reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Sandra No u Ł wlasnie tak samo jego siostry sie zachowują w stosunku do bratowych. te dwie nawiedzone. najmnlodsza z nich zupelnie inna. Ale to wina tesciowej mojej, Tamte dwie miotly zawsze wychwalane byly pod niebiosa. czego by nie zrobily to zawsze bylo cudowne. a ta najmlodsza?? niewazne czy dobrze czy zle zrobila to ochrzan byl.

Ciekawe jaką ja bede bratową :) duza roznica wieku bedzie miedzy nami. Ł mowi ze kiepską.. bo ja z ryjem skacze jak mi coś nie pasuje.. a taką mlodą to odrazu zaszczuje :D No i ktoras z tych bratowych bedzie moich rodziców dochowywac .. i tu moze być problem bo jak?? obca baba mojej mamie pieluchy bedzie zmieniac?
ja juz przyszlosciowo mysle.

a tesciową bede cudowną :) o ile synowa wspaniala mi sie trafi hahahahah
 
reklama
Witam kolejna mamusie :D:D wstaw nam zdjęcie do odpowiedniego wątku i napisz coś więcej o sobie ...


Nie nadążam :D:D:D:D to nie to , jak się siedziało w ciąży przez polowe dnia a teraz to Natalia mi nie da przeczytac a co dopiero pisać :D:D:D

Liza fajnie ze mówią mu "tato" ...
Natalia pewnie też zacznie ...od jakiegoś czasu nawet wyrywa jej sie "tata" bo nigdy nie mówiła :-D .... Ja jej nie zabronie , Sz mówi ze nie miał by nic przeciwko , bo cytuje " jak to będzie wyglądać jak wspólne dziecko będzie mowic mi tato a Natalia po imieniu " tak samo z nazwiskiem przy ewentualnej zmianie mojego nazwiska , Natalia też powinna ...on bardzo przyszłościowo myśli...bo nawet temat adopcji sie kiedyś rozwinął , ale jestem na NIE zdecydowanie .... jak będzie chcieć tak będzie mówić :D:D

pranie robię , Natalia siedzi bawi sie ... Jeszcze troche i godz 20 mam nadzieje ze pójdzie ładnie spać i cisza , spokoj , bo dziś jakoś bez sił juz jestem ... A Natalia raz tylko spala z 30minut =(
 
natalina : Tak to mój drugi związek jak najbardziej udany czego dowodem jest 25 tydzień ciąży . Pierwszy nie wypalił byłam młoda jak się poznaliśmy po roku zaszłam w ciąże a miałam 14 lat później było co raz gorzej kłótnie a nawet dochodziło do rękoczynów i na koniec zdarady i tak jak wiki miała trochę ponad 2 latka. zostały mi po nim nie spłacone alimenty :crazy:
 
witam można dołączyć :)
jestem mamą 1,5 rocznego Nikosia i jestem z Trójmiasta :)


Hej. Ja tez jestem mama prawie 1,5 rocznego Nikosia :)

Kurde, dziewczyny to poszalalyscie...nie wiem jak to wszystko ogarnac. Ale nawiazucjac do tych durnych kumpli mojego Z. to nie wiem co mam z nimi poczac? Nie chce zeby on sie z nimi spotykal bo to uzalezniene od amfetaminy bezmozgi (jeden z nich twierdzi ze wymyslil perpetum mobile i ze wszechswiat jest ograniczony:confused: ) a wiem ze moj Z. kiedys tez lubil sobie poeksperymentowac z roznymi uzywkami i zawsze jak z nimi przebywa to sie boje ze go do czegos namowia. To nie na moje nerwy takie jego wyjscia...jak tak dalej pojdzie to majac 30 bede siwa jak 70 latka.
 
MADZIALENA no wlasnie niby ufasz ale i tak ta niepewnosc siedzi. Bo wiadomo jakie sa nie ktore kobiety. Ostatnio nawet sie zgadalysmy ze sa takie co obraczka na palcu je przyciaga. Moj tez zazdrosny, w swieta jak bylismy na disco to prawie gosciu od A. dostal bo popatrzyl na mnie... I wlasnie dlatego kawalerski w tym samym dniu bedzie co panienski bo inaczej bym sobie ze soba nie poradzila.
KECHU nie obrazaj siwiejacych!!! Moj A. 26 lat i pierwsze siwe sie pokazuja, peseta wyrywa i mowi ze to przezemnie hahahhaha
PAPITKA no rozruszalo sie :D fajnie :)
MILENA a ja uwazam ze adopcja to dobry pomysl. Co z tego ze Natalia ma ojca w papierach a tak naprawde go nie ma? Ja bym sie zgodzila po slubie.
SANDRA a to wiki byla na niego przepisana ze on sie pojawil?
 
Mama Nikosia witaj napisz co o sobie;)

Sandra a to Ty czy on był pozbawiony praw do WIki?? Jak nie chcesz to nie odpowiadaj po prostu chce cię poznac:)


No wątek się rozkręca jak za dawnych czasów:p po 20 stron do nadrabiania Milena już zapomniłaś;P:p:p
 
reklama
Więc to było tak ja z nim miałam ograniczone prawa bo ja byłam za młoda by sparwować opiekę nad Wiką i doradzono nam że moi rodzice mają zostać rodziną zastępczą dla niej do puki ja nie skończę szkoły było to dobre rozwiązanie . Skończyłam szkołę w domu gimnazjum i poszłam do zawodówki i stwierdziłam że mama może być jeszcze tą rodziną zastępczą do puki ja nie znajdę pracy , żeby się nie czepiali w sądzie i w opiece i tak znalazłam prace zrobiłam wniosek i sąd dał mi pełno mocnictwo do Wiki i jemu też ale sąd miał zaznaczone w piśmie że się nie interesuje nią i nie płaci Zresztą oni to wiedzieli bo rodzice co miesiąc pisali sprawozdanie do sądu.
 
Do góry