reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

RenataT : To widzę że u Ciebie tak samo kolorowo jak u mnie
U mnie szwagierek to czyste ziółko nigdy ze sobą nie przepadaliśmy czasami któreś z nas się tam odezwie do siebie ale to rzadko bywa Mam dwóch braci starszych ode mnie międzzynami 11 i 12 lat różnicy jest moje baratowe jedna lepsza od drugiej jedna to histeryczka i furjatka a druga to czepialska i wszystko musi byc na jej i lubi dogryzać wszyscy od nas mają po 2 dziewczynki więc jak sie zjadą wszyscy to jest ubaw . Moje bratowe się nie znoszą udają tylko przy stole że wszytsko gra a tak to by z nożami na siebie poszły .Co do moich barci jeszcze wrócę z jednym od samego początku mam bardzo dobry kontakt mieszka nie daleko od nas pare bloków dalej ale nie widuje go za często za to jego żonę codziennie bo jej córka i moja Wiki chodzą razem do jednej klasy . Co do drugiego barta mieszane uczucia szczególnie po aferze rodzinnej gdy nie byłam na jego ślubie .
Ale to opowiem wam później jak bedziecie chciały bo to długa historia . Oczywiście o ile nie za pomnę:-)
 
reklama
Czyli wszędzie nie jest tak kolorowo jakby się wydawało. Ja dosłownie patrzę na inne rodziny i wydaje mi się, że u nich jest tak idealnie że nie maja żadnych wątpliwości i zmartwień. Tylko ja mam wciąż coś nowego na głowie
 
Natalina domyslilam sie ze mialo byc do mnie ;-)
wyszlo u was jak wyszlo zostaje miec nadzieje z ebedzie dobrze :tak:
Sandra ja mam 3 rodzenstwa ( swoja droga tez taka duza roznica jak i u Ciebie bo bracia moi sa o 12 i 14 lat starsi odemnie) a L. ma 2 siostry. w sumie on z moimi zadko sie widzi, ja z jego jeszcze zadziej :D z tego co zaobserwowalam to moze i ja sie nie podobam jego siostrze :p ona ma dopiero 20 lat i nie zna zycia za wiele choc swoje przeszla, druga jego siostra ma 26 i jest w angli, mialam z nia stycznosc oko w oko tylko raz :D
Paulina no niestety... a dzieciaki mowia na Ł. -tata... co sie dziwic.... tak łatwiej im...:confused::blink:

Dzieciaki najedzone w domu :) odpoczywam..... :-p
 
natalina to normalne że każdy się boi co przyniesie jutro:) ja też czasami mam czarne myśli ja dopadnie mnie chandra:) chcialabym żebyśmy cały czas byli szczęścliwi i zeby po drodze nie przytrafiło się coś niedobrego, trzeba się starać i nakręcać się zbytnio:-)

Mały zasnął, ufff:-)
 
Oszalałyście kiedy ja to mam nadrobić? W pół dnia tyle stron? A kciuk wam w oko nie nadrabiam hahaha.:-D
Mój kubuś śpi sobie spacznie w pampku i podkoszulce bo sie ubrać nie chciał bo sie zupą oblał.
Rybke odmroziłam kubuś wstanie to zrobię mu na drugie danie.
 
MADZIALENA zrob tak jak ja ;D ostatnio jak moj byl w PL to pojechal do kuzyna na pepkowe i dogryzal mi oczywiscie przed wyjsciem a jakie bylo jego zdziwienie jak udawalam zeby wkoncu szedl bo i tak to na mnie nie dziala. Az wkoncu wychodzac "nie dlugo bede kochanie" i byl na 23 (z czego 1h drogi) a ja oczom nie wierzylam. Peewnie gdybym byla wkurzona ze idzie to on zeby mi dopiec siedzialby tam dluzej i teraz tak robie jak gdzies wychodzi ;d a zazdrosc od srodka mnie poprostu rozwala.
LIZA i dobrze!!! Ł sie pewnie cieszy? ;)
NATALINA ja jestem ciagle zazdrosna o mojego jak jest w PL.. nie wiem czemu bo jak jest w SE to nie. Ale to chyba normalne ;)
MILENA szkoda slow na P. ;/
SANDRA czekamy na opowiesc :)
 
