuuu od pazdziernika i zero efektu. Ale nie poddaje sie, moze w koncu cos ruszy. Moze to dlatego ze od trzech lay uwazam na yo co jem i juz nie bedzie tak latwo
A tak poza tym to WITAM po przerwie.
Jak zagladalam raz na jakis czs yak niestety bedzie dalej. W chwili obcnej zmagamy sie z ospa, najpierw moj S, bo nie mial nigdy, dwa tygodnie po nim dzisiaj Justyna i pewnie lda dzien chlopcy zachoruja.
 
Ufff... posprzątane, w końcu. Teraz leżę w łóżku i chciałabym zasnąć. Ostatnio coś ciężko mi zasnąć. Przewalam się z boku na bok do 4 ;/ Nie śpie w dzień, kawy nie pije. Jeszcze kilka takich nocy i będę chodzić jak zombie... J. śpi, wyłączam wszystko i do niej dołączam :)
 
Witamy się z rana ;)

Ją też mogę siedzieć z samymi facetami nie przeszkadza mi ich towarzystwo wręcz przeciwnie ;D

Moja mała jak zwykle o 6.30 wstała, zjadła siadanko, przytulila się do mnie i śpi ;) miłego dnia

Jakie plany, prezenty na dzień dziadka i babci?
 
Ostatnia edycja:
Hejka

olciaa super ze dzien udany, ja wczoraj sie zmagalam z migrena a wiec dzien leniwy i wogole wyjety z zyciorysu :p dzis narazie jest ok, ale oby potem nie wrocilo....
kasiek, happy pozazdroscic figur wam:p ale ja w sumie nie chcialabym byc az tak szczupla :-D ;-) ja siebie zaakceptowalam, i jest ok.

Zaraz biore dzieciaki i jade autem zawiezc mlodego do babci, a potem ja Hanie do szkoly i do UP. :confused:
Co do prezentow na dzien babci to ja swoim rodzicom kalendarz z siostra zrobilysmy ze zdjeciami dzieci naszych. i tyle. a mama Ł.czyli przyszywana babcia idzie w piatek do danielka na imprezke u niego i tez bedzie fajnie mysle ;-)
Pogoda paskudna, pada cos, wieje i tak brrrrrrrrrrrrrrr....... :sorry2:
 
Dziewczyny ja nie mam problemu z imprezowaniem z facetami tylko mam problem z tymi konkretnymi facetami. Na pierwszym roku studiow mieszkalam tylko z facetami i bylo ok, nie jedna impreze razem robilismy ale z tymi 3 kumplami Z. nie dogadam sie nigdy. Uwazam ze towarzystwo ludzi ktorzy nie potrafia funkcjonowac (i nie mowie tu tylko o funkcjonowaniu na imprezie ale o kazdym normalnym dniu) bez amfetaminy nie jest towarzystwem dla mnie i zdania nie zmienie.
Z. ma kilku kumpli z ktorymi potrafie sie dogadac ale oni w odroznieniu od tamtych maja swoje zycie i Z. nie spotyka sie z nimi tak czesto bo ciezko im sie zgrac w czasie wiec to nie jest tak ze sie zamykam sama w pokoju jak tylko ktos przyjdzie i cierpie katusze bo nikt mnie nie lubi i takie tam :p

A dla dziadkow narazie nic nie mamy mialam pomysl na kupienie podwojnej ramki na zdjecia i w jednej czesci umiescic zdjecie Nikosia a w drugiej odcisk dloni albo jakis jego bazgrol. Sama jeszcze nie wiem i nawet nie wiem czy to wypali bo 1. nie mam ramek a po 2. nie mam wywolanych zdjec wiec jestem w dupie :)
 
Ostatnia edycja:
Młody śpi. Od wczoraj siedzimy w domu bo zawieja i -10 na dworzu. Ja posprzatałam i siedze.
Raju jakie wy szczuple jestescie jak przeglądnełam fotki. Ja to okrąglutka jestem brzuchol zwisły a nie dość ze zwizły to jeszcze jakbym w 5 miesiacu była no masakra jakaś.
 
Czesc wam :D nie przeczytam wszystkiego bo z telefonu to tak nie fajnie . A chwilowo jestem bez laptopa bo pożyczyliśmy babci do szpitala ( znowu dziś pojechała ) . W sumie week spędziliśmy u Sz bo była mini imprezka na dzień babci i dziadka :p a mojej mamie coś trzeba wymyśleć :D

Happy twój synek to aniolek , ja posprzątać mieszkanie ugotować obiad , pranie itd to czasem nerwicy dostaje :D:D:D:D

Natalia kopytka z sosem zajada , idę pranie rozwiesić później zajrzę :D

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
 
reklama
liza u cb mokry a u nie suchy deszcz normalnie mini grad jest sporo na minusie nic dziwnego ze zamarza. Wyszłam małemu po zakupy do biedronki a mam ją za swoim blokiem można tak powiedzieć bo nawet przez ulice przechodzić nie muszę a kilka razy bym sie wywróciła hahaha.
 
Do góry