reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam się znowu pierwsza, coś te moje dziecko za wcześnie wstaje :)
5:30 pobudka, jak w wojsku...

23may,
mi jak Oliwier ma przestoje z jedzeniem to daję mu soku z kiszonej kapusty na apetyt
od września zaczynasz szkołę czy od października ? ja już też powoli myślę o tym, chyba sobie trochę powtórzę chemii, jakieś wzory itp. bo na tym semestrze prawie wszystkie przedmioty to chemiczne
Patrycja, dobry pomysł, akurat miodek mam :)
Paulina, weź nas ze sobą !! :biggrin2: jeju też bym wyjechała stąd...
Nisiula, kierunek nawet spoko :)
Kasiek, jaki bobasek :)
 
reklama
Mariolcia w sensie ze na stale czy na tydzien chcialabys wyjechac?? :D Bo mi na stale to sie srednio usmiecha. Prawie nikogo tam nie znam, no oprocz sasiadow Warszawiakow. Do szkoly ide sie zapisac jak mama przyleci, czyli za tydzien. Potem znowu musze za papierami gonic bo bedzie trza sie przepisac do Sztokholmu. W Sztokholmie wieczorowka od poniedzialku do srody, bo innej nie ma. Bede musiala dojezdzc tunnelbana i pendeltagiem. Nie wiem jak ja sie polape. Ale bedzie dobrze...
Nisiula moja zaczela chodzic za raczki, zaraz po 7 miesiacu, moze jakies dwa tygodnie po. Ale na 6 miesiecy siedziala stabilnie. Dwa tygodnie temu zaczela raczkowac. Ale na pazdziernikowkach jest dziewczynka co nie miala pelnych 9 miesiecy a juz chodzic zaczela. Wiec kazde dziecko inaczej.
 
Paulina, na stałe bym wyjechała ... :-)
gdyby nie rodzina i umowy na stałe w robocie to nawet bym się nie zastanawiała...
moja ciocia mieszka na stałe we Frankfurcie, pomogła by może na początek ogarnąć się w wynajęciu mieszkania, jakaś praca...
w ogóle w Niemczech polskie rodziny mają RAJ....
 
Usiasc i plakac :-) 2 cm rozwarcia, glowka nisko. Jak nic sie nie zacznie dziac to 2 wrzesnia rano na cesarke ;-) Myslalam ze bedzie szybciej.


Paulina zazdroszcze, sama bym gdzies wyjechala bo tutaj jest tragedia, szczegolnie w moim malym zadupiu :rofl2:
 
Przyjaciółka ma toksoplazmozę a podobno jest to niebezpieczne w ciąży... oby wszystko było ok

NISIULA nie powinnaś jej na siłę sadzać a co dopiero prowadzać. Przyjdzie czas to sama zacznie. Powodzenia w załatwianiu pracy
KASIEK mała słodziutka a jakie fajne włoski miała;-)
ALICE do 2 już niedaleko.......
MARIOLCIA ale szybko Ci Oliwier wstaje, ja bym chyba cały dzień chodziła z oczami na zapałki



Kurczę, K. przed chwilą dzwonił, że auto mu się zepsuło, czeka na drugie, przeładuje towar i gna do Niemiec
 
A moja Nikola od 16 goraczkuje. Zbijam paracetamolem w czopkach. o 17 miala 38.3C, o 20 miala 37,5C a teraz 38.9C :szok: jutro idziemy do pediatry, byc moze to tylko zabki, ale ja tam wole dmuchac na zimne po ostatnim szpitalu. Wtedy tez nic sie nie dzialo oprocz problemow z oddychaniem. A okazalo sie ze zapalenie pluc.
 
Drogie mamy jeżeli macie ochotę wypełnić ankietę odnośnie autonomii kobiet ciężarnych i rodzących a urodziłyście dzidziusia w latach 2011-2013 proszę kliknąć w poniższy link.
proszę o pomoc w badaniach!
usmiech.gif
usmiech.gif

Ankieta - Autonomia kobiet ciężarnych i rodzących w realizacji opieki okołoporodowej
 
Alice, to już bliziutko :)
dobrze że pogoda się zmieniła to chociaż lepiej się czujesz z brzusiem
asik, toxo jest bardzo niebezpieczna w I i II trymestrze, w III nie stwarza już takiego ryzyka dla dziecka...
Paulina, oby gorączka spadła, napisz później co tam u pediatry
 
reklama
Pediatra zaliczona, osluchowo ok. Pediatra mowi ze to moze zeby?? Ale dlatego ze ostatnio miala zapalenie pluc mialysmy zrobic natychmiastowa morfologie a na 16:30 mamy wizyte u innego lekarza zeby wyniki sprawdzic. Musze jeszcze zapytac co podawac w razie goraczki bo po paracetamolu slabo sie zbija.
 
Do góry