Też mi się zawsze wydawało że jak patrze na inne rodziny to są normalne a czasami rzeczywistość jest zupełnie inna . O mojej można na kręcić komedio - dramat :-D
Może bym oskara za niego dostała :-)
Moja wika też do P. mówi tata bo tylko jego ma i pamięta . Dam wam przykład rok temu na rozprawie o przywrócenie mi władz do Wiki pojawił się i on stali na przeciwko siebie oko w oko a Wiki nic żadnej reakcji obcy facet żadnych wspomnień nawet nie pytała kto to był.
Wczoraj zadzwoniła prabacia Wiki od jego strony po 4 latach sobie przypomniała że dziecko ma urodziny , podziękowała ale nie wiedziała kto dzwoni i nawet nie pytała zlała temat . Nawet babci nie pamięta jak ją widzi .
Wiktoria ma swoją nową rodzinę która ja pokochała jak własną wnuczkę kuzynke itp mówię o rodzinie P.
I często się zastanawiam że obcy ludzie pokochali i przygarneli pod swoje serca a biologiczni zlali temat jak się rostaliśmy i zapomnieli odzywają się jak sobie przyponą ale to rzadko sie zdarza . I chyba nigdy tego nie zrozumiem jak to możliwe . A mi zostanie powiedzenie jej prawdy o rodzinie i o Tacie a tego właśnie się boje najbradziej a czas jest nie ubłagalny .
 
papitka ale łobuziak z Kubusia:)

sandra no niestety takie jest życie;/ szkoda że mimo tego że się rozstaliście to rodzina Twojego byłego tez się od Was odcięła;/ najważnieksze że teraz jesteście szczęśliwe:) mój brat też rozstał się z dziewczyna, mają dwójkę dzieci ale zawsze z mama i siostrami robimy im paczki na mikołaja i wysyłamy, bo co dzieci są winne że rodzicom się nie udało:/ zawsze o nich pamiętamy

paulina no to mamy taką sama taktykę:p:p ja tez jestem zazdrosna ale mój D. bardziej, jak wychodzę z kolezankami to co chwilę sms :) a z tą impreą niech jedzie muszę mu ufać ale i tak pewnie tego dnia będe nerwowa bo wiadomo tam przecież będą dziewczyny:)
 
Ostatnia edycja:
Też mi się zawsze wydawało że jak patrze na inne rodziny to są normalne a czasami rzeczywistość jest zupełnie inna . O mojej można na kręcić komedio - dramat :-D
Może bym oskara za niego dostała :-)
Moja wika też do P. mówi tata bo tylko jego ma i pamięta . Dam wam przykład rok temu na rozprawie o przywrócenie mi władz do Wiki pojawił się i on stali na przeciwko siebie oko w oko a Wiki nic żadnej reakcji obcy facet żadnych wspomnień nawet nie pytała kto to był.
Wczoraj zadzwoniła prabacia Wiki od jego strony po 4 latach sobie przypomniała że dziecko ma urodziny , podziękowała ale nie wiedziała kto dzwoni i nawet nie pytała zlała temat . Nawet babci nie pamięta jak ją widzi .
Wiktoria ma swoją nową rodzinę która ja pokochała jak własną wnuczkę kuzynke itp mówię o rodzinie P.
I często się zastanawiam że obcy ludzie pokochali i przygarneli pod swoje serca a biologiczni zlali temat jak się rostaliśmy i zapomnieli odzywają się jak sobie przyponą ale to rzadko sie zdarza . I chyba nigdy tego nie zrozumiem jak to możliwe . A mi zostanie powiedzenie jej prawdy o rodzinie i o Tacie a tego właśnie się boje najbradziej a czas jest nie ubłagalny .

Dziewczynki ja Was dopiero poznaję, więc Sandra rozumiem, że to Twój drugi związek? I tym razem udany? Pierwszy nie przetrwał?
 
reklama
Do góry