reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Oliwia dzisiaj już wróciła znad morza ale do domu wraca dopiero w piątek bo idzie do koleżanki na urodziny a w sobote koleżanka przychodzi do niej;-)

23may no trochę Cię nie było.. super, że wszystko ok:biggrin2:
Paulina niby spokój....ale jakoś za cicho:-p i tęsknie za nią
Patrycja już tak długo nie masz @ to na bank w ciąży jesteś &&&&
 
Witajciee u nas wszystko dobrze.... powiem wam troche to może dziwne ale gdy stawiam moja na podłodze to mi zaczyna chodzić nie siada jeszcze sama ani nie raczkuje.... a jak taczki jechały to tak leciała za nimi jak nie wiem ...we wtorek byłam sie zapisać do szkoły na zaoczne kierunek " ORGANIZACJA IMPREZ ŚLUBNYCH" myśle ze bedzie fajny i bede po tym coś miała.... jutro albo w piątek jade o prace. zobaczymy co to bedzie.....
ASIK sto lat dla Oliwki
PATRYCJA gratulacje
MILENA Gratulacje dla siostry :);****
 
Witajciee u nas wszystko dobrze.... powiem wam troche to może dziwne ale gdy stawiam moja na podłodze to mi zaczyna chodzić nie siada jeszcze sama ani nie raczkuje.... a jak taczki jechały to tak leciała za nimi jak nie wiem ...we wtorek byłam sie zapisać do szkoły na zaoczne kierunek " ORGANIZACJA IMPREZ ŚLUBNYCH" myśle ze bedzie fajny i bede po tym coś miała.... jutro albo w piątek jade o prace. zobaczymy co to bedzie.....
ASIK sto lat dla Oliwki
PATRYCJA gratulacje
MILENA Gratulacje dla siostry :);****


A jaka to praca? :) życzę powodzenia!
 
Nisiula ale nie rób jej za często tak ona jest za malutka żeby chodzić dziecko wszystko w swoim tempie robi nie trzeba nic popędzać bo można więcej szkody narobić piszesz że nie siedzi to tym bardziej jej kręgosłup nie jest przystosowany do chodzenia!!
 
no to wiadomo... przecież cały czas jej nie prowadzam zrobi pare kroczków i koniec... a stac na nogach to moze cały dzień i wgl nie siadzie juz ja sadzam na siłe..
musze jej kupić kojec bo w wózku to mi tak sie maga wystawia nogi za niego ze masakra boje się ze mi wkoncu wypadnie
 
Niusiula myślę że w ogóle nie powinnaś jej prowadzać rozumie że sama może sobie stanąć przy czymś bo moja sama stawała wieku prawie 7 miesięcy ale na pewno nie cały dzień bo nie uwierzę w to... Tym bardziej jak mówisz że sama nie siedzi nawet
 
no tez mi sie tak wydaje ze nie powinnam:).... no właśnie nie siedzi chociaż nieraz prubuje sama siąsć, ale wszyscy mówią ze ona zacznie sama szybko chodzić ja tam w to nie wierze ...
 
reklama
Niusiula jeśli nie ma na tyle sztywnego kręgosłupa żeby usiąść nie powinnaś innych rzeczy pośpieszać moja na pół roku już pewnie sama siedziała w wieku Twojej przy bujaczku się podciągnęła i stanęła trochę koślawo ale zrobiła to sama chwilę potem stała już sama w łóżeczku podciągając się za poręcz ale jak mówię ona na 6 miesięcy juz sama siedziała i potrafiła z brzucha sama usiąść

Przepraszam pomyliłam się o 2 tygodnie tu ma 7 miesięcy i jeden dzien 5.jpg
 

Załączniki

  • 5.jpg
    5.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
Do góry